تحریم‌ها باعث شد که روابط تجاری ایران با کشورهای اروپایی کاهش یابد و به جای آن چین تبدیل به بزرگترین شریک تجاری ایران شد. در همه بخش‌ها و از جمله بخش صنعت، محصولات چینی وارد بازار ایران شدند که از آن جمله محصولات صنعتی، می‌توان به محصولات بلبرینگ و رولبرینگ اشاره کرد. شرکت‌های وارد کننده بلبرینگ چینی اقدام به وارد کردن این محصولات نموده و بخش زیادی از نیاز بازار را تأمین می‌نمایند.
آنچه که باعث شده است که واردات بلبرینگ چینی با استقبال رو‌به‌رو شود صرفه قیمتی این محصول برای تجار و مصرف‌کنندگان می‌باشد. برخلاف نظر رایج در خصوص کیفیت محصولات چینی، کشور چین در زمینه محصولات بلبرینگ و رولبرینگ با کیفیت بسیار موفق عمل کرده است و حتی بسیاری از برندهای این محصولات قابلیت رقابت در بازارهای جهانی را دارند.
آنچه که باید توجه داشت محصولات با قیمت بسیار پایین‌تر و کم کیفیت نیز در میان بلبرینگ‌های چینی نیز وجود دارد که همین کیفیت پایین موجب کاهش عمر دستگاه‌های مربوطه می‌شود. این مسئله موجب ایجاد نارضایتی‌هایی در بازار ایران نسبت به محصولات چینی شده است که این نارضایتی، محصولات با کیفیت چینی را نیز تحت‌الشعاع خود قرار داده است و تأثیر منفی خود را گذاشته است.
در ایران شرکت‌های وارد کننده بلبرینگ چینی معتبری هستند که بتوانند این اطمینان را به مشتریان بدهند که جنس مرغوب و با کیفیت چینی را در اختیارشان قرار دهند. دیجی برینگ یکی از برترین شرکت های واردکننده بلبرینگ‌های مرغوب چینی است که با ضمانت کالاهای خود، خیال مشتریان را برای خرید راحت کرده است.

وارد کننده بلبرینگ چینی

واردکننده برندهای معتبر بلبرینگ چینی

سیاست اقتصادی کشور چین بر این مبناست که تولید محصولات خود را با هزینه پایین انجام دهد تا صادرات محصولات برای آنها صرفه اقتصادی داشته باشد. از این‌رو قیمت تمام شده محصولات بسیار پایین است و این خود باعث می‌شود که قیمت محصول در کشور وارد کننده مقصد نیز پایین باشد. این خود سبب استقبال عمومی بازارهای داخلی ایران از این محصولات شده است. همچنین کارخانه‌های تولیدی بلبرینگ چینی برای این که بتوانند در بازارهای جهانی رقابت نمایند، استانداردهای بلبرینگ تولیدی خود را ارتقاء داده‌اند و با استفاده از آلیاژهای مرغوب اقدام به تولید این محصول صنعتی می‌نمایند. بیشتر واردات مربوط به بلبرینگ‌های چینی مربوط به بلبرینگ خودرویی است.
در فرآیند صادرات و واردات کالاها پیچیدگی‌های زیادی وجود دارد. از این رو آگاهی از اطلاعات به روز بازارهای جهانی کاری است دشوار که فقط در سایه تجربه و تخصص تیم شرکت وارد کننده بلبرینگ چینی امکان‌پذیر است. همچنین شناخت این شرکت‌های وارد کننده در حوزه محصولات بلبرینگ برای مشتریان عمده و خرد داخلی و اعتماد به این شرکت‌ها کمی دشوار به نظر می‌رسد.

 واردکننده برندهای معتبر بلبرینگ چینی

معتبرترین وارد کننده بلبرینگ چینی

دیجی‌ برینگ یکی از شرکت‌های وارد کننده بلبرینگ چینی است که در واردات برندهای معروف و با کیفیت این محصول بسیار موفق عمل کرده است.
انبوه اطلاعات موجود در بازار رقابتی و تنوع برندهای مختلف بلبرینگ انتخاب یک محصول مناسب و با کیفیت را برای مشتریان دشوار کرده است. کسانی که سروکارشان با بلبرینگ و قطعات وابسته به آن است یکی از چالش‌هایشان یافتن برندی با کیفیت و مناسب است. چرا که یک اشتباه در انتخاب محصول مورد نظر می‌تواند بر کارایی دستگاه‌ها اثر منفی بگذارد و هزینه‌های ناخواسته زیادی را به مشتریان تحمیل کند.
یکی از افتخارات دیجی‌ برینگ این است که با بهره‌گیری از متخصصان و کارکنان با انگیزه و مسئولیت‌پذیر و با ارائه خدمات مشاوره‌ای به مشتریان، به آنان در تصمیم‌‌گیری برای انتخاب بهترین محصول یاری می‌رساند.
شرکت دانا صنعت آپادانا مالک برندهای DSA, R&Z و با بیش از دو دهه تجربه در این حوزه، اقدام به واردات بلبرینگ چینی و ایجاد فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ نموده است و از طریق آنلاین هم خدمات مشاوره‌ای بسیار خوبی را به مشتریان ارائه می‌دهد. این شرکت با سفارش‌گیری اینترنتی محصولات خود در کمترین زمان ممکن بهترین محصول را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. بزرگترین سرمایه این شرکت جلب اعتماد عمومی مشتریان خود در این زمینه است.
اگر شما هم در انتخاب یک برند با کیفیت و با قیمت مناسب برای بلبرینگ و قطعات وابسته دچار سردرگمی هستید و در انتخاب خود دچار مشکل شده‌اید، و همچنین اگر وقت کافی ندارید، دیگر لازم نیست به صورت حضوری به بازار بروید. کافی است با مراجعه به سایت فروشگاهی دیجی برینگ انواع مختلف برندهای مربوط به بلبرینگ را مشاهده کنید و با مطالعه مشخصات هر برند و قیمت، آنها را با هم مقایسه کنید. همچنین می‌توانید با توجه به نیاز خود مشاوره‌های لازم را از متخصصین مربوطه بگیرید و با سفارش اینترنتی محصول مورد نظر خود، در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.