دانستنی های بلبرینگ صنایع شن و ماسه

کارخانجات شن و ماسه از جمله ناهموار ترین و سخت ترین شرایط کاری و محیط ها برای بلبرینگ دستگاه کارخانه شن و ماسه و بلبرینگ ماسه ساز هستند. نحوه کار بلبرینگ شن و ماسه در این صنعت بدین صورت است که پس از شسته شدن و آبگیری ماسه در پروانه، ماسه ریز در یک صافی آبگیری تخلیه می شود و برای آبگیری بیشتر با ماسه درشت مخلوط می شود. دریچه تخلیه به یک نوار نقاله متصل است تا به موقعیت از پیش تعریف شده برای آن، منتقل شود که این نوار نقاله از بلبرینگ ماسه ساز بهره می برد.

دیجی برینگ به عنوان نمایندگی فروش بلبرینگ شن و ماسه این مقاله را برای شما عزیزان آماده کرده است تا اگر شما هم قصد خرید بلبرینگ شن و ماسه را دارید، بتوانید با آگاهی و اطلاعات کامل از یک مرجع معتبر در این زمنیه اقدام نمایید.

 بلبرینگ ماسه ساز

انواع بلبرینگ کارخانجات شن و ماسه

بلبرینگ صنایع شن و ماسه که اکثرا در مدل بشکه ای استفاده می شوند، با طراحی منحصر به فرد خود و با دارا بودن بلوک های جامد و در رنگ آبی، شناخته می شوند. طراحی پیشرفته و با استقامت بالا، بلبرینگ ماسه ساز را برای کاربرد هایی با سایش بالا مانند نوار نقاله‌ های معدنی مناسب می‌سازد.

 

کاربرد بلبرینگ شن و ماسه

کاربرد بلبرینگ شن و ماسه

در سال های ابتدایی ورود سیستم نوار نقاله به کارخانجات شن و ماسه، در یک عملیات شستشوی شن و ماسه در کوئینزلند، بلبرینگ ماسه ساز ‌که به بلبرینگ هایی با درام بلند نوار نقاله معروف است، به طور مکرر از کار می افتاد، به طوری که مهندسان تعمیر و نگهداری بلبرینگ دستگاه کارخانه شن و ماسه، گاهی مجبور می‌ شدند که بلبرینگ ماسه ساز را هر هفته تعویض کنند. پس از تحقیقات بسیار در این زمینه و تعمیرات مختلف، مدت سیکل کاری بلبرینگ شن و ماسه مشخص شد و طراحی بلبرینگ ماسه ساز بر این اساس پیشرفت کرد.

کارخانجات شن و ماسه به طور مداوم، بلبرینگ ماسه ساز درام نوار نقاله اصلی در کارخانه را به صورت هفتگی، برای جلوگیری از جذب آلودگی با ماسه و آب، سرویس می کنند و یا پس از بروز مشکل، پس از بررسی علت خرابی بلبرینگ شن و ماسه در محل و ارزیابی وضعیت کاری بلبرینگ ماسه ساز، راه حل مورد نیاز را با استفاده از بلبرینگ ماسه ساز بشکه ای در نظر می گیرند و آن را بر طرف می کنند. قابلیت تعمیر و نگهداری بلبرینگ ماسه ساز باعث شده تا خرید بلبرینگ شن و ماسه با توجه به بالا بودن قیمت بلبرینگ شن و ماسه، برای این صنایع بسیار به صرفه باشد.

مشخصات مکانیکی بلبرینگ ماسه ساز

مشخصات مکانیکی بلبرینگ ماسه ساز

از آنجایی که بلبرینگ دستگاه کارخانه شن و ماسه دارای بلوک جامد، از فولاد ریخته‌ گری شده ساخته شده‌ است، در اثر ریزش سنگ ها یا نیرو های سنگ ‌زنی ناشی از شن و ماسه دوام زیادی دارند. بلبرینگ شن و ماسه همچنین برای کنترل ناهماهنگی های مکانیکی تا حدود 1.5 درجه و محافظت از بلبرینگ ماسه ساز در برابر آلاینده ها، با طیف وسیعی از ترتیبات محافظ آب بندی و قفل طراحی شده است. به همین دلیل است که قیمت بلبرینگ شن و ماسه، نسبتا بالاتر است ولی به علت تنوع کم آن ها خرید بلبرینگ شن و ماسه دارای پیچیدگی خاصی نمی باشد. علاوه بر این، سهولت نصب بلبرینگ صنایع شن و ماسه مزایای بیشتری را هنگام نصب بلبرینگ ها در محل کار به وجود می آورد. بلبرینگ های شن و ماسه ای که شرکت ها در بازار ارائه می کنند به عنوان بلبرینگ ماسه ساز تمام مونتاژ، از قبل روغن کاری شده و دارای کاسه نمد هستند که آماده نصب بر روی شافت می باشند. یکی از مزایای اصلی این کار این است که زمان نصب و جداسازی بلبرینگ کارخانجات شن و ماسه را برای عملیات هایی که از نظر زمانی حساس هستند، مانند تعویض قرقره های نقاله کاهش می دهد.

مزایای استفاده از بلبرینگ ماسه ساز

مزایای استفاده از بلبرینگ ماسه ساز بشکه ای دارای بلوک جامد

  • قطر شافت از 35 میلی متر تا 380 میلی متر را پشتیبانی می کند.
  • پایه ‌های ماشین‌ کاری شده، سوراخ‌ های کششی، رینگ ‌های داخلی با پوشش اکسید سیاه و قرارگیری قفل شافت، نصب بلبرینگ صنایع شن و ماسه را ساده ‌تر می‌کند.
  • گستره ای از آب بند ها و کاسه نمد های اولیه و ثانویه، و همچنین پوشش های کمکی را دارا می باشند.
  • محفظه فولادی مقاوم منجر به افزایش طول دوره کارکرد بلبرینگ ماسه ساز می شود.
  • قفل های طراحی شده برای محکم ماندن در کاربرد های معکوس روی شافت.
  • بلبرینگ های کارخانجات شن و ماسه تا 5 درجه ناهماهنگی مکانیکی را پشتیبانی می کنند.

 

قیمت بلبرینگ شن و ماسه در بازار

در مورد بلبرینگ کارخانجات شن و ماسه، موضوع اصلی، صرفه جویی در هزینه و بهبود عمر کارکرد آن هاست. به همین دلیل است که قیمت بلبرینگ شن و ماسه برای این کارخانجات بسیار اهمیت دارد و همیشه قصد دارند تا با خرید بلبرینگ شن و ماسه در کیفیت های بالا، صرفه جویی لازم را رعایت کنند. انتظار اولیه این صنعت این بود که پس از نصب بلبرینگ ماسه ساز بشکه ای با بلوک جامد، حداقل سه سال بدون نیاز به تعویض، دوام داشته باشند؛ اما با پیشرفت های حاصل شده در ساخت بلبرینگ شن و ماسه، در حال حاضر بیش از شش سال طول کارکرد برای آن ها ثبت کرده است.

نمایندگی فروش بلبرینگ شن و ماسه

نمایندگی فروش بلبرینگ شن و ماسه

تمامی کارخانجات شن و ماسه جهت صرفه جویی در وقت و هزینه و اطمینان از کیفیت بلبرینگ ماسه ساز و دوام کارکرد آن به دنبال خرید بلبرینگ شن و ماسه از نمایندگی فروش بلبرینگ شن و ماسه معتبر در سطح کشور هستند. این نوع خرید بلبرینگ شن و ماسه به آن ها کمک می کند تا از مناسب بودن قیمت بلبرینگ شن و ماسه نیز مطمئن شوند. شرکت دیجی برینگ به عنوان فروشنده معتبر اکثر برند های معروف سازنده بلبرینگ دستگاه کارخانه شن و ماسه، دارای امتیاز نمایندگی فروش بلبرینگ شن و ماسه برخی از این برند ها می باشد و تیم فروش ما همیشه به دنبال جذب رضایت مشتریان در این زمینه بوده است. تجربه ما ثابت کرده که مشتریان ما که اغلب فعالان صنایع بزرگ مانند صنایع شن و ماسه هستند، از خرید بلبرینگ شن و ماسه و قیمت بلبرینگ شن و ماسه و بلبرینگ های صنایع دیگری چون بلبرینگ صنایع سیمان، بلبرینگ صنایع فولاد، بلبرینگ صنایع مس، بلبرینگ صنعت نساجی، بلبرینگ صنعت بالابر، بلبرینگ صنابع پله برقی، بلبرینگ صنعتی آسانسور، بلبرینگ صنایع نیروگاهی همچون بلبرینگ صنعت پتروشیمی، بلبرینگ صنعت نفت و گاز و ... که توسط شرکت ما ارائه می شود راضی بوده اند و نیاز های آن ها برآورده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *