در اینصفحه از دیجی برینگ به بررسی و توضیح روش های مختلف ارسال کالا خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

شرایط ارسال کالا

با خرید آنلاین از دیجی برینگ کالاهای شما در سراسر ایران با بسته بندی مناسب و مطمئن ارسال خواهد شد. تاریخ و ساعت ارسال کالا توسط تیم خدمات مشتریان با شما هماهنگ خواهد شد.

ارسال کالا در محدوده شهر تهران

سفارش های ثبت شده برای شهر تهران ظرف مدت ۲۴ ساعت از زمان تایید پرداخت، توسط پیک ارسال خواهند شد. این محموله ها شامل بیمه تا سقف معینی خواهند بود.

ارسال کالا به شهرستان‌ها

طبق قوانین شرکت پست ارسال کالاهایی با ابعاد یا وزن غیر معمول از طریق پست امکان پذیر نیست، لذا این اقلام با تیپاکس، باربری و … ارسال می‌شوند و هزینه ارسال بر عهده خریداران محترم خواهد بود.

روش های مختلف ارسال کالا

  • روش اول، ارسال پستی: در حال حاضر پست مطمئن ترین روش ارسال است و کالاها درشرایط معمول تقریبا ظرف سه روز کاری به دست شما خواهند رسید.
  • روش دوم، ارسال تیپاکسی: در این روش کالاها بصورت سریع (اکسپرس) و از طریق تیپاکس ارسال می‌شوند و هزینه آن بر عهده مشتری است. لطفا هنگام دریافت کالا در حضور مامور تیپاکس اقلام داخل بسته‌بندی را چک کرده و از وجود کالاها و سلامت شان در بسته تحویلی اطمینان حاصل کنید.
  • روش سوم، سرویس باربری: ارسال کالاها بنا به درخواست شما از طریق باربری ارسال خواهد شد که بهترین روش برای کالاهای با حجم و وزن غیر معمول است. هزینه ارسال با باربری بر عهده مشتری است.
  • روش چهارم، ارسال هوایی: ارسال هوایی کالا از راه های سریع و مطمئن است، اما کالا در فرودگاه به شما تحویل می‌شود. هزینه ارسال هوایی بر عهده مشتری می باشد.

مشتری گرامی لطفا موقع دریافت کالا حتما «در حضور مامور تحویل» از وجود کالای خود در بسته‌بندی اطیمنان حاصل کنید.

اگر در موارد نادر، بر اثر نوسان‌‏های بازار ارز یا اشتباه اپراتور در قیمت‌‏گذاری، سفارشی قابل تحویل نباشد، سفارش لغو شده و یا بر اساس قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *