انواع بلبرینگ صنایع معدنی را بشناسیم...

صنعت معدن آفریقای جنوبی توسط منابع گسترده و متنوعی پشتیبانی می شود و از زمان آغاز به کار آن، سنگ بنای اقتصاد آفریقای جنوبی بوده است. تغییراتی که در طی سال های اخیر در کشور ما ایجاد شده، آماده سازی صنعت معدن را برای چالش هایی که آفریقای جنوبی با نزدیک شدن به قرن بیست و یکم با آن روبرو شد، ضروری می سازد.

بلبرینگ صنعت معدن

ما در دیجی برینگ به عنوان تامین کننده معتبر برند های برتر بلبرینگ سازی دنیا، انواع بلبرینگ صنعت معدن مورد نیاز در این بخش را فراهم کرده ایم. ارائه خدمات به مشتریان بلبرینگ صنایع معدنی نقطه شروع برای این بازار است. دیجی برینگ یک برنامه استراتژیک در رویکرد خود نسبت به مشتریان معدنی، در نظر گرفته است و طی سال ها تجربه، این توانمندی فراهم شده تا بدانیم نیاز های مشتریان بلبرینگ صنعت معدن چیست. ما مفتخریم که از کسب و کار مشتریان خود از لحظه استخراج از زمین تا فرآیند فروش اطلاع داریم و می دانیم که بلبرینگ مناسب در معادن و حفاری چیست و لیست قیمت بلبرینگ مناسب معادن را به صورت به روز، در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم تا خرید بلبرینگ صنایع معدنی را به راحتی انجام دهند.

بلبرینگ مناسب در معادن و حفاری

بلبرینگ مناسب در معادن و حفاری  چه ویژگی هایی دارند؟ رولبرینگ های بشکه ای به دلیل ویژگی هایی که در مواجهه با بار های سنگین، سرعت های مختلف و برخی ناهماهنگی های شدید، از خود نشان داده اند، بلبرینگ های انتخابی این صنعت هستند که قیمت بلبرینگ صنعت معدن در این مدل به مراتب از دیگر نمونه های ذکر شده بیشتر است. ماهیت سنگین این ماشین آلات صنعت معدن و توانایی آن ها برای مقابله با ناهماهنگی های مکانیکی، حفاری و تجهیزات پردازش، به شدت به این بلبرینگ ها برای مدیریت تمام چالش های موجود در آن ها متکی است. ما در دیجی برینگ نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع معدنی در طیف گسترده ‌ای از رولبرینگ‌ های بشکه ای SKF را به همراه سایر برند های برتر دنیا مانند FAG، NSK و Timken را در اختیار داریم.

بلبرینگ صنایع معدنی

نوآوری در ساخت بلبرینگ صنعت معدن

نوآوری برند های بلبرینگ سازی در ساخت بلبرینگ صنعت معدن مناسب و با دوام ، باعث شده تا این بلبرینگ ها بر چالش کارکرد های طولانی مدت در صنعت معدن غلبه کنند. بلبرینگ NSK به عنوان یکی از این برند ها، از توانایی ها و تجربه گسترده خود در حل مسئله، برای ارائه راه حل یک مشکل دیرینه معادن استفاده کرده است. بسیاری از نوار نقاله هایی که در محیط متخاصم معدن کار می کنند با خرابی زودرس بلبرینگ صنعت معدن روی سر، دم، درایو و قرقره کششی مواجه هستند. دلایل متعددی وجود دارد که چرا غلبه بر این مشکل در طول سال ‌ها چالش ‌برانگیز بوده است، اما NSK راه‌حلی ارائه کرده است که عمر سرویس را تا 20 برابر بدون نیاز به نیاز های دیگر بهبود می‌ بخشد؛ گرچه که این گونه نوآوری ها باعث افزایش در قیمت بلبرینگ صنعت معدن گشته است، اما عمر طولانی سرویس یا تعویض را که در نظر بگیریم، متوجه صرفه جویی اقتصادی  و البته زمانی برای معدن داران عزیز در خرید بلبرینگ صنایع معدنی می شویم.

انواع کاربرد بلبرینگ در معادن

کاربرد بلبرینگ در معادن بسیار گستره است و بلبرینگ ها در به ثمر رسیدن عملیات معادن نقش پررنگ و غیر قابل حذفی دارند. تجهیزات معدنی شامل وسایل مکانیکی مختلفی مانند بیل مکانیکی، لودر، بولدوزر، کمپرسی، گریدر، سنگفرش، متراکم کننده ارتعاشی، جرثقیل، بالابر و ... می باشند. جابجایی مواد، ساخت و ساز و حفاری معدن به وسیله این تجهیزات مورد نیاز است و ماشین آلات در حین کار، با پوسته های سخت زمین و کوه ها و شرایط عملیاتی شدیدی مواجه می شوند. آوار، بار های سنگین، ضربه ها، ارتعاشات، ناهماهنگی و تغییرات سرعت برخی از چالش های پیش روی بلبرینگ صنعت معدن به کار رفته در این وسایل هستند. برای رویارویی با این گونه چالش ها، شرکت های بلبرینگ سازی برتر دنیا، با طراحی و ساخت بلبرینگ مناسب در معادن و حفاری بر اساس هندسه داخلی بهینه و پرداخت سطح و قفس، پیش رفته اند. حال بسته به نوع و محل کارکرد، بلبرینگ های مختلفی نظیر رولبرینگ مخروطی، رولبرینگ بشکه ای، بلبرینگ شیار عمیق و چندین مدل دیگر، در صنعت معدن به کار می رود. کاربرد بلبرینگ در معادن به بسیاری از معدن های مختلف تعمیم پیدا می کند؛ به طور مثال معادن:

 • زغال سنگ
 • طلا
 • پلاتین
 • الماس
 • مواد معدنی
 • تصفیه خانه
 • استخراج معادن

  قیمت بلبرینگ مناسب معادن

سرویس صحیح بلبرینگ صنایع معدنی

در کشور های دارای معادن غنی، استخراج معادن، ستونی از اقتصاد این کشور هاست؛ جایی که تعمیرات پر هزینه و خرابی خطری برای سود آوری پایین به شمار می ‌رود. شرکت های معدنی، به دلیل خرابی بلبرینگ های قرقره کششی، تعمیر و نگهداری گران قیمت بلبرینگ صنعت معدن و توقف طولانی نوار نقاله را تجربه می کنند. این بلبرینگ ها معمولاً از ورود ذرات سخت (کثیف، گرد و غبار) و نفوذ آب به مهر و موم های محفظه و ورود به بلبرینگ صنایع معدنی، آسیب می بینند.

با شرایط سخت و غیر قابل اغماض، صنایع معدن و حفاری دو تا از چالش برانگیزترین صنایع در سطح جهان هستند. مشکلات گرد و غبار، کثیفی و سایر آلاینده ‌ها که به بلبرینگ صنایع معدنی وارد می شوند یکی از رایج‌ ترین اختلالات است و در بیشتر موارد می ‌تواند باعث کاهش طول عمر بلبرینگ صنعت معدن یا از کار افتادن کامل آن گردد. با این حال، راه‌ هایی برای کمک به حفظ طول عمر و جلوگیری از تعمیر و نگهداری غیر ضروری و از کار افتادن ماشین ‌آلات صنایع معدنی وجود دارد که نگهداری صحیح بلبرینگ صنایع معدنی مهم ترین آن هاست.

به دلیل شرایط سخت محیطی و عملیاتی در بخش معدن، خرید بلبرینگ صنایع معدنی بر اساس پارامتر مقاومت بسیار بالا انجام می گردد. استفاده از نوع مناسب روان کننده در بلبرینگ صنعت معدن، بسیار مهم است؛ به خصوص در این شرایط، استفاده از انواع رایج گریس مانند گریس SKF ، به دلیل مزایای محافظتی قوی آن هاست. همچنین این گریس ها مقاوم در برابر آب و حاوی مواد جامد می باشند که در شرایط حمل بار های ضربه ای کمک کننده اند.

 • البته این نکته نیز لازم به ذکر است که گریس کاری یا روغن کاری بیش از حد بلبرینگ صنعت معدن نیز می تواند باعث مشکلاتی شود و طول عمر بلبرینگ صنایع معدنی را کاهش دهد.

نگهداری و بازرسی منظم بلبرینگ صنایع معدنی در ماشین آلات برای به حداکثر رساندن طول عمر آن ها، جلوگیری از خرابی مکانیکی و کاهش هزینه های تعمیر نگهداری، امری ضروریست. بررسی مکرر دمای کار و صدا های بلبرینگ صنعت معدن می تواند به شناسایی مسائلی مانند: آسیب بلبرینگ، نصب نادرست، بار های غیر عادی یا روغن کاری ناکافی یا نامناسب، کمک کند.

امکانات و ویژگی های بلبرینگ صنایع معدنی

در این قسمت از مقاله بلبرینگ صنایع معدنی، به چند نمونه از ویژگی های بارز بلبرینگ مناسب در معادن و حفاری می پردازیم که به شرح زیر است:

 • آماده برای مونتاژ بلبرینگ های از پیش تنظیم شده با تلورانس ها و فاصله های کنترل شده
 • بلبرینگ هایی با قابلیت حمل بار بالا برای افزایش عمر خستگی
 • بلبرینگ های کربن دار برای عملکرد بهتر تحت بار های ضربه ‌ای و ناهماهنگی
 • کاسه نمد یا آب بند مخصوص برای آلودگی متوسط ​​تا شدید
 • طراحی داخلی بهینه شده و روکش غلتکی برای جبران ناهماهنگی در حین کار

بلبرینگ مناسب در معادن و حفاری

خرید بلبرینگ صنایع معدنی

همانگونه که می دانید امروزه تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی امری دشوار است، چرا که ظاهر و بسته بندی بلبرینگ های تقلبی دقیقا مانند نمونه اصل آن هاست و یکی از مشکلات رایج هنگام خرید بلبرینگ صنایع معدنی از برند های مطرح و شناخته شده، وجود کپی و انواع تقلبی آن ها در بازار است؛ محصولاتی بی کیفیت که در صورت استفاده از آن ها احتمال وقوع خطرات جبران ناپذیر افزایش می یابد و این موضوع باعث می شود که قیمت بلبرینگ مناسب معادن اصلی نسبت به نمونه های تقلبی بیشتر باشد. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت بلبرینگ مناسب معادن به منظور خرید بلبرینگ صنایع معدنی به عنوان مثال خرید بلبرینگ سنگ شکن معدن، با شرکت دیجی برینگ تماس حاصل کرده و پس از ضمانت کالا در هنگام فروش بلبرینگ صنایع معدنی توسط تیم ما، خریدی مطمئن را تجربه کنید.

  

لیست قیمت بلبرینگ صنعت معدن

چرا لیست قیمت بلبرینگ صنعت معدن به تازگی دچار نوسانات بیشتری شده است؟ تامین و خرید بلبرینگ صنایع معدنی پس از تحریم ها، همیشه یکی از معضلات و چالش های معادن کشور بوده است. چرا که به علت لغو امتیاز نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع معدنی بسیاری از شرکت های ایرانی توسط تولید کننده های خارجی بلبرینگ صنعت معدن، موجودی قطعه در کشور به شدت کاهش پیدا کرده و کشور با کمبود بلبرینگ صنایع معدنی مواجه گشته است. این کمبود به صورت مستقیم بر قیمت بلبرینگ مناسب معادن تاثیر گذاشته و آن را بیش از پیش به دلار وابسته کرده است و کارخانه ها برای خرید این بلبرینگ ها دچار مشکل شده اند؛ البته که در شرایط حاضر بازار ارز، امکان ارائه لیست قیمت بلبرینگ صنعت معدن به صورت ثابت و بدون تغییر وجود ندارد.

قیمت بلبرینگ صنعت معدن

فروش بلبرینگ صنایع معدنی

با وجود تحریم های صنعتی حاکم بر کشور، وارد کنندگانی حضور دارند که بعضی از آن ها از لحاظ اعتبار، دست کمی از نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع معدنی نداشته و عملکردی عالی را در تجارت نشان داده اند. دیجی برینگ به عنوان یکی از این وارد کنندگان معتبر، طی سال های طولانی فعالیت خود در این حوزه توانسته موفقیت های لازم را کسب و با معادن معتبر کشور همکاری داشته باشد. این اعتبار ناشی از ارائه بلبرینگ مناسب در معادن و حفاری در بازار و ارائه قیمت بلبرینگ صنعت معدن در سطح رقابتی و آسان سازی خرید بلبرینگ صنایع معدنی برای مشتریان بوده است. تیم فروش ما در هر لحظه از ساعات کاری آماده پاسخگویی به نیاز های شما مشتریان گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *