نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که بلبرینگ SKF طرفداران زیادی دارد و کمپانی برند skf یکی از شرکت های قدیمی و معتبری است که انواع برینگ را تولید می کند. این بلبرینگ ها محبوبیت خاصی بین افراد دارند و به دلیل این محبوبیت، نمونه های تقلبی از بلبرینگ های این برند هم تولید می شود و همین مساله است که گاهی تشخیص نمونه های اصلی skf از تقلبی را دشوار می کند. این شرکت بیش از ۱۰۰ کارخانه تولیدی فعال در جهان دارد که محصولات با کیفیتی تولید می کند. شرکت skf بلبرینگ های بسیار با کیفیت و گرانی را به بازار عرضه می نماید؛ از این رو بسیاری از سودجوها در تلاش اند محصولات تقلبی و بی کیفیتی را با نام این شرکت به بازار وارد کنند.

تشخیص بلبرینگ SKF اصل از طرفی کاری به نسبت مشکل است؛ به همین دلیل نیاز است که در این زمینه از کمک کارشناسان بهره بگیرید تا نمونه اصلی بلبرنگ های با کیفیت skf را با اطمینان خاطر انتخاب کنید. با کارشناسان مجموعه دیجی برینگ در ارتباط باشید و با دریافت مشاوره، سفارش خود را برای محصولات اورجینال این برند سوئدی ثبت کنید.

تشخیص بلبرینگ skf تقلبی

راه های تشخیص بلبرینگ skf تقلبی

راه های زیادی برای تشخیص بلبرینگ skf تقلبی وجود دارد که توجه به آنها می تواند از اشتباه در خرید این بلبرینگ ها و انتخاب نمونه تقلبی جلوگیری کند. در ادامه برخی از این موارد را با هم مرور خواهیم کرد:

 • شناخت جعبه اصلی بلبرینگ skf: یکی از ساده ترین راه ها برای شناخت محصولات فیک و نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی، نوع بسته بندی و جعبه آن ها است. شرکت skf برای محصولات خود بسته بندی های ویژه ای را در نظر گرفته است و افراد با تجربه به آسانی می توانند جنس تقلبی آن ها را از روی بسته بندی تشخیص دهند.
 • چک کردن بارکد و خرید از نمایندگی شرکت: این روش تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی از اصلی ترین راه ها برای تشخیص محصول اصل و فیک است. و از این طریق می توان تشخیص بلبرینگ SKF اصل را دانست. این شرکت روی تمامی محصولات خود بارکد هایی را قرار داده که کارشناسان به آسانی می توانند آن را چک کرده و نسبت به اصل بودن آن اطلاع حاصل کنند. در کل با وارد کردن کد محصول در سایت شرکت می توان از اصالت آن مطلع شد. علاوه بر این شرکت Skf در هر کشور نمایندگی معتبری دارد که با مراجعه به آن ها می توانید محصولات تضمین شده و اصل را خریداری کنید.
 • فونت مارک محصول: بررسی فونت مارک، یکی از روش های نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی محسوب می شود. مهم ترین بخش بلبرینگ اصل skf فونت مارکی است که روی آن حک شده است؛ برخی افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی بخش حک شده را نادیده می گیرند و بلبرینگ skf تقلبی خریداری می کنند. تشخیص بلبرینگ SKF اصل با استفاده از این روش، بسیار آسان تر خواهد بود؛ زیرا همه محصولات اورجینال این برند، این فونت مارک را بر روی بسته بندی خود دارند.

مقایسه بلبرینگ اس کا اف تقلبی و اصلی

 • گریس و نگهدارنده: این مورد را فقط متخصصین فعال در این زمینه می توانند تشخیص دهند و بدون دانش کافی امکان تشخیص محصول فیک و اصل وجود ندارد.
 • خاصیت چکش خواری: این مورد، یکی دیگر از راه های نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی می باشد. این روش برای تشخیص نوع متریال مورد استفاده در ساخت بلبرینگ است. شرکت skf برای ساخت بلبرینگ از آلیاژ سختی استفاده می کند که قابلیت چکش خواری ندارد. در واقع این آلیاژ یک نوع فولاد است؛ در نتیجه اگر با فلز دیگری به آن ضربه وارد شود محصول هیچ آسیبی نمی بیند.
 • لیبل مخصوص بلبرینگ اصل skf: این شرکت با توجه به پیشرفت های عظیم علم و فناوری هر روزه دستگاه ها و تکنولوژی های تازه تری را مورد استفاده قرار می دهد. یکی از این دستگاه های جدید، لیبل زن است که روی جعبه یا کارتن بلبرینگ، لیبلی شبیه به اسکناس چاپ می کند. با سبز شدن این لیبل می توان از اصل بودن آن مطمئن شد. این موضوع، به ما در تشخیص تفاوت بلبرینگ SKF اورجینال و تقلبی ، کمک بسیار بزرگی می کند.
 • مراجعه به کاتالوگ بلبرینگSkf: با مراجعه به کاتالوگ های این شرکت می توانید کد محصولات را مشاهده کرده و با توجه به آن کد بلبرینگ مورد نیاز خود را تهیه کنید. در واقع کدی که در کاتالوگ با توجه به مدل وجود دارد، روی بلبرینگ یا جعبه آن حک شده است که یکی دیگر از راهکار های راه تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی می باشد.
 • تست آنالیز: برای نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی، می بایست تست آنالیز صورت گیرد که برای انجام تست آنالیز باید بلبرینگ را به آزمایشگاه فرستاده تا آلیاژ آن مورد بررسی قرار گیرد؛ البته این مورد برای خریدهای کم، توجیه اقتصادی ندارد.

تشخیص بلبرینگ SKF اصل با کمک کارشناسان این صنعت

تشخیص بلبرینگ SKF اصل بدون هیچ پیش زمینه ای و نبود دانش و تجربه قبلی امکان پذیر نیست. انتخاب درست این محصول بسیار حائز اهمیت است؛ با توجه به این موضوع لازم است بلبرینگ skf تقلبی را بشناسید و از خرید محصولات فیک اجتناب کنید. امروزه تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی کاری مشکل و در واقع بدون کمک متخصصین و کارشناسان تا حدودی غیر ممکن است؛ از این رو نمی توان با اطمینان خرید بلبرینگ برندهای معتبر را انجام داد. با توجه به تحریم های ایران، این شرکت نمایندگی فروش رسمی ندارد، در نتیجه خود خریدار باید اصالت کالا را مورد بررسی قرار دهد.
برای حل مسئله نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی، راهکاری وجود دارد که اطلاع از آن برای مشتریان بسیار مفید خواهد بود. شما عزیزان می توانید با کمک کارشناسان این صنعت، نحوه راه تشخیص بلبرینگ اس کا اف اورجینال را با گذشت زمان و کسب تجربه بیاموزید و از راهنمایی این متخصصان در این حوزه تخصصی استفاده کنید.

راه های تشخیص بلبرینگ skf تقلبی

ویدیو آموزشی تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی  skf

مقایسه بلبرینگ اس کا اف تقلبی و اصلی، به دانش و مهارت متخصصین متبحر و کار آمد نیاز دارد. دیجی برینگ برترین فروشگاه اینترنتی فروش رولبرینگ و بلبرینگ در ایران این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته که بتوانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر، بلبرینگ اس کا اف اصل را تهیه کنید. بنابراین برای خرید انواع بلبرینگ و رولبرینگ برند اس کا اف اصل می توانید با دیجی برینگ همراه باشید. با مراجعه به سایت های مختلف می توانید انواع ویدیوهای آموزشی را مشاهده کنید که به آسانی روش های نحوه تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی را به شما نشان می دهند.

در این ویدیوها مواردی که در بالا ذکر شده اند را با نمونه به نمایش می گذارند از این رو کار تشخیص راحت تر می شود و بدون نیاز به مهارت خاصی می توان این کار را انجام داد و یکی از راه های تشخیص بلبرینگ اس کا اف تقلبی و اصلی محسوب می شود. علاوه بر این ویدیوهای آموزشی، نرم افزارهایی نیز طراحی شده که با استفاده از آن ها خریدار به آسانی بلبرینگ اصلskf  را از بلبرینگ تقلبی skf تشخیص می دهد و روش موثری در راه تشخیص بلبرینگ اس کا اف اورجینال می باشد.

نکات مهم در انبارداری بلبرینگ skf؛ افزایش عمر بلبرینگ های اصل SKF

علاوه بر اهمیت انتخاب و روش تشخیص بلبرینگ SKF اصل از فیک، انتقال و انبارداری درست این محصولات هم تاثیر زیادی بر حفظ کیفیت این محصولات دارد. برخی از نکاتی نگه داری این بلبرینگ ها را در ادامه بیان می کنیم:  

 • برای نگهداری بلبرینگ ها حتما باید آن ها را به صورت افقی و خوابیده قرار داد.
 • رطوبت نسبی محل نگهداری باید مدام چک شود.
 • برای جلوگیری از خوردگی و عدم ورود آلودگی به بسته بندی باید تا قبل از استفاده، بسته بندی را باز نشود.
 • بلبرینگ را نباید مستقیم روی زمین نگهداری کرد بلکه باید آن ها را روی قفسه هایی که ۲۰ سانتیمتر از سطح زمین فاصله دارند، قرار داد.
 • در انبار داری باید از سیستم جهانی FIFO استفاده کرد.
 • بلبرینگ را هرگز با دست لمس نکنید زیرا به مرور سبب خرابی آن ها می شود.
 • انبار بلبرینگ ها باید هیچگونه ارتعاش و لرزشی نداشته باشد.

اهمیت شناخت راه تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی

شناخت راه تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی برای تمامی افرادی که از این محصول استفاده می کنند، ضرورت دارد؛ مهم بودن این شناخت از آن جهت است که امروز این محصول در زندگی ما نقش بزرگی را ایفا می کند و یکی از پر کاربرد ترین محصولات صنعتی می باشد که نبود آن غیر ممکن است. استفاده از نکات روش تشخیص بلبرینگ SKF اصل از فیک سبب می شود به درستی محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

دانستن این موضوع، برای تمامی مشتریان این محصول صنعتی بسیار کاربردی و مهم است. در واقع، یک راهنمای خرید آسان محصول است و برای برخورداری از تفاوت بلبرینگ SKF اورجینال و تقلبی می بایست جداول و کاتالوگ های این محصول را به دقت بررسی نمایید و دانش استفاده بهینه از آن را فرا گیرید.

تفاوت بلبرینگ SKF اورجینال و تقلبی و اهمیت شناخت محصول

شما عزیزان با بررسی نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی در وهله اول به میزان اهمیت شناخت محصول فکر می کنید. در واقع بررسی ابعاد مختلف محصول و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز و شناخت محصول یکی از مهم ترین موارد در زمینه تشخیص این محصولات اصل برند SKF می باشد و کارشناسان و متخصصین این حوزه می توانند شما را در خرید این محصول یاری نمایند. شناخت ویژگی های این محصولات نکته مهمی در تشخیص راه تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی می باشد که تاثیر زیادی در انتخاب درست ابعاد و مشخصات فنی این بلبرینگ ها دارد.

تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی

تاثیر تشخیص بلبرینگ اس کا اف اورجینال در انتخاب درست کالا

راه تشخیص بلبرینگ اس کا اف اورجینال با مشاوره با کارشناسان این محصول به راحتی امکان پذیر است و کاربرانی که در این زمینه مهارت و تجربه کافی را ندارند، لازم است بدانند بدون مشورت با متخصصین این صنعت پی بردن به نحوه تشخیص بلبرینگ SKF تقلبی بسیار مشکل است و قادر نخواهند بود محصول خود را به درستی انتخاب نمایند.

اگر برای تشخیص بلبرینگ SKF اصل با مشکل مواجه شده اید، می توانید با کارشناسان ما در دیجی برینگ تماس حاصل نمایید و محصول مورد نظر خود را به درستی انتخاب و خریداری کنید. دیجی برینگ، برترین فروشگاه اینترنتی رولبرینگ و بلبرینگ در ایران مفتخر است کلیه محصولات این صنعت را با قیمت مناسب و به صورت اصل به شما عزیزان ارائه دهد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *