بلبرینگ چشمی

پیشرفت روز افزون صنعت و قطعات صنعتی باعث شده است تا در ساخت بلبرینگ و رولبرینگ نیز تغییرات چشمگیری به وجود آید. این روزها انواع مختلفی از بلبرینگ ها در بازار وجود دارند که هر کدام برای استفاده در موقعیت ها و ابزار مختلف مناسب هستند. بلبرینگ چشمی نیز یکی از شناخته شده ترین بلبرینگ ها به شمار می رود که در صنایع مختلفی کاربرد دارد. این نوع خاص از بلبرینگ ها به دلیل طراحی متفاوت ساختار خود با این عنوان شناخته می شوند و مزایای بسیاری در این صنایع دارند.

خرید بلبرینگ چشمی

در این مقاله قصد داریم به معرفی این نوع بلبرینگ و برخی ویژگی های منحصر به فرد آن و نکات مهم درباره قیمت و خرید بلبرینگ چشمی بپردازیم.

توضیحی مختصر درباره بلبرینگ چشمی

بلبرینگ چشمی چیست؟ ساختار بلبرینگ چشمی به این صورت است که ساچمه های کروی بلبرینگ، درون یک محفظه جاسازی شده اند. اصطلاح بلبرینگ چشمی ممکن است کمی برایتان ناآشنا باشد؛ زیرا گاهی این نوع بلبرینگ را با نام هایی چون بلبرینگ چپقی یا بلبرینگ سیبک نیز می شناسند. البته بعید نیست که نام آن را تحت عنوان بال ترانسفر یا حتی بلبرینگ قابلمه ای نیز شنیده باشید. در هر حال، لازم است بدانید که بلبرینگ چشمی در صنعت کاربردهای فراوانی دارد و از پر مصرف های بازار محسوب می شود. شاید یکی از علت های اصلی این مساله، همان شکل خاص و منحصر به فردی است که در طراحی آن در نظر گرفته شده است.
به طور کلی، تمامی بلبرینگ هایی که در دسته بلبرینگ چشمی قرار می گیرند، شکلی تقریبا یکسان دارند. تنها تفاوتی که در انواع بیرینگ های چشمی ممکن است به چشم آید، جنس این قطعات و شکل و نوع محفظه آن ها است که تاثیر زیادی در تعیین قیمت بلبرینگ چشمی دارد. طراحی انواع مختلفی از بلبرینگ چشمی به موقعیت استفاده و نوع کاربرد آن ها بستگی دارد. از ویژگی های اصلی انواع بلبرینگ چشمی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کاهش اصطکاک در حرکت چرخشی و دوران سطوح روی یکدیگر
 • راحتی در نصب
 • فراوانی در بازار قطعات صنعتی
 • بدون نیاز به روانکاری
 • کاربردی بهینه برای جا به جا کردن بارهای سبک و سنگین
 • قابل استفاده برای انواع بارهای محوری و شعاعی

یاتاقان چشمی

یاتاقان قطعه ای صنعتی است که برای چرخش دو سطح بر روی یکدیگر مفید است و میزان اصطکاک را کاهش خواهد داد. یاتاقان چشمی نوع خاصی از یاتاقان است که ویژگی های منحصر به فردی دارد و بسیار پر مصرف است و جالب است بدانید که یاتاقان چشمی تنها برای مصارف صنعتی نیست؛ به طوری که اگر یک نگاه اجمالی به اطراف خود بیندازید، انواع و اقسام وسایلی را خواهید دید که یاتاقان چشمی به عنوان عضو اصلی آن ها در حال فعالیت است. میکسر، فن، پنکه، ماشین لباسشویی و مواردی از این قبیل وسایل روزمره ای هستند که بدون وجود یک یاتاقان چشمی با کیفیت نمی توانند عملکرد مناسبی داشته باشند. بلبرینگ چشمی نیز یکی از انواع یاتاقان های چشمی است که به دلیل مزیت هایی که در صنایع گوناگون ارائه می کند، از استفاده زیادی برخوردار است.
در هنگام خرید بلبرینگ چشمی و یا یاتاقان چشمی لازم است به ویژگی های زیر توجه کنید:

 • سرعت و مدل یاتاقان
 • شرایط محیطی محل استفاده (دمای هوا، میزان گرد و غبار در محیط و …)
 • شرایط اقتصادی مصرف کننده
 • خواص مکانیکی مورد نظر (محوری یا شعاعی بودن، روانکاری و …)

نکات مهم خرید بلبرینگ چشمی

به دلیل حساسیت های این قطعه و ویژگی های خاص آن، خرید بلبرینگ چشمی نیازمند دقت زیادی است؛ زیرا تنوع بالای این بلبرینگ در بازار، انتخاب را برای افراد دشوار خواهد کرد. شناخت انواع بلبرینگ چشمی و کاربردهایی که در زمینه های مختلف دارند، می تواند یکی از نکاتی باشد که در انتخاب بهتر این قطعات تاثیر بسیار زیادی دارد. علاوه بر این، مراجعه به یک فروشگاه و یا نمایندگی فروش بلبرینگ چشمی معتبر نیز یکی دیگر از مواردی است که شما را به سمت خرید بهتر این بلبرینگ ها هدایت می کند.

دیگر نکته ای که می توان درباره این بلبرینگ ها بیان کرد، مقایسه قیمت بلبرینگ چشمی در فروشگاه های مختلف و توجه به مشخصه های فنی بلبرینگ چشمی  اعم از دمای کاری، حداقل وزنی که می توان وارد کرد و سرعت نهایی کاری انواع بلبرینگ چشمی پیش از خرید است. برای اطلاع از لیست قیمت بلبرینگ چشمی می توانید با کارشناسان ما در دیجی برینگ تماس حاصل کنید. این مجموعه، با سابقه زیادی که در زمینه واردات انواع بلبرینگ دارد، تضمین کیفیت و قیمت مناسب محصولات را به شما خواهد داد.

بلبرینگ چشمی

قیمت بلبرینگ چشمی

بلبرینگ چشمی بر اساس کاربردهایی که می تواند داشته باشد، در اندازه ها، جنس ها و شکل های مختلفی ساخته می شوند. از طرفی با توجه به اهمیت آن ها و مصرف بالایی که در صنعت دارند، برندهای زیادی در پی تولید این نوع بلبرینگ هستند. تمامی این مسائل تا حد زیادی بر قیمت آن ها تاثیرگذار بوده اند؛ به طوری که قیمت بلبرینگ چشمی در بازه ای وسیع از قیمت ها تعیین می گردد.
یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در تعیین قیمت بلبرینگ چشمی و هم چنین خرید بلبرینگ چشمی نقش اساسی دارد، جنس مواد به کار برده شده در ساخت آن ها است. از جمله مواد اولیه ای که برای تولید این نوع برینگ ها به کار می رود، عبارت اند از: کروم استیل، استنلس استیل، پلاستیک.

البته قیمت بلبرینگ چشمی به نوع و مدل آن نیز بستگی دارد. برای مثال برخی از پر کاربرد ترین انواع بلبرینگ چشمی عبارت اند از:

 • بلبرینگ چشمی SP
 • بلبرینگ چشمی CY
 • بلبرینگ چشمی KS
 • بلبرینگ چشمی NL  
 • بلبرینگ چشمی D
 • بلبرینگ چشمی IA-IS
 • بلبرینگ چشمی SD-SI
 • بلبرینگ چشمی IK-UK
 • بلبرینگ چشمی KSM

هر کدام از این مدل ها خود دارای زیر مجموعه هایی هستند که ممکن است قیمت بلبرینگ چشمی در این مدل ها با یکدیگر تفاوت قابل توجهی داشته باشد. مراجعه به یک مرجع مطمئن می تواند افراد را ازا قیمت انواع بلبرینگ چشمی آگاه کرده و در داشتن خریدی با صرفه و مناسب کمک بسیاری به آن ها نماید. دیجی برینگ به عنوان یک فروشگاه معتبر می تواند علاوه بر قیمت به روز شده بلبرینگ های چشمی، زمینه مقایسه مدل های مختلف را برای مصرف کننده فراهم آورد. جهت اطلاع از لیست قیمت بلبرینگ چشمی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید بلبرینگ چشمی

نمایندگی فروش بلبرینگ چشمی

فروشگاه دیجی برینگ به عنوان توزیع کننده انواع بلبرینگ چشمی با قیمت مناسب و یکی از مراکز نمایندگی فروش بلبرینگ چشمی، برندهای معتبر و اصل این محصول و بسیاری دیگر از انواع بلبرینگ مانند بلبرینگ مفصلی را به فروش می رساند. 

خرید از یک فروشگاه مطمئن می تواند باعث رفع هر گونه ابهام و یا تردید در خرید بلبرینگ های بی کیفیت و یا تقلبی شود. این مساله به طور خاص در مورد تجهیزات صنعتی بسیار اهمیت دارد؛ زیرا خرید قطعه بی کیفیت یا نامتناسب با دستگاه صنعتی مورد نظر می تواند خسارت های سنگین و حتی جبران ناپذیری در پی داشته باشد.
این مساله در مورد بلبرینگ ها و رولبرینگ های مختلف نیز کاملا صدق می کند و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. فروشگاه دیجی برینگ به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های توزیع کننده انواع بلبرینگ، مرجعی مطمئن برای خرید این قطعات محسوب می شود.

برندهای زیادی در زمینه تولید بلبرینگ چشمی در بازار موجود هستند؛ شناخت این برندهای معتبر و خرید این محصول از نمایندگی های شناخته شده، اهمیت زیادی در خرید بلبرینگ چشمی دارد. به دلیل کم بودن تعداد نمایندگی فروش بلبرینگ چشمی در ایران و هم چنین نوسانات ارز، قیمت بلبرینگ چشمی در فروشگاه های مختلف متنوع است. وجود این نوسان قیمت، مشکلات زیادی برای صاحبان صنایع در انتخاب نمونه های اورجینال و باکیفیت این محصولات ایجاد می کند. با تماس با مجموعه دیجی برینگ می توانید با مشاهده لیست قیمت بلبرینگ چشمی و دیگر انواع بلبرینگ و با اطمینان از مناسب بودن این قیمت ها، خرید خود را انجام دهید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *