قیمت بلبرینگ دور بالا

موجود در دسته های:

برند های پیشتاز در ساخت این مدل:

مشخصات بلبرینگ های دوربالا را بشناسیم … 

امروزه بلبرینگ ها در مدل های مختلفی توسط برند های متفاوت تولید شده و در بازار عرضه می شوند که بلبرینگ دور بالا یا بلبرینگ سرعت بالا یکی از مهمترین آن هاست. نیاز های متفاوت برای سرعت دوران مورد نیاز دستگاه ها سبب شده تا از بلبرینگ ها نیز توقع چرخش در سرعت های متفاوتی برای پشتیبانی از حرکت دورانی این دستگاه ها وجود داشته باشد. این نیاز به هماهنگی میان پتانسیل سرعت چرخش بلبرینگ و دستگاه، سبب طراحی و تولید انواع بلبرینگ سرعتی شده است. بلبرینگ دوربالا در دسته های بلبرینگ تماس زاویه ای، بلبرینگ خود تنظیم و بلبرینگ شیار عمیق قرار داده می شود که در شرایطی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. انواع بلبرینگ دور بالا می توانند از بند محدودیت سرعت بلبرینگ ها رها شده و در دور های بسیار بالا کار کنند؛ پس در هنگام خرید بلبرینگ مخصوص دور بالا؛ به این نکته توجه کنید که قیمت بلبرینگ دور بالا بیشتر از بلبرینگ های عادی می باشد و حتما خرید بلبرینگ سرعت بالا را از مراکز معتبر انجام دهید.

بلبرینگ دوربالا

همان طور که گفته شد، بلبرینگ دور بالا می تواند با سرعت بسیار زیادی کار کند ولی باید دقت داشته باشیم که این بلبرینگ سرعت بالا باید با دقت بسیار بالایی مورد استفاده قرار گیرند چرا که وجود اصطکاک در حرکت این دسته از بلبرینگ ها باعث می شود که محصول، حرارت ایجاد کرده و همین امر در طولانی مدت می تواند باعث بروز خرابی در بلبرینگ دور بالا شود. از این رو بهتر است که از بلبرینگ دوربالا به صورت غیر دائم استفاده داشته باشیم و یا روانکاری بلبرینگ را جدی بگیریم تا میزان حرارت ایجاد شده در هنگام کارکرد بلبرینگ سرعتی، کاهش پیدا کند.

محدوده سرعت بلبرینگ دور بالا (بلبرینگ سرعتی) 

هنگام خرید بلبرینگ دور بالا، یکی از مهم ترین مشخصه هایی که باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشیم، محدوده سرعتی است که برای بلبرینگ دوربالا در نظر گرفته شده است. در واقع این محدوده به ما می گوید انواع بلبرینگ دور بالا در چه سرعتی می توانند بدون محدودیت کار کرده و بحران حرارتی را پشت سر بگذارند. پارامتر های مختلفی بر محدوده سرعت انواع بلبرینگ سرعت بالا تاثیر دارند و از این رو شرکت های سازنده بلبرینگ سرعتی نسبت به ارائه جدول مشخصات اقدام کرده اند که نشان می دهد با هر نوع از روان کننده مانند گریس یا روغن، محدوده سرعت بلبرینگ دور بالا چقدر خواهد بود.

نباید از یاد ببریم که کاسه نمد یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر کارکرد بلبرینگ دور بالا می باشد و در صورتی که بلبرینگ از کاسه نمد استفاده می کند (کاسه نمد لاستیکی یا فلزی) شرایط مختلفی را برای کارکرد داشته و از این رو باید به این مسئله توجه بسیار زیادی داشته باشیم. در صورتی که قصد خرید بلبرینگ مخصوص دور بالا را داشته باشید، حتما باید این مسائل را در نظر بگیرید. برای تهیه انواع رولبرینگ و بلبرینگ، علی الخصوص انواع بلبرینگ دور بالا به فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ مراجعه نمایید.

خرید بلبرینگ دور بالا

بلبرینگ سرعت بالا و مزیت های آن         

انواع متفاوتی از بلبرینگ ها در صنعت طراحی و تولید می شوند که هر کدام بر اساس ویژگی های خاصی که دارند، مزایای متفاوت و نیز کاربردهای متنوعی هم دارند. بلبرینگ سرعت بالا (دوربالا) و نیز دورپایین یکی از دسته بندی های این قطعات می باشند که بر اساس تفاوت ها و مزایایی که دارند، تقسیم بندی شده اند.

نکته اول فرق بلبرینگ دور بالا و دور پایین که این دو دسته از برینگ را از یکدیگر متمایز می کند، سرعت چرخش این قطعه ها می باشد که در مورد بلبرینگ دوربالا بیشتر است؛ این بلبرینگ ها با سرعت بیشتری حرکت کرده و در ظاهر، جنس بدنه، ساچمه و قیمت، تفاوت های بسیاری با نوع دورپایین آنها دارند. به عنوان مثال  استفاده از سرامیک، خصوصا برای ساچمه های بلبرینگ دور بالا، متریال مورد علاقه بسیاری از تولید کنندگان برای تولید بلبرینگ سرامیکی دوربالا است. نوع شیار عمیق نیز به علت طراحی هندسی خود، قابلیت چرخش در سرعت های بالا را دارد. 

درک این تفاوت ها می تواند در انتخاب نوع مناسبی از این تجهیزات بسیار موثر باشد. در ادامه برخی از ویژگی های بلبرینگ با دور بالا را برای آشنایی بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرایط ایده آل برای بلبرینگ دور بالا 

فراهم کردن شرایط مورد نیاز برای بلبرینگ دور بالا دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و به کارگیری شرایط و استاندارد های ویژه در زمان بکارگیری بلبرینگ سرعت بالا برای دوام و عملکرد درست آن مهم می باشد. در واقع تمامی شرایط استفاده از بلبرینگ دور بالا در بخش مشخصات بلبرینگ های دور بالا بیان شده است و همچنین باید در نظر داشته باشید که خرید قطعات اصلی یکی از مهم ترین شرایط استفاده از این محصول به شمار می رود.

 همچنین به جنس و نوع قفسه بلبرینگ سرعتی باید دقت داشته باشیم و درصد خطای بلبرینگ را نیز باید به صورت صحیح انتخاب کنیم و خرید بلبرینگ سرعت بالا را انجام دهیم. در کنار تمامی این شرایط نباید از یاد ببریم که روانکاری صحیح بلبرینگ دوربالا از دیگر مواردی است که باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشیم تا محصول بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد و این نکات همگی در هنگام فروش بلبرینگ دور بالا توسط کارشناسان ما به مشتریان عزیز انتقال داده می شود.

شرایط ایده آل برای بلبرینگ دور بالا

علامت اختصاری بلبرینگ دور بالا 

احتمالا تاکنون واژه لقی بلبرینگ (Clearance) را شنیده باشید. علامت اختصاری بلبرینگ دور بالا نیز وابسته به همین میزان لقی است و هر چه مقدار لقی بیشتر باشد سرعت کاری بلبرینگ دوربالا بیشتر است. این میزان لقی با نماد های زیر تعیین می شود و بین بلبرینگ معمولی و بلبرینگ سرعت بالا تفاوتی وجود ندارد؛ فقط بلبرینگ دور بالا در رده بلبرینگ های با لقی زیاد قرار می گیرد.

قیمت بلبرینگ دور بالا

کلام آخر در مورد خرید بلبرینگ مخصوص دور بالا 

انواع بلبرینگ دور بالا را می توان یکی از مهم ترین نیاز ها در صنعت دانست که امروزه در بازار بسیار مورد عرضه و تقاضاست و شما می توانید انواع بلبرینگ سرعتی را در مدل های مختلفی مشاهده و خریداری کنید. در نظر داشته باشید که خرید بلبرینگ مخصوص دور بالا دارای اهمیت بسیار زیادی در عملکرد صحیح خودرو و هر وسیله مکانیکی می باشد و شما باید با دقت بسیار زیادی از این کالا استفاده داشته باشید؛

به همین دلیل است که قیمت بلبرینگ دور بالا نسبت به موارد معمولی بالاتر است. در صورتی که سوالی در خصوص مشخصات بلبرینگ های دور بالا داشته باشید و می خواهید در خصوص بلبرینگ دور بالا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش بلبرینگ دور بالا در ارتباط بوده و سوالات خود را در این زمینه مطرح کنید. امروزه استفاده از انواع بلبرینگ دور بالا در مدل های مختلف بسیار رایج شده است و به خصوص برای سرعت بالا به صورت مداوم، استفاده از این محصول توصیه می شود. انواع مختلف بلبرینگ سرعت بالا با طراحی حرفه ای توسط شرکت های معتبر تولید و در بازار عرضه شده است که خرید بسیاری از آنها در فروشگاه دیجی برینگ با ضمانت اصالت ممکن می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *