اطلاعات بلبرینگ میکسر بتن

نوع بلبرینگ ها:

  • رولبرینگ های بشکه ای
  • بلبرینگ های خود تنظیم 

تولید کنندگان بزرگ این بلبرینگ ها:

  • SKF
  • NSK
  • KOYO

بلبرینگ میکسر بتن چیست؟

بلبرینگ میکسر بتن چیست و چرا این قطعه تا این حد در فرایندهای عمرانی و ساختمانی مهم است؟ در دیجی برینگ علاوه بر اینکه امکان خرید بلبرینگ میکسر بتن از برترین برندها و با بهترین قیمت را فراهم کرده ایم، مشخصات و اطلاعاتی که لازم است پیش از اقدام به خرید بدانید را نیز برای شما گردآوری کرده ایم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و یا برای اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فنی دیجی برینگ به عنوان متخصصین فروش بلبرینگ میکسر حمل بتن تماس بگیرید.

 میکسر بتن به عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات در بحث عمران و ساختمان سازی به حساب می آید. جهت آماده سازی بتن، میکسر نیاز به بلبرینگ مخصوص دارد تا بتواند مواد را مخلوط نموده و مانع از خشک شدن آن گردد. بلبرینگ میکسر بتن نوعی بیرینگ بشکه ای است که از دو ردیف ساچمه بشکه ای ساخته می شود. به طور کلی، در تجهیزاتی که برای مخلوط کردن مواد مختلف به کار می روند مانند بلبرینگ مخصوص میکسر سیمان و بتن، بلبرینگ های بشکه ای گزینه مناسبی به حساب می آیند. همچنین، صنایعی که به هر شکلی به سیمان مرتبط می شوند از نوع بشکه ای بلبرینگ بهره فراوانی خواهند برد. به طور مثال این بلبرینگ ها به عنوان بلبرینگ بالابر نیز در این صنعت مورد اسفاده قرار می گیرند.

لیست قیمت بلبرینگ ماشین آلات میکسر

بیرینگ های پر کاربرد به عنوان بلبرینگ میکسر بتن

طراحی و ساخت میکسر بتن باید به گونه ای باشد که مواد مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و در نهایت بتن آماده را تحویل دهد. طبیعی است که بلبرینگ میکسر بتن باید به گونه ای باشد تا بهترین عملکرد را ارائه دهد. قیمت بلبرینگ میکسر بتن تفاوت چندانی با سایر بلبرینگ ها با کیفیت ندارد، اما انتخاب بیرینگ مناسب، روند کاری را بهبود داده و هزینه ها را بسیار کاهش می دهد. کارآمدترین نوع بلبرینگ میکسر بتن، رولبرینگ بشکه ای است که به انجام عمل میکس کمک فراوانی می کند.
با توجه به اینکه بتن و هر آنچه که از سیمان تهیه می شود وزن بالایی دارد، بنابراین، بهترین بیرینگ میکسر بتن یاتاقانی است که بتواند بارهایی با وزن سنگین را نیز حرکت دهد. طبیعی است که بیرینگ های غلتشی، عملکردی بهتر در این زمینه از خود نشان دهند. برای آشنایی با انواع بلبرینگ ها از جمله بلبرینگ میکسر بتن شما عزیزان می توانید با کارشناسان دیجی برینگ در تماس باشید. همچنین در صورت بروز لقی بلبرینگ می توانید مقاله مربوط به آن را بخوانید. 

خرید بلبرینگ میکسر بتن

دیگر نکات تهیه بلبرینگ میکسر حمل بتن

نکته مهم دیگر در مورد بلبرینگ میکسر حمل بتن آن است که این نوع بیرینگ باید قابلیت این را داشته باشد که در عین تحمل بار های شعاعی زیاد به صورت درست به کار خود ادامه بدهند بنابراین، لازم است تا بیرینگ هایی با قدرت بالا به کار رود. رولبرینگ بشکه ای علاوه بر قدرت حمل بارهای سنگین، می توانند این عمل را نیز انجام دهند.
جنس بلبرینگ میکسر بتن از نوعی آلیاژ خاص است که به بلبرینگ این اجازه را می دهد که بتواند در شرایط کاری سختی به خوبی کار کند. قسمت اصلی این رولبرینگ که در ساخت میکسر بتن به کار برده می شود،  محفظه ای است که عناصر نورد بشکه استوانه ای شکل (بشکه ای) شکل در آن قرار می گیرند. البته بجز رولبرینگ های بشکه ای که به عنوان بلبرینگ میکسر بتن استفاده میشود، از رولبرینگ های خود تنظیم نیز به عنوان بلبرینگ میکسر بتن نیز استفاده میشود. رولبرینگ های خود تنظیم نیز ویژگی هایی دارد که باعث میشود بتواند به عنوان بلبرینگ میکسر بتن به خوبی عمل کند که ما در بخش بعدی در این مقاله به ویژگی های رولبرینگ های خود تنظیم و بشکه ای می پردازیم.

ویژگی های انواع بلبرینگ میکسر بتن

رولبرینگ های بشکه ای و رولبرینگ های خود تنظیم که به عنوان بلبرینگ میکسر بتن به کار می روند، ویژگی های قابل توجهی دارند که آن ها را برای این کار مناسب می کنند.

 برخی از اصلی ترین ویژگی های نوع بشکه ای عبارت اند از:

1: توانایی حمل و بارهای شعاعی و محوری

2: قدرت تحمل بالا و قابلیت استفاده برای جا به جایی بارهای سنگین

3: طول عمر مفید زیاد

4: جلوگیری از رخداد همراستایی شفت و رفع ناهماهنگی ها

5: کار با اصطکاک کم

6: مصرف کم روانکنده

وجود این ویژگی های منحصر به فرد باعث شده تا استفاده از رولبرینگ های بشکه ای به عنوان برینگ های صنایع سنگین، رایج تر از دیگر قطعات باشد. حالا به سراغ رولبرینگ های خود تنظیم میرویم که یکی نوع دیگر از بلبرینگ میکسر بتن است. ویژگی های رولبرینگ خود تنظیم به شرح زیر است.

1: کار با اصطکاک  بسیار کم (میتوان این نوع از رولبرینگ را کم اصطکاک ترین نوع از روانواع یاتاقان های غلتشی نام برد)

2: کار در دما کاری کم یا به اصطلاح خنک کار بودن

3: طول عمر مفید زیاد

بلبرینگ میکسر بتن

کاربرد بلبرینگ در میکسر بتن

یکی از نکاتی که در مورد تهیه بتن آماده باید مورد توجه قرار گیرد، جلوگیری از خشک شدن بتن است. حتما می دانید که ثابت ماندن بتن و هر ماده ای که به سیمان مرتبط است، می تواند منجر به خشک و سفت شدن آن گردد. بنابراین، لازم است بتن موجود درون میکسر همواره حرکت داشته باشد تا شکل واقعی خود را نگه دارد. چرخش میکسر در دو جهت و البته با سرعت آهسته می تواند به این مساله کمک کند. بلبرینگ میکسر حمل بتن دقیقا برای همین کار طراحی و ساخته می شود.

بدون شک خرید هر کدام از تجهیزات صنعتی از یک منبع و مرجع مطمئن، باعث می شود تا مصرف کننده اطمینان بیشتری نسبت به محصول خریداری شده به دست آورد. فروشگاه آنلاین دیجی برینگ به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های آنلاین در زمینه فروش انواع بلبربنگ و رولبرینگ به حساب می آید. همچنین، دیجی برینگ منبع معتبر و به روز شده ای برای دریافت قیمت روز بلبرینگ های مختلف محسوب می شود.

دسترسی به بهترین قیمت بلبرینگ میکسر بتن

قیمت بلبرینگ میکسر بتن میتواند هنگام خرید شما را گیج و یا برای انتخاب مستاصل کند. برند های متنوع با کیفیت های مختلف، اصل یا تقلبی بودن قطعه، نوسان بازار، قیمت دلار و واردانی بودن بلبرینگ میکسر و… همه و همه از دلایلی هستند که باعث می شوند  بدست آوردن لیست قیمت بلبرینگ ماشین آلات میکسر کار دشواری باشد. خرید بلبرینگ میکسر بتن با قیمت بالاتر از آنچه باید باشد، قطعا آزار دهنده بوده  و موجب ضرر مالی خواهد شد. علاوه بر آن کیفیت پایین بلبرینگ میکسر نیز شما را دچار دردسر اختلال در کار و خرید دوباره قطعات خواهد کرد، به همین دلیل باید انتخاب محصول را با حساسیت و دقت زیادی انجام دهید. زیرا به جز این که ممکن است قیمت بلبرینگ میکسر بتن را به مقداری بیش از حد معمول بپردازید این امکان وجود دارد که بلبرینگ تقلبی را به عنوان بلبرینگ اصلی تهیه کنید. معمولا لیست قیمت بلبرینگ ماشین آلات میکسر را  میتوان به راحتی بدست آورد ولی اطمینان از اصل بودن بلبرینگ و درست بودن قیمت بلبرینگ میکسر بتن کار آسانی نیست. حالا چاره چیست؟ برای این که بدانید چگونه قیمت این محصول را به درستی پیدا کنید و از اصل بودن کالای خریداری شده مطمئن شوید، بخش بعد را مطالعه کنید.

بلبرینگ میکسر بتن و سیمان

خرید بلبرینگ میکسر بتن به صورت هوشمندانه

همانطور که بالاتر توضیح دادیم خرید بلبرینگ میکسر بتن به عنوان یک قطعه مهم در فرایند های عمرانی کار سختی است.  راه چاره برای این که از این سختی ها راحت بشویم چیست؟ چگونه باید از این که قیمت بلبرینگ میکسر بتن را درست و به اندازه پرداخت می کنیم  و بلبرینگ اصلی را میخریم اطمینان پیدا کنیم؟ متاسفانه به دلیل نبود نمایندگی های رسمی برترین تولید کنندگان بلبرینگ در کشور ما این مشکلات پیش می آیند. راهکار حل این مشکلات این است که شما از جایی خرید کنید که به شما ضمانت از اصالت کالا می دهد و این می تواند راهکاری برای این باشد که از اصل بودن بلبرینگ خریداری شده خود مطمئن شوید. شما عزیزان می توانید جهت خرید بلبرینگ میکسر بتن به دیجی برینگ مراجعه کنید و از مناسب بودن قیمت بلبرینگ میکسر بتن نیز اطمینان داشته باشید؛ مجموعه ما با بیش از 20 سال سابقه متعهدانه در واردات برترین بلبرینگ هایی که در خدمت صنایع ایرانی قرار می گیرند، یکی از بهترین انتخاب های صنعتگران برای تامین بلبرینگ های تخصصی اورجینال با قیمت های منصفانه است. همچنان شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه مشکل و یا سوال درباره بلبرینگ میکسر بتن و یا انواع بلبرینگ و رولبرینگ ها با کارشناسان مجرب دیجی برینگ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *