محدوده سرعت کاری:

20000 – 200000  دور بر دقیقه (rpm)

محدوده دمای کاری

150 °C – 205 °C

برند های سازنده:

  • SKF
  • NTN-SNR
  • NSK
  • TIMKEN
  • و …

انتخاب گریس بلبرینگ دور بالا
به پیوست مقاله موجود در زمینه گریس بلبرینگ در دیجی برینگ، حال مجله ای درباره گریس بلبرینگ دور بالا را با شما به اشتراک می گذاریم. اکثر تاسیسات صنعتی دارای بلبرینگ هایی هستند که سریعتر از تجهیزات پردازش معمولی می چرخند. وقتی نوبت به روانکاری این قطعات می رسد، همه روانکار ها رفتار یکسانی ندارند.

خرید گریس بلبرینگ دوربالا

برای بلبرینگ های دور بالا روانکاری شده با گریس بلبرینگ معمولی، اثرات گریس بر این بلبرینگ ها می تواند منجر به افزایش گرما، کشش و در نهایت خرابی زودرس شود. با انتخاب صحیح گریس بلبرینگ دور بالا که بتواند این سرعت های بالا را تحمل کند، می توانید به حداقل رساندن خرابی های احتمالی ناشی از عدم تطابق روان کننده با کاربرد، کمک کنید. پس دقت داشته باشید که اگر از بلبرینگ های سرعت بالا استفاده می کنید، حتما خرید گریس بلبرینگ دور بالا را انجام دهید تا عمر قطعه افزایش پیدا کند. در هنگام خرید دقت داشته باشید که قیمت گریس بلبرینگ دور بالا نسبت به گریس بلبرینگ معمولی کمی بیشتر است.

کاربرد گریس بلبرینگ دوربالا

برای ادامه توضیح گریس بلبرینگ دوربالا بهتر است اینگونه توضیح دهیم: در طی بازدید های مکرر از کارخانجات، اغلب از دیجی برینگ در مورد دمایی که بلبرینگ ها باید در آن کار کنند، سؤال می شود. دیجی برینگ در پاسخ به این سوال می گوید که بلبرینگ هایی که به حد دمایی بالاتری می رسند، آن هایی هستند که سریع ترین دور چرخش را دارند. به عنوان مثال، یک فن با تسمه با نسبت 1 به 1 از یک موتور الکتریکی بزرگ کار می کند و سرعت موتور روی 1750 دور در دقیقه (rpm) تنظیم شده است. از آنجایی که هیچ کاهش یا افزایشی در اندازه قرقره وجود ندارد، می توان فرض کرد که سرعت بلبرینگ ها کاملاً مشابه است. این بلبرینگ ها با گریس بلبرینگ دور بالا روانکاری می شوند و با تطبیق بیشتر خواص گریس با نیاز های بلبرینگ در دمای بالا و خرید گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا، می توانید به افزایش عمر بلبرینگ و دوام ساچمه بلبرینگ کمک کنید.

ضریب سرعت برای استفاده از گریس بلبرینگ دور بالا

ضریب سرعت اصطلاحی است که هنگام خرید گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا باید به آن توجه کرد و دیجی برینگ در فروش بلبرینگ دوربالا آن ها را به مشتریان یادآوری می کند. موضوع ضریب سرعت به تعریف رابطه سرعت چرخش بلبرینگ با اندازه بلبرینگ کمک می کند و دو روش اصلی برای محاسبه این فاکتور وجود دارد. اولین مورد به عنوان مقدار DN شناخته می شود که از قطر داخلی بلبرینگ ضربدر سرعت چرخش آن استفاده می کند. روش دوم به عنوان مقدار NDm شناخته می شود. برای محاسبه ضریب سرعت، از اندازه متوسط استفاده می شود و به عنوان قطر گام نیز شناخته شده است. این موارد کمک می کند تا گریس بلبرینگ دوربالا مناسب با همان سرعت انتخاب گردد و قیمت گریس بلبرینگ دور بالا بهینه شود.
گریس بلبرینگ دوربالا
ضریب سرعت می تواند به شما کمک کند تا انواع مختلفی از خواص روان کنندگی را برای گریس بلبرینگ دور بالا تعیین کنید، که سپس می توانید از آن ها در جهت خرید گریس بلبرینگ دور بالا مورد نظر استفاده کنید. از جمله این ویژگی ها، می توان ویسکوزیته روغن و گرید موسسه ملی گریس روانکاری (NLGI) را نام برد.

6 عامل جهت خرید گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا

برای خرید گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا بهتر است، این موضوع رو مورد نظر قرار دهید.
1. میزان ویسکوزیته روغن پایه – اطمینان حاصل کنید که ویسکوزیته روغن به کار رفته در گریس بلبرینگ دور بالا، به اندازه کافی فیلم روان کننده را فراهم می کند اما آنقدر ضخیم نیست که باعث ایجاد گرما و کشش بیش از حد شود.
2. ویژگی ‌های کانال ‌سازی – گریس بلبرینگ دوربالا باید قادر به کانال ‌کشی باشد تا گرمای اضافی از منبسط شدن گریس ایجاد نشود.
3. نقطه ریزش – برای جلوگیری از جریان بیش از حد و خرابی بلبرینگ، نقطه ریزش گریس بلبرینگ دور بالا باید با فاصله زیادی از دمای کار فراتر رود.
4. نوع غلیظ کننده – غلیظ کننده ای را انتخاب کنید که بتواند نقطه ریزش، کانال و ویژگی های جریان مناسب را ارائه دهد. همچنین اگر از گریس های متعدد استفاده می کنید، در صورت اختلاط، انواع قوام دهنده را از نظر سازگاری بررسی کنید.
5. گرید NLGI – قوام گریس بر ویژگی‌ های جاری بودن و خواص کانال ‌کشی گریس بلبرینگ دوربالا تأثیر خواهد داشت.
6. بار افزودنی – بیشتر کاربرد ها به مواد افزودنی برای کمک به روانکاری روغن نیاز دارند. برای گریس ها، طیف گسترده ای از افزودنی های شیمیایی و جامد را می توان برای کمک به استحکام فیلم و کاهش اصطکاک و سایش مخلوط کرد. روغن بلبرینگ هم علاوه بر تفاوت هایی که با گریس دارد، کاربردی مشابه با این ماده در روانکاری انجام می دهد.

قیمت گریس بلبرینگ دوربالا

قیمت گریس بلبرینگ دور بالا

تاکنون نکاتی درباره قیمت گریس بلبرینگ دور بالا گفتیم و در این قسمت به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم. با توجه به حساسیت موضوع گریس بلبرینگ دوربالا، انتخاب برند مناسب میتواند هزینه بیشتری برای شما داشته باشد، اما توجه به فاکتورهایی چون سرعت بلبرینگ می‌تواند شما را از خرید چند باره دور کند و همچنین دیجی برینگ در واحد فروش بلبرینگ دوربالا، همه این موارد را در قالب مشاوره پیش از فروش، خدمت مشتریان عزیز ارائه می دهد تا بتوانند خرید گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا را با بهترین قیمت گریس بلبرینگ دور بالا تجربه کنند. همچنین در مجله بهترین گریس بلبرینگ درباره بهترین برند های گریس بلبرینگ مفصلا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *