حتما می دانید که ماشین شما بدون چرخ های خوب نمی تواند به طور ایمن یا به درستی کار کند چیزی که ممکن است ندانید این است که چرخ اتومبیل یک جزء ساده نیست و در واقع، پیچیدگی های زیادی در طراحی آن وجود دارد و برای کارکرد درست آن چندین جزء  باید با هم ادغام شوند یک مثال خوب بریا این موضوع بلبرینگ چرخ پژو است. یاتاقان‌هابرای کارکردن چرخ‌ها با هم بسیار مهم هستند، به ویژه برای هماهنگی عملکرد توپی، تایر و مجموعه ها به همین دلیل دانستن علائم هشدار دهنده درباره آن ها ضروری است اما قبل از اینکه عمیق‌تر به یاتاقان‌ها، علائم، تأثیرات و هزینه‌های آن بپردازیم، به همان اندازه مهم است که بدانیم یاتاقان چیست؟ یاتاقان چرخ مجموعه ای از گوی های فولادی است که در یک حلقه فلزی در کنار هم قرار می گیرند. در مرکز چرخ های شما، یک قطعه فلزی توخالی وجود دارد که توپی نامیده می شود. یاتاقان های چرخ به خوبی در داخل این توپی قرار می گیرند و روی یک محور فلزی سوار می شوند و به کاهش اصطکاک در هنگام چرخش چرخ کمک می‌کنند. شما عزیزان می توانید قیمت بلبرینگ چرخ جلو پژو 405 skf و سایر برندهای مطرح عرضه کننده این محصول را از دیجی برینگ استعلام نمایید.
این یاتاقان ها با یاتاقان های موتور متفاوت هستند، زیرا هیچ منبع روانکاری ثابتی برای یاتاقان های چرخ وجود ندارد، به این معنی که آنها باید به اندازه کافی سفت باشند تا آب و گرد و غبار جاده را دور نگه دارند. آنها همچنین کل وزن وسیله نقلیه را در حین رانندگی تحمل می کنند، به همین دلیل است که از جاده های ناهموار، چاله ها و همچنین نیروهای جانبی در هنگام چرخش آسیب زیادی می بینند. از جمله علائم خرابی بلبرینگ چرخ عقب 206 و انواع پژو می توان به صدای غیر عادی چرخ ها، لرزش فرمان، سائیدگی چرخ ها و مواردی از این قبیل اشاره نمود. در صورت مشاهده چنین علائمی در خودرو خود لطفا هر چه سریعتر نسبت به تعویض و یا تعمیر بلبرینگ ن اقدام نمایید زیرا رانندگی با چنین نقص هایی بسیار خطرناک است. همچنین نیاز است تا هر از چند گاهی علائم خرابی بلبرینگ تایم را نیز بررسی کنید تا از عدم وجود مشکل در این قطعه نیز اطمینان حاصل کنید.

تعویض بلبرینگ های مصرفی پژو

تعویض بلبرینگ های مصرفی پژو

مانند بسیاری از قطعات خودرو، بلبرینگ چرخ در نهایت ممکن است جای خود را به سایش بدهد و حتی ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. چگونه متوجه خواهید شد که زمان تعویض بلبرینگ چرخ فرا رسیده است یا حداقل باید وسیله نقلیه شما توسط یک متخصص خودرو بررسی شود؟ به برخی از علائم هشدار دهنده کلیدی بد بودن بلبرینگ چرخ توجه کنید.
شما می توانید تمامی این اطلاعات را به راحتی از سایت اینترنتی دیجی برینگ کسب نمایید. فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ نه تنها خرید بلبرینگ مصرفی پژوی شما را راحت کرده، که به شما برای کسب اطلاعات و بالا بردن آگاهی در این زمینه کمک می کند. همچنین شما می توانید برای دریافت راهنمایی های بیشتر، با کارشناسان پشتیبانی دیجی برینگ تماس حاصل فرمایید. این فروشگاه اینترنتی تمامی سعی خود را کرده تا خریدی راحت را برای شما رقم بزند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره علت خرابی بلبرینگ تسمه تایم پژو 405 و دیگر خودرو ها به بخش مقالات دیجی برینگ مراجعه نمایید و در صورت نیاز به خرید بلبرینگ مناسب با مشاورین ما تماس بگیرید.

لیست بلبرینگ های مصرفی پژو

لیست بلبرینگ های مصرفی پژو

سایت اینترنتی دیجی برینگ، موارد مصرفی بلبرینگ انواع پژو و شماره فنی آن را برای شما فراهم کرده تا به راحتی بتوانید بلبرینگ خود را از سایت خریداری نمایید. همچنین شما می توانید در این سایت، بلبرینگ مصرفی پژو یا هر وسیله نقلیه دیگری را انتخاب و اقدام به خرید آن، آن هم بصورت اینترنتی نمایید.

شماره فنی موارد مصرف
BW ۴۰۵ بلبرینگ چرخ عقب پژو 405 و سمند
۴۴۶۰۴۷ بلبرینگ چرخ جلو پژو ۴۰۵ و سمند
۶۰۰۶ LLU بلبرینگ پلوس پژو ۴۰۵ و سمند و پژو ۲۰۶
NE ۶۸۹۳۴ بلبرینگ ژامبون بزرگ پژو ۴۰۵
DBF 68933 بلبرینگ ژامبون کوچک پژو ۴۰۵
FW ۲۰۶ بلبرینگ چرخ جلو پژو ۲۰۶
۴۴۵۵۳۹ بلبرینگ چرخ عقب پژو ۲۰۶
NE ۷۰۲۱۴ بلبرینگ ژامبون کوچک پژو ۲۰۶
DB ۷۰۲۱۶ بلبرینگ ژامبون بزرگ پژو ۲۰۶
۳۵ BD 219 بلبرینگ کولر پژو ۴۰۵ ، پژو پارس ، سمند ، پژو ۲۰۶

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *