استفاده از بلبرینگ ها در قسمت های محرک دوران گرد ماشین ها امروزه به یکی از نیازها تبدیل شده است و می توان گفت که بلبرینگ ها امروزه در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود و شما می توانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ خریداری کنید. یکی از مهم ترین و جدیدترین انواع بلبرینگ را می توان بلبرینگ خود تنظیم دانست که توسط شرکت های مختلفی تولید شده است و در بازار عرضه می شود. استفاده از بلبرینگ ها برای جلوگیری از اصطکاک مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید.
بلبرینگ ها در بسیاری از موارد نمی توانند عملکرد خوبی داشته باشند که دلیل این مسئله را می توان گرمای بیش از حد در قطعه مورد استفاده، مواد شیمیایی و بخار آب دانست. از این روی شرکت ها و طراحان صنعتی بلبرینگ خود تنظیم را تولید و در بازار کرده است و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در ادامه این مقاله ما قصد داریم در خصوص بلبرینگ خود تنظیم با شما صحبت داشته باشیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند مفید واقع شود. با ما همراه باشید. برای خرید بهترین مارک بلبرینگ در ایران می توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ مراجعه نمایید.

با بلبرینگ خود تنظیم آشنا شوید

بلبرینگ های خود تنظیم در واقع دو ردیف ساچمه داشته و یک شیار مشترک به صورت کروی در رینگ این سری از محصولات قرار داده می شود که همین امر باعث شده است تا شفت و یاتاقان انحراف داشته باشند و از این روی در صورتی که انحرافی در این بلبرینگ وجود داشته باشد و یا این مسئله به وجود بیاید، می توان گفت که برای این نوع بلبرینگ خود تنظیم می تواند باز هم عملکرد خوبی را از خود نشان دهد و از این روی این نمونه از بلبرینگ ها امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و در بسیاری از ماشین آلات از بلبرینگ خود تنظیم استفاده می شود. بلبرینگ خود تنظیم را اگر بخواهیم بر اساس اندازه و طرح دسته بندی کنیم، این محصول در سه مدل در بازار عرضه می شود: مدل اول محصولات ساده می باشند که در آن ها از کاسه نمد استفاده نمی شود. نمونه دیگر این نمونه از بلبرینگ ها را می توان محصولاتی دانست که با بوش بلند تولید شده و در بازار عرضه می شوند. همچنین مدل بلبرینگ خود تنظیم با وجود کاسه نمد در دو سوی بلبرینگ به عنوان سومین مدل این محصول شناخته می شود.

با بلبرینگ خود تنظیم آشنا شوید  

انواع بلبرینگ خود تنظیم در بازار

همانطور که در قسمت قبل با شما صحبت داشتیم، بلبرینگ خود تنظیم در مدل های مختلفی تولید می شود و ما در این قسمت قصد داریم بیشتر در خصوص این محصول با شما صحبت کرده و این نمونه از بلبرینگ ها را به شما معرفی کنیم:

در ابتدا باید بدانید که مدل اصلی یا ساده بلبرینگ خود تنظیم با وجود یک نمونه رینگ داخلی در بازار عرضه می شود که به صورت استوانه ای یا مخروطی تولید می شود و شیب آن برابر با یک به دوازده بوده و در دسترس شما می باشد. سوراخ مخروطی که در این مدل از بلبرینگ ها استفاده می شود، در اصطلاح به کونیک معروف بوده و به گونه ای تولید می شود که بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. همچنین بلبرینگ یک نمونه آداپتور نیز دارد که تشکیل شده از مهره چاکنت با بوش در کنار واشر قفلی و باعث می شود تا بتوانیم بلبرینگ را به سادگی بر روی شفت های صاف و یا ناصاف سوار کرده و از آن استفاده داشته باشیم. مدل دیگر بلبرینگ خود تنظیم که با کاسه نمد در بازار عرضه می شود، می تواند مقاومت بسیار خوبی را در مقابل آب و روغن داشته باشد و از این روی یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار به شمار می رود. این سری از محصولات می تواند در بازه دمایی منفی چهل درجه سانتی گراد تا مثبت صد و بیست درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار گیرد و شما می توانید از این محصول استفاده داشته باشید. همچنین این محصول به صورت تقویت شده در بازار عرضه شده و در دسترس شما قرار داده می شود.  این سری از انواع بلبرینگ خود تنظیم می تواند بدون نیاز به گریس کاری و روانکاری مجدد عملکرد خوبی را از خود نشان داده و یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما به شمار می رود. یکی از نکات دیگری که باید در مورد این محصول دانست آن است که این نمونه نیز با سوراخ های استوانه ای و کونیک در بازار عرضه می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید.  بلبرینگ های دارای بوش بلند نیز از دیگر انواع بلبرینگ عرضه شده در بازارمی باشد.

برندهای مختلفی انواع بلبرینگ های خودتنظیم را طراحی و تولید می کنند که از میان آنها می توان به کویو، ناچی، SKF و FAG اشاره کرد که با کیفیت ترین این بلبرینگ ها را تولید می کنند. برای خرید بلبرینگ خود تنظیم KOYO و دیگر برندهای معتبر می توانید با کارشناسان مجموعه دیجی برینگ در تماس باشید.

انواع بلبرینگ خود تنظیم در بازار  

امروزه بلبرینگ ها در مدل های مختلفی تولید می شوند که بلبرینگ خود تنظیم یکی از نمونه های آن بوده و به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات عرضه شده در بازار شناخته می شود. ما در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص بلبرینگ خود تنظیم در اختیار شما قرار دادیم و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص این سری از محصولات داشته باشید، می توانید با کارشناسان فروش دیجی برینگ در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *