خرید بلبرینگ حرارتی

انواع بلبرینگ دما بالا :

  1. بلبرینگ نسوز دمای 150 درجه سانتی گراد
  2.  بلبرینگ نسوز دمای 280 درجه سانتی گراد
  3.  بلبرینگ نسوز دمای 350 درجه سانتی گراد

کاربرد بلبرینگ های دما بالا:

  • صنایع پتروشیمی
  • صنایع غذایی
  • موتور هواپیما

برند های موفق در تولید این نوع بلبرینگ ها:

  • SKF
  • NSK
  • NACHI
  • FAG

بلبرینگ دما بالا چیست؟

بلبرینگ دما بالا نوعی از بلبرینگ است که توانایی منحصر به فردی در تحمل دما های بالا دارد. این نوع بلبرینگ حرارتی میتواند تا دماهایی به اندازه 350 درجه سانتیگراد بدون هرگونه نقص در عملکرد و دیفورمیشن ((deformation یا همان تغییر شکل به کار خود ادامه دهد. در بلبرینگ حرارت بالا یا نسوز روغنکاری نیز نقش بسیار مهمی دارد. به طور مثال با انتخاب گریس یا روغن درست میتوان بازه دمایی کار بلبرینگ دما بالا را تا مقدار قابل توجه ای بالا برد.

در این مقاله تلاش می کنیم تا تمامی نکات مهم در بلبرینگ های دما بالا برای شما عزیزان توضیح داده و انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین همواره برای خرید بلبرینگ نسوز و اطلاع از قیمت بلبرینگ دما بالا شما می توانید با کارشناسان دیجی برینگ تماس بگیرید و اطلاعات خوبی درباره قیمت بلبرینگ دما بالا بدست بیاورید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

در بلبرینگ های حرارتی از بلبرینگ هایی مانند بلبرینگ های شیار عمیق استفاده می شود و دلیل آن می تواند طراحی جالب و استثنایی این بلبرینگ ها و نکات قوت بلبرینگ های شیار عمیق باشد، به طور مثال بلبرینگ های شیار عمیق دارای کیفیت سطح بالاتر، آب بندی بهبود یافته و اصولی، اصطکاک کمتر، مقرون به صرفه بودن و خصوصیاتی این چنینی می بلبرباشند و به همین دلیل بلبرینگ شیار عمیق یکی از بلبرینگ های پر استفاده در بلبرینگ های دما بالا می باشد.

قیمت بلبرینگ دما بالا

بلبرینگ حرارتی در چه صنایعی استفاده دارد؟

بلبرینگ حرارتی در صنایع مختلفی استفاده می شود، در واقع دلایل و نیازهای زیادی در صنایع متنوع، تولید کنندگان را برآن داشت که به تولید بلبرینگ دما بالا رو بیاورند. در ادامه درباره این نیازها و الزاماتی که منجر به تولید بلبرینگ دما بالا شد، توضیحاتی خواهیم داد.

به خاطر وجود نیرویی به نام اصطکاک معمولا در کار تجهیزات با مشکلاتی مانند خوردگی، ساییدگی و تولید حرارت مواجه می شویم که این دسته از اتفاقات باعث کاهش طول عمر مصرفی بلبرینگ ها و در طولانی مدت می تواند باعث آسیب های جدی به ماشین آلات بشود که هزینه زیادی را برای مصرف کنندگان به جای می گذارد. پس با گذشت زمان و هزینه زیادی بلبرینگ هایی تولید شد که بتواند در دمای کاری بالا کیفیت کار خود را حفظ کنند، و به دلیل کیفیت پرداخت و صافی سطح بی نقص، در برابر ساییدگی و خوردگی مقاومت بهتری دارند و همین صافی سطح خوبشان باعث این می شود که دمای کاری به نسبت دیگر بلبرینگ ها پایین بیاید. البته نقش روغنکاری را در فرایند کاری بلبرینگ حرارتی نباید نادیده گرفت زیرا روغنکاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند به مقدار قابل توجه ای در طول عمر بلبرینگ های دما بالا و کاهش هزینه ها تاثیر داشته باشد. با توجه به این مزیت ها و شیوه کار بلبرینگ های دما بالا این نوع بلبرینگ ها در صنایعی مانند : صنعت پتروشیمی، نفت و گاز، فولاد سازی و به عنوان بلبرینگ نورد فولاد، خودروسازی، کشاورزی، شیمیایی و دارویی... محبوب هستند.

خرید بلبرینگ نسوز

روغن کاری در بلبرینگ های حرارت بالا یا نسوز

روغن کاری و نحوه انتخاب گریس در بلبرینگ حرارت بالا یا نسوز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و انجام عملیات روغنکاری برای بلبرینگ حرارت بالا یا نسوز از جمله نکاتی است که می تواند در کاهش هزینه ها تاثیر به سزایی داشته باشد.

بلبرینگ حرارت بالا یا نسوز را میتوان با گریس و یا روغن بلبرینگ مخصوص روغنکاری کرد. البته باید توجه داشته باشیم که به دلیل این که بلبرینگ حرارتی در بازه دمایی بالایی کار می کند ممکن است بیشتر از بقیه بلبرینگ ها نیاز به روغنکاری داشته باشد و اگر روغنکاری در زمان درست و به مقدار کافی انجام نشود می تواند باعث افزایش هزینه ها و کاهش طول عمر مصرفی بلبرینگ دما بالا بشود.

بلبرینگ مخصوص دمای بالا چیست؟

بلبرینگ مخصوص دمای بالا به زبان ساده به بلبرینگ هایی گفته می شود که در دما های بالایی کار می کنند. بازه دمای کاری این بلبرینگ حرارتی از 150 تا 350 درجه سانتی گراد و حتی در شرایطی تا 400 درجه سانتیگراد می باشد. در صنایع مختلف از بلبرینگ های مختلفی برای کار در دما های بالا استفاده می شود. انتخاب بلبرینگ مناسب بستگی به هدف ما، شرایط کار، هزینه ها و ... دارد که با در نظر گرفتن تمامی این موارد می توانیم بلبرینگ دما بالای مورد نیاز خودمان را پیدا کنیم. از انواع بلبرینگ مخصوص دمای بالا میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

1: بلبرینگ های شیار عمیق

2: بلبرینگ تماس زاویه ای

3: بلبرینگ های کف گرد

4: بلبرینگ های کف گرد تماس زاویه ای

بر اساس نوع بلبرینگ دما بالا این بلبرینگ ها در صنایع متفاوتی به کار می روند که از میان آنها می توان به بلبرینگ صنایع غذایی اشاره کرد.

قیمت بلبرینگ دما بالا

قیمت بلبرینگ دما بالا اصولا توسط شرکت های سازنده آن تعیین می شود ولی متاسفانه به دلیل تحریم ها و شرایط سخت واردات این نوع بلبرینگ با قیمت ها متفاوتی در کشور ما به فروش می رسند.

و همچنان به دلیل شرایط سخت واردات و نبود نمایندگی های مطمئن در کشور تعداد بلبرینگ های دما بالا به صورت فیک و تقلبی زیاد شده و همین امر می تواند باعث افزایش هزینه های شما عزیزان بشود. شما کاربران گرامی می توانید با اطمینان خاطر و خیالی آسوده از دیجی برینگ که یکی از بزرگترین و مطمئن ترین واردکنندگان بلبرینگ کشور است خرید کنید. همچنین برای هرگونه راهنمایی و اطلاع از قیمت بلبرینگ دما بالا با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل کنید و به ما اجازه بدهید که شما را برای خریدی مطمئن و تهیه بلبرینگ دما بالا با کیفیت و ماندگار راهنمایی کنیم.

بلبرینگ حرارتی

خرید بلبرینگ نسوز

خرید بلبرینگ نسوز می تواند کاری تقریبا مشکل باشد، متاسفانه به دلیل وجود بلبرینگ های حرارتی دما بالا به صورت تقلبی خرید بلبرینگ حرارتی کار آسانی نخواهد بود و نیاز به مهارت در شناخت بلبرینگ های دما بالا دارد.

ما در دیجی برینگ برای شما عزیزان محیطی امن را فراهم ساخته ایم که شما بتوانید با کمترین هزینه و اطمینان از اصالت بلبرینگ حرارتی، خرید خود را انجام بدهید. تنها کافیست با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و ما شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی می کنیم.

لیست قیمت بلبرینگ های دما بالا

نمایندگی فروش بلبرینگ دما بالا در ایران 

نمایندگی فروش بلبرینگ دما بالا به صورت رسمی در ایران وجود ندارد ولی شما عزیزان می توانید با کمک کارشناسان دیجی برینگ بلبرینگ حرارتی اصل را را هزینه مناسبی خریداری کنید و ما شما را برای خرید بلبرینگ نسوز راهنمایی می کنیم.

این مجموعه با بیش از دو دهه تجربه در واردات انواع بلبرینگ حرارت بالا یا نسوز، می تواند برای شما عزیزان تجربه خوبی را در خرید بلبرینگ حرارتی را بسازد. ارائه لیست قیمت بلبرینگ های دما بالا از برترین برندها مانند بلبرینگ دما بالا حرارتی اس کا اف، در منصفانه ترین حالت ممکن، کاری است که برای خدمت به صنعت ایران انتخاب کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *