انسان در طول تاریخ همواره در پی راه هایی بوده که بتواند برای رفع نیاز های خود در سریع ترین زمان از محلی به محل دیگر جابجا شده و یا کالاهایی را از نقطه ای به نقطه دیگر بفرستد. همین موضوع سبب شده تا شکل امروزی و پیشرفته حمل و نقل و ترابری ما را در رسیدن به این اهداف یاری رساند. البته و بدون شک با بهره گیری تخصصی از بلبرینگ صنعت حمل و نقل و ترابری!

بلبرینگ صنعت حمل و نقل و باربری ممکن است برای مصرف کننده قابل رویت نباشد، اما برای ایمنی و موفقیت کاری محصول شما بسیار حائز اهمیت است؛ به خصوص هنگامی که در حال طراحی ترمز، اجزای موتور، سیستم تعلیق محور یا سایر اجزای ضروری برای صنعت حمل و نقل هستید، انتخاب بلبرینگ مناسب صنایع ترابری و حمل و نقل به شما کمک می کند تا حمل و نقل سریع، ایمن و قابل اعتماد را از طریق زمین، هوا و دریا انجام دهید.

حال پس از توسعه این صنعت، رسیدن از نقطه A به B چیزی است که ما اغلب بدیهی می دانیم، اما در واقع مسائل صنعتی غیر آشکاری وجود دارد که متخصصان همان حوزه قادر به درک عمیق آن ها هستند و از همین جهت است که خرید بلبرینگ صنایع حمل و نقل و ترابری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بلبرینگ صنعت ترابری

کاربرد بلبرینگ در صنعت حمل و نقل

کاربرد بلبرینگ در صنعت حمل و نقل همانگونه که احتمالا انتظار دارید متنوع و بسیار حائز اهمیت است. بلبرینگ صنعت حمل و نقل و باربری، قابلیت اطمینان و ایمنی را که ما انتظارش را در این صنعت داریم، ارائه می کند و الزامات بلبرینگ مناسب صنایع ترابری و حمل و نقل به سه گروه عمده تقسیم می شود:

بلبرینگ برای سیستم های محرک (گیربکس، درایو کششی، تعلیق محور).

بلبرینگ برای شاسی (مجموعه چرخ، ترمز).

بلبرینگ برای بدنه خودرو (کانکتورها، سیستم های درب).

و همه این موارد کلی به اضافه بسیاری از کاربرد های دیگر در خودرو ها، هواپیما ها، کشتی ها، قطار ها، بالابر ها و بسیاری سیستم های دیگر که در حمل و نقل نقش دارند، به شدت حائز اهمیت هستند و بلبرینگ حمل و نقل و ترابری را به چالش می کشند. طیف گسترده ی بلبرینگ حمل و نقل و ترابری شامل بلبرینگ های ساچمه ای و رولبرینگ ها با ظرفیت بالا برای گیربکس، درایو ها و یاتاقان های کنترلی برای سیستم های شاسی و درب استفاده می شود که نمونه هایی از کاربرد بلبرینگ در صنعت حمل و نقل به شمار می روند. رولبرینگ های بشکه ای که به عنوان بلبرینگ سنگ شکن نیز به کار می روند، در این صنعت هم نقش گسترده ای در ترابری و حمل و نقل دارند.

شناسه های فنی بلبرینگ صنعت حمل و نقل و باربری

دیجی برینگ مفتخر است که بلبرینگ مناسب صنایع ترابری و حمل و نقل را تامین و عرضه کرده و قیمت بلبرینگ حمل و نقل و ترابری را به صورت رقابتی برای طیف وسیعی از کاربرد های صنعت حمل و نقل، از جمله محور چرخ ها، موتور های کششی و واحد های محرک فراهم می کند. همانطور که در قسمت های پیشین در مورد بلبرینگ حمل و نقل و ترابری اشاره شد، این موارد استفاده به سه دسته اصلی تقسیم می شوند و با توجه به آن قیمت بلبرینگ تجهیزات ترابری و حمل و نقل دارای تفاوت هایی است.

  • بلبرینگ حمل و نقل و ترابری برای سیستم های درایو

تمام قسمت‌ های گیربکس، از جمله خود گیربکس یا جعبه دنده، کلاچ، محور پایه، دیفرانسیل و موارد دیگر، از گنجاندن بلبرینگ‌ صنعت حمل و نقل و باربری قوی در طراحی سیستم بهره می ‌برند. سایر کاربرد های رایج برای بلبرینگ های سیستم محرک عبارتند از: تعلیق محور و موتور های درایو کششی. پیشنهاد دیجی برینگ در این زمینه، استفاده از رولبرینگ ‌های استوانه‌ ای با پوشش ‌های سرامیکی و فاصله‌ های داخلی ویژه طراحی شده که در بلبرینگ SKF موجود می باشد، برای افزایش عملکرد، قابلیت اطمینان و طول عمر محصول است که بلبرینگ مناسب صنایع ترابری و حمل و نقل در این موضوع به شمار می آید. در گذشته و تاریخچه صنعت حمل و نقل و ترابری، بوش های مورد استفاده در صنعت حمل و نقل سنتی در شرایط مرطوب و آلودگی نیاز به نگهداری منظم داشتند. بوش های حمل و نقلی که به گریس نیاز دارند در معرض خطر خرابی ناشی از کمبود گریس یا خطوط فشرده هستند که باعث می شود کثیفی به گریس بچسبد و سایش را تسریع ببخشد. این مورد در زمینه بلبرینگ حمل و نقل و ترابری صدق نمی کند.

  • بلبرینگ حمل و نقل و ترابری برای شاسی

حرکت چرخشی، کلید عملکرد شاسی است و بلبرینگ ها راه ساده ای برای افزایش سرعت و طول عمر سیستم شاسی شما ارائه می دهند. درک نوع کاربرد بلبرینگ در صنعت حمل و نقل به انتخاب بلبرینگ مناسب صنایع ترابری و حمل و نقل کمک به سزایی می کند و می ‌تواند عملکرد اجزای فرعی از جمله ترمز، مجموعه چرخ‌ ها و موارد دیگر را بهبود بخشد.

  • بلبرینگ حمل و نقل و ترابری برای بدنه

بدنه وسیله نقلیه شما، چه خودرویی و چه لوکوموتیو، آخرین لایه ایمنی و دوام را فراهم می کند. بلبرینگ ها به تسهیل حرکت با سرعت بالا برای چندین کاربرد بدنه خودرو، از جمله اتصالات، سیستم های در و موارد دیگر کمک می کنند و خرید بلبرینگ صنایع حمل و نقل و ترابری را برای این مورد ضروری می سازد.

بلبرینگ صنعت ترابری و حمل و نقل

انواع بلبرینگ حمل و نقل و ترابری

با چنین مجموعه متنوعی از کاربرد ها، بلبرینگ حمل و نقل و ترابری در انواع مختلفی از جمله بلبرینگ های ساچمه ای و رولبرینگ ها با ظرفیت بالا (ساخته شده برای سیستم های درایو و انتقال) و یاتاقان های کنترلی (ساخته شده برای سیستم های درب و شاسی) وجود دارد. بلبرینگ های رایج مورد استفاده در صنعت حمل و نقل عبارتند از:

  • بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ شیار عمیق یک نوع بلبرینگ ساده و رایج برای صنعت حمل و نقل است که در صنایع دیگری چون بلبرینگ صنعت خوراک دام و طیور نیز کاربرد گسترده ای دارد. به طور خاص، بلبرینگ های شیار عمیق گزینه ای قوی برای کاربرد های راه آهن ارائه می دهند.

  • رولبرینگ مخروطی

این نمونه از بلبرینگ صنعت حمل و نقل و باربری ، مقادیر زیادی تنش را با انتهای مخروطی که می توانند بار های شعاعی و محوری بزرگ را تحمل کنند، تحمل می کند. این رولبرینگ ها ایده آل برای کاربرد های حمل و نقل سنگین می باشند و بسیاری از تولید کنندگان، رولبرینگ های مخروطی را در جهت مخالف قرار می دهند و حداکثر پایداری را به ارمغان می آورند که تخصص شرکت بلبرینگ TIMKEN را در زمینه رولبرینگ های مخروطی جلوه می دهد.

خرید بلبرینگ صنایع ترابری

  • رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ های استوانه‌ ای که قادر به حمل بار های شعاعی سنگین هستند، حاوی غلتک‌ هایی هستند که اندکی از قطرشان امتداد دارند. این غلتک ‌های بلند دارای چندین ویژگی مهم از جمله تحمل بار بالا، قابلیت ‌های سرعت استثنایی و طول عمر طولانی هستند که آن ها را به انتخابی رایج برای صنعت راه‌ آهن تبدیل می ‌کند. کاربرد این قطعات در صنعت تا اندازه ای گسترده است که علاوه بر صنعت حمل و نقل از آنها در زمینه های دیگری چون بلبرینگ میکسر بتن نیز استفاده می شود.

  • بلبرینگ مفصلی (Rod Ends or POS,PHS)

انتها ی میله ‌ها می ‌توانند اجزای نامناسب را در کاربرد های اتصال تصحیح کرده و بار های متوسط تا سنگین را در سرعت‌ های مختلف تحمل کنند. این نوع بلبرینگ صنعت حمل و نقل و باربری به دلیل دوام و قابلیت اطمینان خود شناخته شده است که در ساخت این نمونه بلبرینگ حمل و نقل و ترابری، شرکت هایی نظیر بلبرینگ SKF، NSK و ... بسیار با کیفیت عمل کرده اند. 

بلبرینگ مناسب صنعت ترابری و حمل و نقل

خرید بلبرینگ صنایع حمل و نقل و ترابری

خرید از نمایندگی فروش بلبرینگ صنعت حمل و نقل و ترابری امری بسیار تاثیرگذار است؛ چرا که به مشتری این اطمینان را می دهد که بلبرینگ حمل و نقل و ترابری که خرید کرده است، اصل بوده و ایمنی دستگاه را حفظ می کند و همچنین قیمت بلبرینگ حمل و نقل و ترابری در نمایندگی های فروش بسیار مناسب تر از عوامل فروش متفرقه است. شما می توانید با استفاده از گزینه های انتخابی زیر مشخص کنید که کدام نوع بلبرینگ صنعت حمل و نقل و باربری برای برنامه شما بهترین است. مواردی همچون اصطکاک عملیاتی کم، انعطاف پذیری بالا و مقاومت در برابر ضربه، عمر طولانی کارکرد و مقاومت در برابر سایش تعیین کننده نوع بلبرینگ حمل و نقل و ترابری می باشند و در خرید بلبرینگ صنایع حمل و نقل و ترابری بسیار کمک کننده است و طبیعتا تفاوت در این اعداد، تفاوت در قیمت بلبرینگ حمل و نقل و قیمت بلبرینگ تجهیزات ترابری را باعث می شود.

این بلبرینگ ها علاوه بر بلبرینگ صنعت حمل و نقل، در در صنایع مختلف دیگری مانند بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی، فولاد، نساجی و ... به کار می روند. این محصولات را می توانید از سایت مجموعه دیجی برینگ تهیه نمایید.

کاربرد بلبرینگ در صنعت حمل و نقل

نمایندگی فروش بلبرینگ صنعت حمل و نقل و ترابری در ایران

دیجی برینگ نقش حیاتی بلبرینگ صنعت حمل و نقل و باربری در این سیستم ها را به خوبی درک می کند. در طول دو دهه سابقه دیجی برینگ، ما طیف گسترده ای از بلبرینگ حمل و نقل و ترابری با کیفیت بالا را به عنوان نمایندگی فروش بلبرینگ صنعت حمل و نقل و ترابری، برای رفع نیاز های مشتریان با کمترین قیمت بلبرینگ حمل و نقل و ترابری ارائه کرده ایم. با تعهد به رضایت مشتری، اطمینان حاصل می کنیم که مشتریان ما بهترین راه حل باربری را با قیمت بلبرینگ تجهیزات ترابری و حمل و نقل مناسب، دریافت می کنند. با خرید بلبرینگ صنایع حمل و نقل و ترابری از دیجی برینگ، به مزایایی از جمله موارد زیر دسترسی پیدا خواهید کرد:

تجربه یک مرحله ای برای راحتی بیشتر

موجودی گسترده ای از بلبرینگ های با کیفیت

یک شبکه منبع یابی معتبر در سراسر ایران

خدمات مشتریان 24 ساعته

و مواردی بیشتر از این ها که در سایت ما جهت دسترسی مشتریان عزیز قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *