شناخت بلبرینگ مناسب صنایع غذایی و بسته بندی
امروزه بسیاری از صنایع بر مواد غذایی و بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی و ماشین آلات این صنعت تمرکز دارند. به عنوان مثال، صنعت کشاورزی به پرورش، برداشت و آماده سازی میوه ها و سبزیجات برای توزیع رسیدگی می کند، در حالی که صنعت خدمات غذایی به تهیه و سرو غذا در رستوران ها می پردازد. هر دوی این صنایع متمایز از صنعت فرآوری و بسته بندی مواد غذایی هستند که با مواد غذایی پس از فرآوری توسط تاسیسات کشاورزی، اما قبل از توزیع آن در مراکز خدمات غذایی سروکار دارند. اساساً هر غذایی که وارد یک کارخانه تولیدی می شود در حوزه صنعت فرآوری و بسته بندی مواد غذایی قرار می گیرد و این موضوع به تنهایی اهمیت کاربرد بلبرینگ در صنایع غذایی و بسته بندی را بیان می کند.

بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی

به لطف افزایش جمعیت و افزایش درآمد، تقاضا برای غذا در طول سال ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. برآورده کردن این تقاضا نیازمند سرمایه گذاری در تجهیزات پردازش و ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی است که می تواند کارایی را بهبود بخشد، هزینه ها را کاهش دهد و زمان توقف را کمتر از گذشته کند و در عین حال تمام الزامات FDA و بهداشتی را برآورده سازد. انتخاب بلبرینگ مناسب صنایع غذایی و بسته بندی برای دستیابی به این اهداف ضروری است و باعث شده تا خرید بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی، مستقیما از نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع غذایی نمود بیشتری پیدا کند.

انواع بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی

در حالی که بلبرینگ ها در تجهیزات بسیاری از صنایع یافت می شوند، نقش حیاتی خاصی در دستگاه ها و سیستم های صنعت غذا و نوشیدنی دارند. بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی معمولاً از فولاد ضد زنگ با درجه مواد غذایی ساخته می شوند تا اطمینان حاصل شود که برای عملیاتی که در آن تماس با کالا های مصرفی انتظار می رود ایمن هستند.
برخی از رایج ترین انواع بلبرینگ های فولادی ضد زنگ در صنایع غذایی و نوشیدنی عبارتند از:
• بلبرینگ های نصب نشده
• محفظه های یاتاقانی ترموپلاستیک و ضد زنگ
• بلبرینگ های قابل شست و شو
• بلبرینگ های تخصصی

بلبرینگ ماشین آلات صنایع غذایی

اجزا و سیستم ‌های معمولی که از بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی بهره می برند عبارتند از ورودی ها و واحد های ایستاده IP69K مورد تایید FDA، بوش ‌های ترموپلاستیک IGUS، دنباله‌ های بادامکی یا CAM FOLLOWERS، زنجیر غلتکی و تسمه‌ های V. این گوناگونی استفاده از بلبرینگ ماشین آلات صنایع غذایی باعث تفاوت در قیمت بلبرینگ صنایع مواد غذایی گشته است.

انواع مختلفی از بلبرینگ ها در زمینه بسته بندی صنایع غذایی به کار می رود. هم چنین بلبرینگ صنعت ترابری در ماشین آلات هم از دسته ای از این قطعات است که برای حمل و نقل مواد غذایی به مقصد هم مورد استفاده است.

چرا از روان کننده جامد برای بلبرینگ ماشین آلات صنایع غذایی استفاده می شود؟

هنگام استفاده از بلبرینگ ماشین آلات صنایع غذایی فولادی ضد زنگ، انتخاب یک روان کننده مناسب بسیار ضروری و مهم است. در غیر این صورت، کاربرد بلبرینگ در صنایع غذایی و بسته بندی دچار اختلال شده و عملکرد مناسبی در محیط، بدون آسیب احتمالی به تجهیزات یا آلودگی محصولات نخواهند داشت.

قیمت بلبرینگ صنایع مواد غذایی

روان کننده های جامد برای بلبرینگ مناسب صنایع غذایی و بسته بندی فولادی ضد زنگ مورد استفاده در تجهیزات پردازش و بسته بندی مواد غذایی همیشه از سوی سازمان های بهداشتی توصیه شده است. این روان کننده ها از گریس روان کننده و پلی اتیلن با وزن فوق مولکولی تشکیل شده اند. این ترکیب منجر به محصولی می شود که قبل از منجمد شدن در بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی، شبیه گریس معمولی هستند. با این حال، پس از گرم شدن و سرد شدن، به یک ماده جامد رزین مانند تبدیل می شوند. این تکنولوژی ساخت در قیمت بلبرینگ صنایع مواد غذایی بسیار تاثیرگذار است و الزامات بهداشتی صنایع غذایی و بسته بندی، صاحبان این صنعت را به سمت خرید بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی از نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع غذایی سوق می دهد.
استفاده از روان کننده های جامد نسبت به روان کننده های مایع مزایای زیادی دارد، مانند:
• عمر روانکاری طولانی تر. روان کننده های جامد هنگام قرار گرفتن در معرض آب امولسیون یا نشت نمی کنند. در نتیجه، عمر روانکاری طولانی تری دارد که می تواند منجر به طولانی شدن چرخه عمر بلبرینگ ماشین آلات صنایع غذایی شود.
• مقاومت بیشتر در برابر نشتی. روان کننده های جامد نشت نمی کنند که باعث حفظ و جلوگیری آن ها از ایجاد آلودگی می شود. همچنین به تمیز نگه داشتن ماشین آلات و محیط اطراف کمک می کنند.
• خطر کمتر آلودگی. روان کننده های جامد ضریب اطمینان اینکه بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی روغن کاری می شوند را بالا برده و خطر تشکیل فضای های خالی و پر شدن با آلاینده ها را کاهش می دهند.
یکی از نمونه های روان کننده جامد خوب، گریس جامد نوع P-06 است. این روغن از یک گریس روان کننده درجه مواد غذایی که مطابق با استاندارد های H-1 تعیین شده توسط USDA و یک جزء پلی اتیلن با وزن فوق مولکولی و مطابق با استاندارد های FDA است، ساخته شده است.

بلبرینگ مناسب صنایع غذایی و بسته بندی

قیمت بلبرینگ در صنایع غذایی و بسته بندی

لیست اعلامی قیمت بلبرینگ صنایع مواد غذایی تفاوت زیادی در سطح بازار جهانی اللخصوص ایران دارد که دلیل آن را توضیح خواهیم داد. تجارت و خرید بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی از این رو اهمیت بالایی دارد که برای عملیات پردازش و بسته بندی مواد غذایی به ماشین آلات این کار و در مقیاس کوچکتر به بلبرینگ مناسب صنایع غذایی و بسته بندی نیاز دارید و با توسعه انواع مواد خوراکی و غذایی، بهبود و گسترش در بسته بندی ها به تدریج افزایش یافته است. بنابراین، تقاضای بازار برای خرید بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی و ایجاد نمایندگی فروش بلبرینگ ماشین آلات صنایع غذایی برای برند های مختلف هر سال در حال افزایش است و این برند های کیفیت ها و مزایای مختلفی را فراهم می‌کنند که دلیل همان تقاوت قیمتی است که به آن اشاره کردیم. نوع بلبرینگ از نظر فناوری که ممکن است بلبرینگ دما بالا و یا ضد زنگ باشد نیز در قیمت بلبرینگ های این صنعت موثر است.

نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع غذایی

قیمت بلبرینگ در صنایع غذایی و یسته بندی

بر اساس توضیحاتی که در بخش های گذشته به آن ها اشاره شد، شرکت دیجی برینگ به عنوان نمایندگی فروش بلبرینگ صنایع غذایی ساخت برند های مختلف دنیا در ایران، در هنگام خرید بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی توسط مشتری، لیستی به روز از قیمت بلبرینگ در صنایع غذایی و بسته بندی را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی، همین امروز با ما تماس بگیرید. کیفیت برای ما یک امر ضروری است و به همین دلیل می توانید اطمینان داشته باشید که در مورد خرید بلبرینگ صنایع غذایی و بسته بندی از دیجی برینگ، بهترین تجربه رو خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *