بلبرینگ صنایع نفت و گاز

استفاده از بلبرینگ صنایع نفت و گاز نسبت به تقاضای ماشین آلات مورد استفاده برای اکتشاف و استخراج نفت و گاز یک چالش قابل توجه است. دیجی برینگ راه حل هایی را با کمک بلبرینگ صنایع نفت و گاز ارائه می دهد که برای ارائه رتبه های عملکرد بهینه و کاربرد های مورد استفاده در میادین نفتی و سایر محیط های دارای نفت و گاز طراحی شده اند. بسته به خواسته های این صنعت مبنی بر این که نیاز باشد که بلبرینگ‌ صنایع نفت یا بلبرینگ صنایع گاز در شرایط سخت مقاوم باشد، در برابر کاربرد ‌های پر سرعت مقاومت کند یا هر مشکل طراحی دیگری را حل کند، تیم ما در دیجی برینگ آماده همکاری با شماست تا قطعه ‌ای را که دقیقاً نیاز های شما را برآورده می ‌کند، شناسایی یا مهندسی کنیم. این صنعت پیش از هر گونه اقدام جهت خرید بلبرینگ صنایع نفت و گاز، نیاز دارد تا بلبرینگ صنایع نفت مناسب برای کاربرد خود را شناسایی کند. برای سرمایه گذاری بر روی بلبرینگ در صنعت نفت و گاز و دریافت لیست قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز، با دیجی برینگ همراه باشید.

بلبرینگ صنایع نفت و گاز

بلبرینگ در صنعت نفت و گاز، در معرض ناهماهنگی، بار های سنگین و محیط کاری خشن قرار دارد. برای ارائه عمر مفید و بهینه تحت شرایط عملیاتی سخت، بلبرینگ صنایع نفت یا بلبرینگ صنایع گاز با فرآیند عملیات حرارتی ویژه، مواد خاص و طراحی قفس برای کاربرد های مختلف توسعه یافته اند. شرکت SKF با سال ها تجربه در طراحی بلبرینگ صنایع نفت و گاز، مجموعه ای از راه حل های بلبرینگی را به مشتریان فعال در این صنعت ارائه می دهد که به طور ویژه برای کاربرد های میدان نفتی طراحی شده اند و با استفاده از جدید ترین ابزار های تحلیلی، از جمله مدل سازی جامد، تحلیل اجزا محدود و برنامه های طراحی بلبرینگ صنایع نفت اختصاصی، قابلیت های منحصر به فردی را در اختیار قرار می دهد.

 

امکانات بلبرینگ صنایع نفت و بلبرینگ صنایع گاز 

 • استفاده از بلبرینگ صنایع گاز و نفتی برای پمپ های سرعت بالا
 • بلبرینگ با نویز کم و فاصله بهینه
 • کاهش گشتاور مخرب و محافظت در برابر آلودگی
 • طراحی محفظه داخلی بهینه شده برای بلبرینک صنایع نفت و گاز با هدف افزایش ظرفیت حمل بار برای همان محفظه قبلی
 • دقت بسیار بالا برای دمای عملیاتی پایین تر
 • گریس و ضد زنگ های با کیفیت برای محافظت در برابر خوردگی
 • بلبرینگ ‌های منطبق با بار های عمدتاً رانشی
 • پوشش و روکش ویژه مقاومت در برابر خوردگی و سایش

بلبرینگ صنایع نفت

 انواع بلبرینگ صنایع نفت و گاز

همانطور که گفته شد تجهیزات حفاری مورد استفاده در صنعت نفت شامل پمپ گل، وینچ، درایو بالا، بلوک تاج و غیره است و شرایط کاری شامل بار سنگین، رسوب زیاد، خوردگی قوی، ارتعاش ضربه ای زیاد می باشد. بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ خود تنظیم، رولبرینگ استوانه ای، رولبرینگ مخروطی و بلبرینگ استوانه ای کف گرد تولید شده توسط شرکت SKF ظرفیت حمل بار را افزایش می دهند، مقاومت در برابر خوردگی و عملکرد مقاومت در برابر ضربه را بهبود می بخشند و با تقویت طراحی و ساخت، عمر مفید بلبرینگ در صنعت نفت و گاز را افزایش می دهند.

در حالی که کشور های توسعه یافته به حرکت خود در جهت استقلال انرژی ادامه می دهند، صنعت نفت و گاز نقشی حیاتی در مبارزه برای رسیدن به این هدف ایفا می کند. این صنعت با استفاده از بلبرینگ SKF در بهترین شرایط بهره برداری قرار دارد و بلبرینگ در صنعت نفت و گاز، تحت بار های سنگینی کار می کند که ناشی از حفاری سوراخ های عمیق در زمین برای جستجوی ذخایر گاز و نفت است. شرکت SKF رولبرینگ ‌های استوانه‌ای و بزرگ را برای تجهیزات میدان های نفتی عرضه می کند که برای دستیابی به دوام و عمر طولانی بسیار مناسب می باشند.

کشور آمریکا مدت طولانی است که بلبرینگ های بزرگ را برای اکتشاف و حفاری میدان نفتی تامین می کند. در انواع تجهیزات که عبارتند از پمپ های گل، چرخاننده، بلوک های روتاری، میز های چرخشی و پمپ های سرویس چاه، معمولاً از رولبرینگ های استوانه ای بزرگ با سطح مقطع نازک استفاده می شود و میز های دوار هم از بلبرینگ های تماس زاویه ای با رانش بالا استفاده می کنند. به همین دلیل است که قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز در هر بخش متفاوت با بخش های دیگر است.

دیگر بلبرینگی که در صنعت نفت و گاز بسیار پر کاربرد است، بلبرینگ خود تنظیم پلمپ و دارای محافظ است که برای مقاومت در برابر درجه حرارت بالا در محیط های کاری خشن مناسب است. مشخصه مهم آن کاسه نمد های لاستیکی در دو طرف برای اطمینان از عملکرد ایمن بلبرینگ در محیط عاری از گرد و غبار و جلوگیری از نشت گریس روان کننده است. علاوه بر مزایای ضد گرد و غبار و ضد آب بودن، مقاومت در برابر دما و فشار بالا، بار سنگین و ... نیز جزو مزیت های بلبرینگ صنایع گاز و نفت به شمار می آید.همچنین می توان این نمونه بلبرینگ صنایع نفت و گاز را در دمای 40- تا 200+ درجه سانتی گراد تحت شرایط عملکرد ایمن، به صورت مداوم استفاده کرد که این یک ویژگی جذاب است که در بسیاری از برنامه های کاربردی قابل تعویض نیست و قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز در این مدل، کمی متفاوت تر از بقیه می باشد.

بلبرینگ صنایع گاز

کاربرد های بلبرینگ در صنعت نفت و گاز

بلبرینگ صنایع نفت و گاز در موارد زیادی از جمله پمپ ها، فن ها، دمنده ها، موتور الکتریکی، بالابر، جرثقیل ها، جعبه دنده و ماشین آلات حفاری کاربرد دارند. این کاربردها و عملکردها هستند که معیار ارزش گذاری را در دست دارند؛ و بدیهی است که قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز نیز با توجه به کاربردهای آن تعیین می شود. در ادامه به تشریح برخی از کاربردهای بلبرینگ ها در صنایع نفت و گاز می پردازیم، همراه ما بمانید.

خرید بلبرینگ صنایع نفت و گاز

بلبرینگ صنایع نفت و درایو چرخان

شرکت SKF بلبرینگ های صفحه گردان بسیار تخصصی با قطر بیش از 60 اینچ (1524 میلی‌متر) تولید می‌ کند که در طراحی صفحه‌ گردانی که توسط تجهیزات میدان نفتی هدایت می ‌شود، به کار می رود. بلبرینگ های صفحه گردان SKF از فولاد با کیفیت بالا و پیشرفته ترین فناوری ساخت در ایالات متحده ساخته شده اند و در سخت ترین شرایط محیط به عملکرد بی نظیری دست یافته اند.

برنامه های کاربردی درایو چرخان و قلاب

شرکت SKF طیف وسیعی از رولبرینگ های مخروطی را با قطر داخلی 4 اینچ (101 میلی‌متر) تا 16 اینچ (406 میلی‌متر) تولید می ‌کند. رولبرینگ مخروطی SKF برای استفاده در محیط های سخت طراحی شده است. این نوع بلبرینگ صنایع نفت مجهز به رینگ های داخلی و خارجی کربوره و قفس های برنجی ماشین کاری شده هستند. صفحه انتهایی بزرگ رولبرینگ به شکل کروی پردازش می شود تا با رینگ های داخلی و خارجی مربوطه تطابق داشته باشد. تحت هدایت قفس، اثر روانکاری بهبود می یابد. بلبرینگ صنایع گاز برای بار های فشاری و ضربه ای شدید مناسب هستند و هنگامی که سرعت بالا نیست و نیاز به تحمل بار فوق العاده بالا دارد، بهترین گزینه برای خرید بلبرینگ صنایع نفت و گاز می باشند.

بلبرینگ در صنایع نفت و گاز

خط لوله و استفاده از CT انژکتور با کمک بلبرینگ صنایع نفت

شرکت SKF دارای مجموعه کاملی از خط تولید بلبرینگ های CAM Follower یا بلبرینگ های دنباله بادامکی است که برای اعمال بار ضربه ای زیاد، سرعت چرخش بالا و محیط کاری خورنده بسیار مناسب هستند. با سابقه طولانی در نوآوری، SKF عصر جدیدی از بلبرینگ را آغاز کرده است که یک بلبرینگ صنایع نفت بدون تعمیر و نگهداری را در قوی ترین کاربرد ها با بار بیشتر و سرعت بالاتر فراهم می کند. همین نوآوری از بلبرینگ CAM Follower نیز حاصل می‌ شود که به مشتریان اجازه می ‌دهد به راحتی و به سرعت بلبرینگ را روغن کاری کنند، مخصوصا در جاهایی که دسترسی مکرر یا لمس کردن سر بلبرینگ در صنعت نفت و گاز دشوار است. همچنین بلبرینگ های CAM Follower با مشخصات دقیق تولید می شوند و در صورت لزوم می توان آن ها را با پوشش ها و روکش های مقاوم در برابر خوردگی عرضه کرد.

قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز

رابطه بلبرینگ صنایع نفت و گاز با تجهیزات دریایی

رولبرینگ های روغن جامد SKF به طور گسترده در تجهیزات دریایی استفاده می شوند، جایی که شرایط محیطی سخت است و روغن کاری خارجی، غیر عملی است. این نوع بلبرینگ صنایع نفت از آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی و روان کننده جامد و برای استفاده در آب دریا ساخته شده است و عملکرد قابل اعتماد، عمر طولانی، عدم نیاز به روغنکاری و تعمیر و نگهداری رایگان را ارائه می دهد.

لیست قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز

خدمات مورد نیاز بلبرینگ در صنعت نفت و گاز

شرکت SKF با تولید و عرضه بلبرینگ صنایع نفت و گاز، مفتخر است که محصولات با کیفیت خود را با خدمات پیش و پس از فروش بلرینگ صنایع نفت و گاز پشتیبانی کند. از تعمیر و بازسازی بلبرینگ صنایع نفت گرفته تا تعویض بلبرینگ در صنعت نفت و گاز (جایی که می ‌توانیم بلبرینگ صنایع نفت و بلبرینگ صنایع گاز موجود را برای رفع نیاز های متغیر مانند تنظیم فاصله‌ ها، تغییر فاصله‌ دهنده‌ ها و افزودن سوراخ ‌های متقابل تغییر دهیم)، شرکت SKF خدمات مهمی را ارائه می دهد؛ خدماتی از قبیل:

 • بازرسی بلبرینگ در صنعت نفت و گاز
 • آموزش عملی به تکنسین ها
 • نصب و راه اندازی بلبرینگ صنایع نفت و گاز
 • راه های نگهداری بلبرینگ صنایع نفت
 • تعمیر میدانی بلبرینگ ها
 • تغییرات در آرایش بلبرینگ ها

لیست قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز

تجارت و خرید بلبرینگ صنایع نفت و گاز از این رو اهمیت بالایی دارد که با توسعه نفت و گاز طبیعی فراساحلی، تقاضا برای پالایش نفت، اتیلن و سه ماده اصلی مصنوعی به تدریج افزایش یافته است. به این ترتیب تعداد زیادی تجهیزات جمع آوری و حمل و نقل خطوط لوله نفت و گاز و تجهیزات پتروشیمی در مقیاس بزرگ و کارآمد، با تاکید بر توسعه تجهیزات اکتشاف و حفاری و تولید نفت در مقیاس بزرگ در صحرا و اقیانوس مورد نیاز است. بنابراین، تقاضای بازار برای خرید بلبرینگ صنایع نفت و گاز و ایجاد نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع نفت و گاز برای برند های مختلف هر سال در حال افزایش است که این موضوع باعث تفاوت در لیست قیمت بلبرینگ صنایع نفت و گاز در سطح بازار جهانی می شود.

نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع نفت و گاز

نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع نفت و گاز

شما عزیزان می توانید برای خرید بلبرینگ صنایع گاز و نفت سایر انواع بلبرینگ صنعتی و صنایع پایه مثل بلبرینگ صنایع پتروشیمی، بلبرینگ صنایع نیروگاهی برق  و ...با کارشناسان ما در دیجی برینگ همراه باشید. دیجی برینگ انواع مختلفی از بلبرینگ SKF که برند محبوب اکثر صنایع نفت و گاز می باشد را برای تجهیزات مورد استفاده برای حمل و نقل، حفاری و تولید را به منظور فروش بلبرینگ صنایع نفت و گاز و عرضه در بازار فراهم کرده است و طی این سال ها توانسته نقش نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع نفت و گاز را به طور قوی ایفا کند. البته در کنار این موارد، مشتریان می توانند جهت خرید بلبرینگ صنایع نفت و گاز از برند های دیگر، به دیجی برینگ به عنوان نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع نفت و گاز، برخی دیگر از برند های معروف مراجعه کنند و کالای مد نظر خود را خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *