ژامبون های زانتیا هر کدام دارای یک بلبرینگ هستند. از طرفی اکسل خودرو که توسط ژامبون به کاسه چرخ متصل می شود، برای نصب چرخ ها مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد این قطعه ها در کنار هم تاثیرات مثبتی در عملکرد نهایی خودرو دارد. خراب شدن اکسل خودرو می تواند باعث آسیب به بلبرینگ ژامبون زانتیا و در نهایت کارآیی خودرو شود.
آسیب دیدن بلبرینگ ژامبون زانتیا با علائمی بروز می کند. در صورتی که این علائم در خودرو زانتیا مشاهده شدند می توان دلیل آن را ناشی از خراب شدن بلبرینگ ژامبون زانتیا دانست. برخی از علائمی که نشان می دهند بلبرینگ ژامبون زانتیا خراب است عبارتند از:

 • صدای تق تق از سمت عقب خودرو
 • آسیب دیدن یا شکستن محفظه گریس و نشت آن
 • تنظیم نبودن فرمان خودرو
 • لرزش خودرو و فرمان در هنگام رانندگی
 • خراب شدن پلوس خودرو
 • و …

برخی از بلبرینگ ها تحت عنوان بلبرینگ ارزان در بازار وجود دارند که نمونه های تقلبی هستند و اگر مورد استفاده قرار بگیرند، به زودی خراب می شوند و آسیب می بینند. این قطعات نه تنها عمر مفیدی ندارند بلکه باعث آسیب زدن به خودرو نیز می شوند.
در خرید بلبرینگ ژامبون زانتیا، کیفیت بالا و قیمت مناسب از مواردی است که باید به آن توجه کرد. فروشگاه های معتبر و نمایندگی های برند های انتخابی، محصولات خود را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند.

عمر بلبرینگ ژامبون زانتیا

 

اگر صاحب یک صنعت هستید یا به مطالب تخصصی تر درباره بلبرینگ ها علاقه دارید از این صفحات دیدن کنید: 

بلبرینگ ناچی اصل

بلبرینگ SKF اصل 

عمر بلبرینگ ژامبون زانتیا

میل ژامبون یا اکسل یکی از قطعاتی است که مکانیسم های زیادی در خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد. مکانیسم هایی که در میل ژامبون بکار رفته اند شامل موارد زیر هستند.

 • فرمان
 • کاهش دور
 • انتقال قدرت
 • و...

هرگونه تغییر در مکانیسم های بالا توسط راننده تشخیص داده می شوند. به طور مثال لرزش در فنر و سختی در چرخش آن به دلیل مشکل فنی در خودرو است که اغلب این مورد به خرابی بلبرینگ های ژامبون مربوط می شوند. زانتیا به عنوان یک ماشین سرعتی شناخته می شود و مواردی مانند فرمان، سرعت و دور با سرعت بالا در آن بسیار اهمیت دارد. این موارد در این خودرو با توجه به قطعات با کیفیت و سالم کارآیی دارند.
پلوس قطعه ای است که در میل ژامبون وجود دارد. پلوس باعث می شود که حرکت خودرو راحت تر و روان تر انجام شود. پلوس در میل ژامبون زانتیا باعث می شود که دیفرانسیل را به چرخ های عقب متصل شوند ، هم چنین میل ژامبون به همراه پلوس باعث می شود که بار سرنشینان به طور مساوی بر روی خودرو تقسیم شود.
بلبرینگ ژامبون زانتیا دارای عمر مفیدی است که این زمان با توجه به عوامل متعددی مشخص می شود. بلبرینگ های زانتیا دارای عمر بالایی و بسیار با دوام هستند و زمانی این قطعات در خودرو عوض می شوند که خراب شوند و یا آسیب ببینند.
عواملی که بر عمر بلبرینگ ژامبون زانتیا موثر هستند عبارتند از:

 1. خرید بلبرینگ از منبع خرید مناسب
 2. نصب درست و روانکاری اولیه
 3. همراستا سازی
 4. مراقبت و نگهداری

زانتیا به عنوان یک خودروی سرعتی شناخته می شود از این رو بلبرینگ های ژامبون آن نقش بسزایی در عملکرد صحیح این خودرو دارند. با تهیه بلبرینگ های برند و با کیفیت از دیجی بیرینگ می توان از بالا بودن عمر و کیفیت محصول اطمینان داشت و هم چنین یک خرید اصولی و مطمئن را تجربه کرد.

دیجی برینگ بلبرینگ ژامبون زانتیا

دیجی برینگ بلبرینگ ژامبون زانتیا

برای خرید قطعات کمیاب و با کیفیت باید از یک منبع معتبر خرید کرد. فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ با سابقه طولانی در عرضه انواع بلبرینگ و دیگر قطعات مهم خودرو یکی از معتبر ترین منابعی است که خریداران می توانند به آن مراجعه کنند.
بلیرینگ ژامبون زانتیا از قطعاتی است که به سادگی در بازار پیدا نمی شود. برخی از فروشگاه های معتبر به صورت سفارشی اقدام به تهیه بلبرینگ های کمیاب مانند بلبرینگ ژامبون زانتیا می کنند. در فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ می توان از کاتالوگ محصولات موجود به همراه مدل و مشخصات دیدن کرد. مدل انتخابی را بعد از انتخاب به سبد خرید افزود و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل گرفت.
مقالات موجود در وبسایت رسمی مجموعه دیجی برینگ نحوه تشخیص بلبرینگ اصلی از تقلبی را مشخص می کنند. متخصصان و کارشناسان ما در تلاش هستند تا بهترین و کارآمد ترین خدمات از جمله تحویل انواع بلبرینگ اصل را به مشتریان ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *