صنعت کشاورزی یکی از صنایع مهم کشور است که تجهیزات و ادوات مختلفی به منظور برداشت محصولات کشاورزی نیاز دارد. یکی از این دستگاه ها کمباین است که برای برداشت انواع مختلف محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو بسیار پرکاربرد است. در بین انواع مختلف تجهیزات و ادوات کشاورزی دستگاه کمباین یکی از حساس ‌ترین ماشین ‌آلات کشاورزی به شمار می ‌آید. انواع مختلف کمباین در اندازه ها و سایزهای مختلف برای برداشت محصولات کشاورزی از جمله گندم، جو، لوبیا و محصولات دانه دار مناسب هستند.
در صورتی که بلبرینگ این دستگاه از نوع بی کیفیت باشد، امکان لپه شدن محصولات کشاورزی حین برداشت وجود خواهد داشت و اگر این اتفاق بیفتد، تقریبا ضررهای بسیار زیادی به کشاورز وارد می کند. به همین جهت در هنگام خرید این محصول حتما باید ملاحظات کافی را مدنظر قرار داد. در ادامه ما توضیحات بیشتری در این زمینه عرضه کرده‌ایم. بلبرینگ از جمله قطعات بسیار پر اهمیت در کمباین است که ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم به صورت اختصاصی در مورد بلبرینگ کمباین و اهمیت آن، توضیحات تکمیلی برای شما ارائه دهیم. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بلبرینگ کمباین چرا مهم است؟

کمباین از قطعات مختلفی تشکیل شده است که وظیفه اصلی آن بهره برداری محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو و دیگر گیاهان دانه دار هستند. در صورتی که از بلبرینگ های بی کیفیت در ساختار کمباین استفاده شود، امکان بروز خسارت های مالی و جانی وجود خواهد داشت. بنابراین باید در تولید کمباین همواره باید از با کیفیت ترین نمونه‌های بلبرینگ استفاده شود. از جمله بلبرینگ های مورد استفاده در کمباین می ‌توان به بلبرینگ شیار عمیق اشاره کرد. علاوه بر آن بلبرینگ های مخصوص که داخل چهارگوش دارند نیز در ساخت کمباین مورد استفاده قرار می‌ گیرند. از جمله بلبرینگ های پرکاربرد در تولید کمباین می‌توان به بلبرینگ شماره 25 و 30 کمباین اشاره کرد، که به منظور بهبود عملکرد کمباین از آن ها استفاده می شود.
اهمیت بلبرینگ کشاورزی از این جهت زیاد است که باید حتما کیفیت عالی و آب بندی مقاوم داشته باشد تا آلودگی ها به داخل بلبرینگ وارد نشوند. اگر که این محصول در نوع درجه یک و عالی استفاده نشود ممکن است باعث هدر رفتن وقت و هزینه های اضافی شود. زیرا هم محصولات کشاورزی از دست می روند و هم وقت و زمان افراد به هدر خواهد رفت و علاوه بر آن امکان بروز خسارت های جانی نیز در صورت استفاده از بلبرینگ های بی ‌کیفیت وجود خواهد داشت.

بلبرینگ کمباین چرا مهم است؟

دیجی برینگ عرضه انواع بلبرینگ کشاورزی از جمله کمباین

بهتر است بدانید که بلبرینگ های کشاورزی در مارک ها و برندهای مختلفی در بازار فروش موجود هستند. به عنوان مثال انواع مختلف بلبرینگ های آمریکایی و چینی در بازار موجود هستند که غالبا از نوع چینی به صورت تقلبی و بی کیفیت است. در صورتی که قصد خرید بلبرینگ کمباین را دارید می توانید از وب سایت فروشگاهی دیجی برینگ اقدام نمایید و این محصول را با دریافت تضمین کیفیت و اصالت کالا خریداری نمایید.
همانطور که می دانید بلبرینگ ها از جمله اجزا و قطعات مهم در کمباین هستند که در صورت تقلبی بودن می ‌تواند خسارت ‌های زیادی به بار بیاورد. بنابراین در هنگام خرید، بهتر است که از مراکز معتبر این محصول را تهیه کنید. انواع مختلف برندها علاوه بر برند آمریکایی و چینی نیز در بازار موجود هستند که برخی از آن ها از جمله برندهای آلمانی و ژاپنی نیز کیفیت قابل قبول و خوبی دارند.
البته نوع ایرانی آن ها نیز وجود دارد که نسبت به نوع چینی کیفیت بالاتری دارد؛ اما برندهای مطرح آمریکایی جزو بهترین برندهای بلبرینگ در بازار فروش هستند. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد انواع مختلف بلبرینگی کمپانی نیاز داشتید، می توانید با کارشناسان فروش دیجی برینگ تماس برقرار کرده و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید. انواع مختلف بلبرینگ های تماس زاویه دو ساچمه و همچنین بلبرینگ های مخصوص چهارگوش و بلبرینگ های شیار عمیق از جمله بلبرینگ های مخصوص کمباین به حساب می ‌آیند، که باید در نوع عالی و درجه یک و در برندهای عالی خریداری مورد استفاده قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *