بلبرینگ ها با توجه به استاندارد هایی تولید می شوند که مخصوص کاربرد آن ها است؛ در واقع برای هدف خاصی طراحی و ساخته می‌ شوند. ابعاد و اندازه بلبرینگ ها به خواسته مشتری بستگی دارد. امکان تشخیص اندازه بلبرینگ با استفاده از کد فنی آن وجود دارد. از طریق کد فنی می توان اطلاعات دیگری را مانند نوع و طراحی بلبرینگ به دست آورد. قطر داخلی بلبرینگ را می توان از روی دو رقم آخر کد فنی که در کنار حرف d  انگلیسی قرار دارد، تشخیص داد. در واقع نحوه شماره گذاری بلبرینگ دارای یک استاندارد مشابه است. توجه داشته باشید که اولین رقم از شماره های موجود روی جعبه یک بلبرینگ، مربوط به نوع بلبرینگ است. ارتفاع بلبرینگ را نیز اعدادی که به همراه حروف B،T،H انگلیسی هستند، نشان می ‌دهند. قطر خارجی بلبرینگ را نیز رقم دوم که با حرف D بزرگ انگلیسی می آید، نشان می دهد.

اهمیت قطر های داخلی و خارجی بلبرینگ در انتخاب

انواع بلبرینگ در صنایع مختلف کاربرد دارند. اندازه بلبرینگ ها نیز متفاوت است. بلبرینگ ها با قطر های چند میلی متری و حتی بیشتر از ۱۰ متر در بازار وجود دارند. هر بلبرینگ متناسب با دستگاه انتخاب می شود. هنگام خرید بلبرینگ باید به این نکته توجه داشت که متناسب با دستگاه و محیط باشد و همچنین تعویض و بازرسی آن به سادگی انجام شود. پرکاربرد ترین بلبرینگ ‌های کم قطر، بلبرینگ شیار عمیق است که به راحتی می‌ تواند بار های شعاعی و محوری را تحمل کند. این نوع از بلبرینگ به گونه ‌ای طراحی شده که سر و صدا و اصطکاک کمی دارد و غالباً در الکترو موتور های الکتریکی کوچک استفاده می ‌شود. هنگام خرید بلبرینگ یا رولبرینگ باید به نکاتی مانند بارها، فضای موجود، جابجایی محوری، سرعت، دقت، عدم همراستایی، حرکت بی سر و صدا، نصب و تعویض، آب بندی بلبرینگ و سفتی توجه داشت. جزئیات انواع مختلف بلبرینگ و رولبرینگ در وب سایت شرکت دیجی برینگ آورده شده است. با مراجعه به وب سایت می توانید اطلاعات لازم درباره طرح کاربرد و جزئیات آن ها را مشاهده کنید.

اهمیت قطر های داخلی و خارجی بلبرینگ در انتخاب

دیجی برینگ عرضه انواع بلبرینگ با قطرهای مختلف

هرچه قطر بلبرینگ افزایش پیدا کند، به ضخامت آن نیز افزوده می شود؛ اما برخی از بلبرینگ هایی که در صنایع مختلف به کار می روند، از این قانون پیروی نمی ‌کنند. انواع مختلفی از بلبرینگ ها و رولبرینگ ها تولید می شوند که دارای ویژگی ها و کاربرد های متفاوتی هستند. هر یک با توجه به این ویژگی‌ ها قدرت تحمل بار کمتر یا بیشتری دارند. شرکت دیجی برینگ عرضه کننده انواع بلبرینگ با قطرهای مختلف می باشد. این مجموعه با تکیه بر سال‌ ها تجربه درخشان در زمینه واردات و فروش انواع بلبرینگ اصل، در راستای جلب اعتماد هم وطنان عزیز گام برمی‌ دارد. محصولات شرکت دیجی برینگ، شامل بلبرینگ های صنعتی، کشاورزی و خودرویی می باشند. هم وطنان عزیز می توانند از طریق وب سایت این شرکت سفارش خود را ثبت کنند و انواع بلبرینگ با قطر های مختلف را خریداری نمایند. کاتالوگ انواع بلبرینگ و رولبرینگ ها در وب سایت قرار داده شده تا مشتریان به راحتی بتوانند محصولات موجود را مشاهده کنند و بهترین گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کنند. از طریق شماره های تماس شرکت خریداران می توانند از مشاوره رایگان کارشناسان بخش فروش استفاده کنند و سفارش خود را ثبت کنند. شرکت دیجی برینگ در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ، تلگرام و اینستاگرام نیز فعالیت می ‌کند و به این صورت دسترسی کاربران به لیست محصولات و امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *