برترین برند های بلبرینگ ژاپنی:

ویژگی های برند های بلبرینگ ژاپنی:

  • سرعت کارکرد: از دور های بسیار کم تا بسیار بالا
  • تجارت: تجارت گسترده و صادرات در نقاط مختلف آسیا
  • حوزه تخصص: بلبرینگ های دقت بالا و خطی

دریافت مشاوره و ثبت سفارش

برند های بلبرینگ ژاپنی:

بلبرینگ ژاپنی را می توان از جمله با کیفیت ترین و محبوب ترین بلبرینگ های موجود در دنیا دانست. صنعت بلبرینگ ژاپنی در سال 1916، با تاسیس شرکت NSK پا به عرصه تجارت نهاد. با رونق گرفتن بازار خرید بلبرینگ ژاپنی و به موازات آن بازار فروش بلبرینگ ژاپنی، مراکزی به عنوان نمایندگی بلبرینگ ژاپنی در سراسر جهان گسترش یافتند تا بلبرینگ ژاپنی اصل را با تناسب قیمت بلبرینگ ژاپنی نسبت به سایر رقبا، به فروش برسانند.

بلبرینگ ژاپنی

 

گذشته بلبرینگ ژاپنی


طبق اسناد موجود و مطالعات در حوزه بلبرینگ ژاپنی، نتایج حاصل شده گویای این است که بلبرینگ ها برای اولین بار در حدود سال 1910 در ژاپن معرفی شدند. با شروع جنگ جهانی اول در سال 1914، تقاضا برای تولید بلبرینگ ژاپنی زیاد شد و در نتیجه شرکت های تولید کننده بلبرینگ ژاپنی متعددی در طول جنگ جهانی اول و اندکی پس از آن تأسیس شدند. اولین بلبرینگ ژاپنی در سال 1916 ساخته شد و همان طور که قبلا اشاره کردیم، شرکت NSK را می توان پیشگام تولید بلبرینگ، به عنوان بهترین مارک بلبرینگ ژاپنی به شمار آورد. البته امروزه با توسعه و رشد تکنولوژی در دنیا و افزایش روز افزون مصرف بلبرینگ ژاپنی، شرکت های متعددی در این کشور شروع به فعالیت کردند. و بنا به کیفیت لیست قیمت بلبرینگ ژاپنی های متفاوتی ارائه میدهند. بنابراین توسعه و تولید بلبرینگ ژاپنی در طول دوره جنگ جهانی دوم به سرعت گسترش یافت که عمدتاً با تقاضا برای کاربرد های نظامی تقویت شد و اقتصادی بودن قیمت بلبرینگ ژاپنی، در آن شرایط جنگی برای هر کشوری بسیار نجات دهنده و سود بخش بود. و خرید بلبرینگ ژاپنی را برای کشور های درگیر جنگ و نیازمند به تجهیزات نظامی مقرون به صرفه کرده بود.

قیمت بلبرینگ ژاپنی

 

توسعه بلبرینگ ژاپنی پس از جنگ


اگر چه محدودیت ‌هایی در تولید و سرمایه ‌گذاری بر روی صنعت باربری ژاپن برای مدت کوتاهی پس از جنگ اعمال شد، اما پس از آن همگام با صنایع تولیدی خصوصی مانند خودروسازی و صنایع لوازم خانگی، به رشد خود ادامه داد که نقشه ای از بلبرینگ های ساخته شده در آن دوره را می توانید ببینید. در سال 1952 اولین کارآمد سازی صنعت بلبرینگ ژاپنی آغاز گردید و در نیمه دوم دهه 1950، این تلاش ‌های گسترده تشدید شد و حمایت های دولت ژاپن بر اساس قوانین موجود، مورد تایید قرار گرفت و زمینه برای رشد قدرتمند تولید کننده ها بر سر کسب عنوان بهترین مارک بلبرینگ ژاپنی و متنوع ترین لیست قیمت بلبرینگ ژاپنی، فراهم گشت. در سال 1965 استاندارد های جدید JIS، مطابق با استاندارد های ISO به حالت اجرایی در آمد و فروش بلبرینگ ژاپنی شروع به گسترش کرد. در دهه های 70 و 80، جدال تجاری با غرب سر گرفت، اما صنعت باربری ژاپن به نوبه خود توانست این مشکل را از طریق برقراری نظم در صادرات، تعمیق درک متقابل از طریق گفتگو با همتایان غربی و توسعه تولید و نمایندگی فروش بلبرینگ ژاپنی در خارج از کشور حل کند.

لیست قیمت بلبرینگ ژاپنی

 

بلبرینگ ژاپنی و وضعیت فعلی تجاری


در دهه 1970، صنعت بلبرینگ ژاپنی شروع به راه ‌اندازی پایگاه‌ های تولید در خارج از کشور کرد ( یکی از اولین صنایع ژاپنی که این کار را آغاز کرد ) و از سال 1985، سطح سرمایه‌ گذاری در تولیدات بلبرینگ ژاپنی در خارج از کشور ژاپن به طور چشم گیری افزایش یافت. و باعث شد قیمت بلبرینگ ژاپنی به علت کاهش هزینه ها برای ساکنان کشور های دیگر به صرفه باشد. اگر چه هدف اصلی ژاپن از انتقال تولیدات به خارج از کشور و ایجاد نمایندگی فروش بلبرینگ ژاپنی در خارج، کاهش تنش های تجاری بود، اما در سال‌ های اخیر هدف، دست یابی به هزینه ‌های تولید کمتر بوده است. علاوه بر این، سازندگان بلبرینگ ژاپنی راه اندازی مراکز تحقیق و توسعه در خارج از کشور را برای حمایت از این پایگاه های تولید و فروش بلبرینگ ژاپنی در خارج، آغاز کرده اند تا لیست قیمت بلبرینگ ژاپنی برای خریداران بین المللی به صرفه باشد. ارزش تولید سالانه بلبرینگ در سراسر جهان توسط سازندگان بلبرینگ ژاپنی تقریباً 800 میلیارد ین (واحد پول ژاپن) است. در حالی که هیچ آمار رسمی وجود ندارد، ارزش کل تولید بلبرینگ در سراسر جهان تقریباً بیش از 2 تریلیون ین تخمین زده می شود و از این نظر می توان نتیجه گرفت که فروش بلبرینگ های ژاپنی تقریبا یک سوم کل بلبرینگ های فروخته شده در جهان را تشکیل میدهند. روابط با صنایع همتا در غرب بر خلاف جدال و تقابل سابق، اکنون با هماهنگی و همکاری پیش می رود و راه های خرید بلبرینگ ژاپنی را بسیار ساده ساخته است. امروزه JBIA، در جلسات تخصصی با انجمن تولید کنندگان بلبرینگ آمریکا و فدراسیون صنعت بلبرینگ اروپا، به طور منظم برای تبادل اطلاعات و نظرات درباره ی موضوعات مورد علاقه و انجام کار های مشترک، شرکت می کند.

مدولارسازی و تنوع در بلبرینگ ژاپنی 


سازندگان بلبرینگ ژاپنی در حال حاضر در تلاش برای ایجاد محصولات واحد و تنوع بخشیدن به تولیدات خود هستند. شرکت های تولید کننده بلبرینگ ژاپنی با ترکیب بلبرینگ ها و قطعات جانبی، محصولات یکپارچه را با یک عملکرد مستقل ایجاد می ‌کنند و در عین حال، فشردگی و سهولت نصب را بهبود می ‌بخشند که این کار سبب کاهش وزن این قطعات هم می شود؛ البته این پیشرفت ها لیست قیمت بلبرینگ ژاپنی را دچار تغییراتی هم کرده است. همچنین، به منظور پاسخگویی به نیاز های متنوع صنایع با فناوری پیشرفته، ژاپنی ها با توسعه محصولاتی مانند پیچ های توپی، راهنما های خطی، اتصالات سرعت ثابت، فرمان های برقی، و گیربکس های متغیر پیوسته (CVT) از طریق برنامه های فناوری مربوط به بلبرینگ ژاپنی، به تنوع محصولات خود می پردازند و در عین حال شرایط مناسب خرید بلبرینگ ژاپنی را هم برای مشتریانشان فراهم کرده اند. شرکت های تولید کننده بهترین بلبرینگ ژاپنی های موجود، همواره به فکر توسعه محصولات خود و نوآوری و عرضه بلبرینگ ژاپنی ارزان و با کیفیت در این بازار میباشند.

مشخصات فنی مختصری از بلبرینگ ژاپنی


شرکت های بلبرینگ ژاپنی در حال توسعه فناوری های جدید با هدف بهبود بیشتر راندمان تولید و حفاظت از محیط زیست هستند. برای برآورده کردن نیاز های مشتریان، آن ها در حال انجام تحقیقات مربوط به بلبرینگ و توسعه فناوری کاربردی، به منظور ایجاد بلبرینگ هایی با فشردگی بهبود یافته، کاهش وزن، قابلیت سرعت بیشتر، دقت بالاتر، عمر طولانی تر و توانایی بیشتر برای عملکرد رضایت بخش در شرایط کاری سخت مانند محیط های دارای دمای بسیار پایین و بالا، محیط های سخت و خشن و … هستند. تا بتوانند بازار فروش بلبرینگ ژاپنی را در تمامی صنعت ها حفظ کنند. علاوه بر این، تولید کنندگان بلبرینگ ژاپنی خدمات فنی گسترده ای را از توسعه تا تولید انبوه به مشتریان ارائه می کنند تا نیاز های آن ها را در تمام مراحل برآورده سازند و بخش جذاب برای خریداران این است که این خدمات هیچ تاثیری روی قیمت بلبرینگ ژاپنی نداشته و کاملا رایگان است.

کیفیت بلبرینگ ژاپنی

همزمان با رشد تکنولوژی و ایجاد ساختار های سیستم های کیفی در صنایع ژاپن، شرکت های سازنده بلبرینگ ژاپنی با ارتقا همزمان تولیدات خود به رشد کیفی بسیار مناسبی در این زمینه دست یافته اند، به طوری که با عرضه بلبرینگ های مناسب، توانایی رقابت در سطوح مختلف بازار های بین المللی را پیدا کردند. به طور مثال در سال های 1950 الی 1970 میلادی با رشد روز افزون تیراژ خودرو ها، لوازم خانگی برقی و ابزار های مورد استفاده در صنعت، بلبرینگ ژاپنی طرفداران فراوانی پیدا نمود و همین امر باعث گردید تا تولید کنندگان بلبرینگ ژاپنی در دنیا به ساخت بلبرینگ های با کیفیت و کم نویز یا کم صدا شناخته شوند، به طوری که بازار مصرف داخلی بر صادرات پیشی گرفته و صنایع مختلف در ژاپن به مصرف بلبرینگ های ژاپنی تشویق گردند. مطابق آمار های موجود درسال 2018 حدود 70 درصد تولیدات سازندگان بلبرینگ ژاپنی در صنایع داخلی استفاده شده است و همه ی این ها به خاطر نداشتن مالیات خرید بلبرینگ ژاپنی برای خریداران ژاپنی است، که شامل طرح های حمایتی دولت ژاپن برای خرید بلبرینگ ژاپنی می باشد که سبب کاهش قیمت بلبرینگ ژاپنی در این کشور شده است.

خرید بلبرینگ ژاپنی

 

معرفی چند برند بلبرینگ ژاپنی


در این قسمت قصد داریم تا شما را با چند مورد از بهترین مارک بلبرینگ ژاپنی آشنا کنیم که سهم وسیعی در بازار جهانی را به خود اختصاص داده اند.
1. برند NSK
این شرکت سازنده بلبرینگ ژاپنی در سال 1916 تاسیس شد و اولین بلبرینگ ساخت ژاپن را تولید کرد. از آن زمان، این شرکت پیشگام توسعه بلبرینگ در ژاپن بوده است. شرکت NSK اکنون طیف کاملی از بلبرینگ ها را ارائه می دهد و نمایندگی بلبرینگ NSK در سراسر جهان به عرضه این بلبرینگ میپردازند. بلبرینگ های NSK به رشد بسیاری از صنایع و پیشرفت فناوری مکانیکی کمک کرده اند. اکنون این شرکت بیشترین سهم را از بازار بلبرینگ در ژاپن دارد.

فروش بلبرینگ ژاپنی

 


2. برند NTN
شرکت NTN که دفتر مرکزی آن در شهر اوزاکا ژاپن قرار دارد، تولید کننده پیشرو در قطعات و اجزای مکانیکی دقیق است. به ویژه در بازار بلبرینگ جهانی، NTN بیشترین سهم بازار بلبرینگ هاب و دومین میل درایو را دارد. محصولات بلبرینگ NTN به عنوان یکی از بلبرینگ های با کیفیت در صنعت، توسط تعدادی از مشتریان صنعتی در کلاس جهانی انتخاب می شوند؛ از خودرو، واگن ریلی، ماشین آلات ساختمانی، هواپیمای جت گرفته تا ابزار پزشکی.

نمایندگی فروش بلبرینگ ژاپنی

 


3. برند KOYO
بلبرینگ KOYO از بهترین بلبرینگ ژاپنی های بازار است و حمایت از جامعه ی صنعتی ژاپن و جهان، در بخش ‌های مختلف از خودرو گرفته تا فولاد، راه‌آهن، هوانوردی، هوافضا، ماشین‌آلات ساختمانی، ماشین‌آلات کشاورزی، تولید برق، انرژی های بادی و … هدف اول این شرکت تولید کننده بلبرینگ ژاپنی است.

بهترین بلبرینگ ژاپنی

 


4. برند NACHI
شرکت Nachi-Fujikoshi، با شعار (( رشد چالش برانگیز در کسب و کار برای تحقق آرزو ها به عنوان یک شرکت تولیدی)) به تولید انواع بلبرینگ ژاپنی پرداخته است. بلبرینگ ژاپنی ناچی را می توان یکی از محبوب ترین و ارزان ترین برند های بلبرینگ ژاپنی دانست و به همین دلیل یکی از پرمصرف ترین و در دسترس ترین برند های بلبرینگ ژاپنی در ایران می باشد. دیجی برینگ به عنوان نمایندگی فروش بلبرینگ NACHI به فروش این نوع بلبرینگ با ضمانت اصالت و قیمت میپردازد.

بهترین برند های بلبرینگ

 

و برند های FYH، IKO و … .
شرکت FYH در سال 1950، با شروع تولید بلوک بالش (واحد بلبرینگ نورد)، به عنوان یک تولید کننده تخصصی پیشرو بلوک بالش برای حمایت از رشد صنعت جهانی شروع به فعالیت کرده است. در کارخانه ای تولیدی با فناوری پیشرفته یکپارچه، یکی از تولیدات مهم این شرکت، بلبرینگ FYH خود تنظیم بوده و این خط تولید با مدیریتی حرفه ای و پردازش خودکار کار می کند. علاوه بر تحول و تکمیل بلبرینگ ژاپنی، استاندارد های تحمل پذیری دقیق تر و استاندارد های محصولات، این بلبرینگ ها را قادر به کار در شرایط سخت مانند نیاز به چرخش در سرعت های بالاتر، می کند. شرکت IKO نیز با بیش از 60 سال تجربه، در بلبرینگ های سوزنی با کیفیت، راهنما های نورد حرکت خطی، میز های موقعیت یابی دقیق و اجزای ماشین تخصص دارد.

خرید بلبرینگ ژاپنی


در خرید بلبرینگ ژاپنی مهم ترین اصل، مطابقت داده های محاسبه شده و اصالت کالا می باشد که در این خصوص سایت دیجی برینگ با راه اندازی مرکز مشاوره برای مشتریان خود، برای انطباق خواسته های طراحان گرامی با قابلیت های بلبرینگ ژاپنی اصل، به مرجعی معتبر برای خرید بلبرینگ ژاپنی تبدیل شده است. دیجی برینگ با ضمانت اصالت کالا در هنگام فروش بلبرینگ ژاپنی مشتریان خود را درخصوص اطمینان از قیمت بلبرینگ ژاپنی مد نظر و خرید بلبرینگ ژاپنی ارزان و با کیفیت، مطمئن می سازند.

قیمت بلبرینگ ژاپنی

بلبرینگ ژاپنی اصل

 


در خصوص قیمت بلبرینگ ژاپنی و انتشار لیست قیمت بلبرینگ ژاپنی چند نکته بسیار مهم وجود دارد:
ü موجود بودن کالای مورد نیاز
ü نرخ ارز روزانه و تناسب نرخ ین با دلار
ü اصالت کالا
لازم به توضیح است بهترین روش برای کشف قیمت بلبرینگ ژاپنی مورد نیاز، استعلام از نمایندگی بلبرینگ ژاپنی و سایت های معتبر در کشور است.

نمایندگی فروش بلبرینگ ژاپنی


هنگام خرید بلبرینگ ژاپنی، همیشه این سوال وجود دارد که بهترین شرایط فروش بلبرینگ ژاپنی را کجا می توان یافت؟ آیا بلبرینگ ژاپنی ارزان و با کیفیت وجود دارد؟ بهترین بلبرینگ ژاپنی بازار کدام است؟
شرکت دیجی برینگ با چندین سال تجربه در عرصه فروش انواع بلبرینگ ها، همیشه حسن نیت خود را به مشتریان گرامی نشان داده است. در زمینه فروش بلبرینگ ژاپنی نیز همانند سایر محصولات شرکت، پیش از هر چیز اصالت کالا را تضمین می کنیم و با قیمت های مناسب تر نسبت به سطح بازار قطعات را عرضه می کنیم. لیست قیمت بلبرینگ ژاپنی بسته به نوع و ابعاد دارای گوناگونی است که از طریق ارتباط با کارشناسان ما، می توانید از قیمت بلبرینگ ژاپنی مورد نظر، به طور دقیق مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *