بررسی جدول ابعاد بلبرینگSKF کمک بزرگی به شما در بررسی ویژگی های انواع بلبرینگ های این برند می کند و راهنمای خوبی برای انتخاب دقیق و درست ابعاد مورد نظرتان است.

شرکت بلبرینگ skf در این مقاله از دیجی برینگ به ارائه توضیحاتی درباره این موضوع و جدول بلبرینگ SKF می پردازیم. شرکت بلبرینگ SKF در سال ۱۹۰۷ توسط آقای سون وینکوئیست، مخترع بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی، در کشور سوئد به ثبت رسید. تولید بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی از همان ابتدا موفق بود و باعث محبوبیت محصولات شرکت و توسعه سریع شرکت شد. این شرکت در سال ۱۹۰۸ شعب نمایندگی خود را در آلمان و فرانسه افتتاح کرد و همچنین نمایندگانی در فنلاند، سوئیس، بلژیک، دانمارک، اتریش و استرالیا تأیین کرد.

جدول ابعاد بلبرینگ اس کا اف
بلبرینگ SKF یکی از محصولات صنعتی این شرکت سوئدی است که استفاده گسترده ای دارد و در بازار طرفداران خاص خود را دارد. از آنجایی که خرید بلبرینگ به طور معمول در تعداد و حجم بالا صورت می گیرد، جدول ابعاد بلبرینگ SKF به مشتری ها کمک می کند تا متوجه اصل یا تقلبی بودن محصول شوند و سرمایه آنها از بین نرود.
بررسی جدول بلبرینگ SKF و تحلیل آن یک راهنمایی بسیار خوب برای افراد در بازار است.  یکی دیگر از دلایلی که افراد به جدول بلبرینگ SKF و به صورت کلی کاتالوگ بلبرینگ SKF علاقمندند این است که با استفاده از این کاتالوگ می توان محصولات SKF را شناخت و کدهای هر کالا در کاتالوگ موجود است. با بررسی های صورت گرفته، شواهدی در خصوص میزان اهمیت بررسی جدول ابعاد بلبرینگ SKF بدست آمده که نشان می دهد بسیاری از صاحبان صنایع تمایل دارند به طور کامل این جدول را بررسی کنند و به شناخت زیادی از محصولات SKF دست یابند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب نوع بلبرینگ های مورد نظر خود بر اساس جدول ابعاد بلبرینگ اس کا اف می توانید با کارشناسان ما در مجموعه دیجی برینگ در تماس باشید.

جدول بلبرینگ SKF چیست؟

هر بلبرینگ هنگام تولید و عرضه به بازار، دارای کد مخصوص به خود است؛ با این کد می توان با شناخت ابعاد تلورانس، مشخصات سایر قطعات را به راحتی به دست آورد. معمولا تمامی کدهای موجود برای تمامی بلبرینگ ها بر اساس یک مشخصه واحد می باشد؛ یعنی استانداردها در تمامی شرکت ها یکسان است. از این رو بلبرینگ SKF نیز از این استانداردها پیروی می کند که این استانداردها بر اساس استاندارد DIN ۶۲۳ است.

همان طور که می دانید، بلبرینگ SKF در انواع مدل ها همراه با ابعاد مختلفی ارائه می شود که برای دستیابی به اطلاعات فنی و مشخصات کلی هر مدل می بایست جدول سایز بلبرینگ  SKFرا بررسی نمایید تا به اطلاعات فنی جامعی در خصوص محصول مورد نظرتان دست یابید. در ادامه درباره جدول استاندارد بلبرینگ SKF که نقش مهمی در انتخاب این قطعات دارد، صحبت خواهیم کرد.

چرا باید از جدول بلبرینگ SKF استفاده کرد؟

جدول بلبرینگ SKF دارای کدها و اعدادی است که به صورت تکی یا ترکیبی کنار یکدیگر قرار می گیرند. این کدها هر یک نشان دهنده ساختارهای مربوط به بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان هستند. استفاده از این جدول بسیار حائز اهمیت است و از سه ویژگی منحصربه فرد برخوردار است که به کاربران کمک می کند به آسانی کار خود را پیش ببرند. این جدول دارای ۳ ویژگی مختص به خود است که جای دیگری یافت نمی شود و کار مشتری ها را بسیار راحت کرده است و همین ۳ ویژگی باعث محبوبیت جدول بلبرینگ SKF شده است.

  • اولین ویژگی این جدول، شماره فنی مخصوص سوراخ d در کاتالوگ بلبرینگ skfاست؛ قطر سوراخ یک بلبرینگ با توجه به سوراخ های داخلی محاسبه می شود.
  • ویژگی دوم جدول بلبرینگSKF، داشتن شماره فنی هر نوع بیرینگ است؛ این شماره های فنی موجود در جدول بلبرینگ skfدر واقع نوع بیرینگ را مشخص می کند و معمولا مشخصات آن در جدول ها با استفاده از عدد ۶ شروع می شود؛ البته که استثنائی هم برای این موضوع وجود دارد و در برخی موارد برای ایجاد متد فنی از درج سوراخ داخلی هم استفاده می کنند.
  • ویژگی آخر این جدول که یکی از شاخص ترین ویژگی های جدول است، پیشوند و پسوندهای مربوط در ویژگی های هر نوع از بیرینگ ها مانند نوع آبند یا نوع ماشینکاری و … است.

یکی از دلایلی که استفاده از جدول ابعاد بلبرینگ SKF را به یک نیاز ضروری برای صاحبان صنایع مختلف تبدیل می کند، تطابق مشخصه های بلبرینگ های مورد نظر با نیازهای دستگاه های مکانیکی می باشد؛ این موضوع باعث می شود تا بتوان انتخاب درستی از این قطعات با توجه به اطلاعات درج شده در جدول جدول سایز بلبرینگ  SKFانجام داد.

جدول ابعاد بلبرینگ SKF

جدول ابعاد بلبرینگ اس کا اف چه کاربردی دارد؟

از کاربرد های مهم بررسی این جدول دسترسی به اطلاعات مهمی همچون بررسی ارتعاشات خارجی و داخلی، دمای کاری، روانکاری ارتعاشات و قطعات، آلودگی محیطی، شرایط محیط و میزان تلورانس بلبرینگ ها نام برد.

جدول سایز بلبرینگ SKF از مزیت های زیادی برخوردار است از جمله اینکه با استفاده از این جدول می توان به اطلاعات بسیار دقیقی از بلبرینگ ها و دیگر محصولات این برند دست پیدا کرد. به این صورت که تفاوت های زیادی در بسیاری از جزئیات دارند و با توجه به مشخصات موجود در این جدول می توان به شناخت کاملی از مشخصات قطعات و ابعاد تلورانس دست پیدا کرد.

جدول استاندارد skf

جدول استاندارد بلبرینگ SKF، موضوعی بسیار حائز اهمیت برای افرادی است که قصد انتخاب بلبرینگ های این برند را برای ماشین آلات خود دارند. برند skf برای توضیح استاندارد محصولات مختلف خود جداول مختلفی را منتشر نموده است؛ به طوری که تمامی ویژگی ها و اطلاعات لازم در مورد این محصول را می توانید در این جداول بیابید.

با استفاده از اطلاعات موجود در این جداول می توانید از صحت بلبرینگ خریداری شده مطمئن شوید و همچنین امکان استاده از بیرینگ در لقی داخلی را بررسی نمایید. بیرنگ های مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو، صنایع فولاد، صنایع مواد غذایی، نفت و پتروشیمی، تولید جرثقیل و … با توجه به تحلیل های انجام شده بر روی جداول استاندارد بیرینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 یکی از این جداول بسیار محبوب، جدول استاندارد skf است که بر اساس استاندارد DIN ۶۲۳ تدوین شده است. جداول استاندارد skf با موضوعات موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرند: در صورتی که دانش کاملی در مورد انواع بلبرینگ ها داشته باشید به عنوان مثال با بررسی لقی داخلی شعاعی بیرینگ ها در انواع بلبرینگ های خود تنظیم، سیلندریکال، اسفریکال با شافت سیلندریکال می توانید به راحتی ابعاد مورد نظر خود را در جدول بیابید و به سایر اطلاعات موجود در آن دست یابید.

 همچنین بررسی جداول مربوط به ویژگی های گیربکس ها با پوشش دهی همه زوایا و گیربکس شیار عمیق و … کمک بسیار بزرگی در استفاده بهینه از جدول ابعاد رولبرینگ SKF داشته و شما می توانید در سریعترین زمان ممکن، اطلاعات مربوط به محصول مد نظرتان را مشاهده نمایید. همه این موارد در جدول ابعاد بلبرینگ SKF به دقت درج شده است تا دید کاملی از این محصولات در هنگام انتخاب داشته باشید.

جدول استاندار بلبرینگ SKF

جدول استاندارد بلبرینگ SKF را چگونه می توان تهیه کرد؟

جدول استاندارد بلبرینگ SKF را می توانید از روش های مختلفی تهیه نمایید. یکی از این روش ها بررسی سایت اصلی محصول یعنی سایت بلبرینگ SKF است. در سایت محصول اطلاعات جامع و کاملی وجود دارد که می توانید با بررسی آن به هدف خود دست یابید. راه دیگر تهیه جدول استاندارد بلبرینگ SKF، بررسی سایت های معتبر ایرانی در این زمینه است. دیجی برینگ از جمله این سایت های معتبر می باشد که اطلاعات جامع و مفیدی در خصوص جداول استاندارد بلبرینگ  SKFدر سایت خود قرار داده است و تمامی جداول موجود در این سایت بر اساس نمونه های استاندارد این محصولات می باشد.

منبع اصلی جدول بلبرینگ skf کجاست؟

جدول بلبرینگ SKF را می توان از سایت های معتبری همچون دیجی برینگ تهیه و استفاده کرد. سایت دیجی برینگ با فراهم کردن این اطلاعات به افراد کمک می کند تا خرید خود را راحت تر انجام دهند. همچنین شما می توانید برای کمک های بیشتر و راهنمایی برای خرید اینترنتی بلبرینگ ها یا طریقه استفاده از جدول بلبرینگSKF ، با کارشناسان فنی دیجی برینگ از طریق شماره تماس های موجود در سایت، تماس حاصل فرمایید. کارشناسان دیجی برینگ به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

از مهمترین کار های برند اس کا اف تولید جداول استاندارد همراه با ارائه تمامی اطلاعات فنی محصولات خود می باشد که با این کار، کمک شایانی به مشتریان خود کرده است و کاربران با بررسی تمامی اطلاعات جدول سایز بلبرینگ SKF می توانند اصل بودن محصولاتی که خریداری کرده اند را بررسی نمایند و از خرید خود مطمئن شوند.

جدول سایز بلبرینگ SKF

طریقه استفاده از جدول بلبرینگ SKF چیست؟

برای استفاده بهینه از جدول ابعاد رولبرینگ SKF  و نیز جدول ابعاد بلبرینگ اس کا اف می بایست یک سری از موارد مهم و کاربردی را مدنظر قرار دهید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

برای آنکه بتوانید به راحتی بلبرینگ یا رولبرینگ مورد نظرتان را در جدول بلبرینگ اس کا اف پیدا کنید، باید میزان نیرویی که مد نظرتان است را برای ترکیب نیروهای شعاعی و محوری در نظر بگیرید.

همچنین برای آنکه بدانید بلبرینگ مورد نیاز شما در کدام دسته قرار می گیرد، باید بیرینگ خود را از نظر تحمل نیروی وارد شده بررسی کنید. در کاتالوگ بلبرینگ SKF انواع بلبرینگ ها که ۸ نوع هستند، موجود می باشد. این ۸ نوع عبارتند از:

جدول ابعاد بلبرینگ اس کا اف، شامل جزئیات واضحی از مشخصه هایی مانند مقاومت، ابعاد و میزان تحمل نیروی بلبرینگ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش قطعه مورد نظر خود بر اساس مشخصات این جدول می توانید با کارشناسان مجموعه دیجی برینگ در ارتباط باشید.

پتنت در جدول بلبرینگ SKF به چه کار می آید؟

با استفاده از جدول بلبرینگ SKF می توان به موارد مختلفی اعم از دمای کاری، شرایط محیط، میزان تلورانس، آلودگی محیطی، روانکاری قطعات و ارتعاشات و بررسی شرایط انتخابی برای ارتعاشات داخلی و خارجی آگاه شد. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این جدول، استفاده کردن از پتنت هایی در بلبرینگ است که بر اساس تحقیقات علمی و استانداردسازی در دنیای فناوری به ثبت بلبرینگ SKF رسیده اند.
علاوه بر این برای برای کاهش تمرکز تنش ها در بخش های مختلف بلبرینگ، به کارهای مختلفی اعم از سخت کاری در بلبرینگ، افزایش سطح صیقل، بالا بردن مقاومت حرارتی در ساچمه های بلبرینگ SKF و افزایش کیفیت روغن و گیربکس پرداخته اند. این موارد به صورت پتنت SKF بسیار کاربرد دارند.

کارشناسان گروه دیجی برینگ آماده اند تا شما را در رابطه با انواع بلبرینگ و رولبرینگ، مشخصات فنی بلبرینگ SKF و خرید بهترین گزینه راهنمایی کنند. با ما تماس بگیرید و از تجربه خریدی آسان لذت ببرید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *