بلبرینگ یاتاقانی است که حرکت دورانی را بهبود می بخشد و اصطکاک را کاهش می دهد. به طور کلی باید گفت که تشخیص بلبرینگ اصلی از بلبرینگ تقلبی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و شما باید با دقت بسیار زیادی نسبت به انتخاب و خرید برینگ ها اقدام کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از محصولات اصلی باعث می شود که شما بتوانید از ماشین ها و ابزار بسیار ساده تر استفاده داشته باشید و با تشخیص بلبرینگ اصلی از بلبرینگ تقلبی می توانید محصولات اورجینال را در دستگاه های خود مورد استفاده قرار دهید. همچنین باید در نظر داشته باشید که بلبرینگ ها در مدل های مختلفی تولید می شود و باید بر اساس نوع نیاز خود نسبت به خرید و استفاده از بلبرینگ اصلی نسبت به بلبرینگ تقلبی اقدام کنید.

برینگ ها به یکی از مهم ترین نیازهای امروزه برای استفاده در محیط های مختلف تبدیل شده اند و شما می توانید این محصولات را به صورت اصلی خریداری کنید. توصیه می شود که برای خرید و تشخیص بلبرینگ اصلی از تقلبی حتما از فروشگاه های معتبر برینگ استفاده کنید که در این خصوص در ادامه توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد. روش های مختلفی نیز برای تشخیص بلبرینگ اصلی از بلبرینگ تقلبی وجود دارد که دانستن آن ها لازم بوده و بر این اساس باید نسبت به خرید این محصولات اقدام نمود.

تشخیص بلبرینگ اصلی بلبرینگ از تقلبی1

روش تشخیص بلبرینگ اصل

روش تشخیص بلبرینگ اصلی از بلبرینگ تقلبی متعدد است و از طریق این روش های مختلف، شما خریداران محترم می توانید خریدی مطمئن داشته باشید؛ کافی است به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر فروش بلبرینگ اصل مراجعه کرده و یا از کارشناسان برای آگاهی از روش تشخیص بلبرینگ اصل مشاوره دریافت نمایید. در ادامه به چند روش مهم از روش های تشخیص بلبرینگ اصلی از بلبرینگ تقلبی اشاره خواهیم کرد، همراه ما بمانید.

به بسته بندی محصول توجه کنید

برای تشخیص بلبرینگ اصل از بلبرینگ فیک، به بسته بندی محصول توجه کنید؛ یکی از مهم ترین روش هایی که برای تشخیص برینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد را می توان جعبه محصول دانست. در واقع تفاوت های جزئی و بسیار کوچکی وجود دارد که باعث می شود شما متوجه شوید که یک محصول اصلی است و یا تقلبی می باشد. توصیه می شود که برای تشخیص بلبرینگ اصلی به این روش حتما به فروشگاه اینترنتی دیجی برینگ مراجعه کرده و تصویر بسته بندی محصولات اصلی را به دقت مشاهده کنید.

به علائم حک شده روی بلبرینگ دقت داشته باشید

برای تشخیص بلبرینگ اصلی از تقلبی، از دیگر مواردی که به شما کمک می کند تا بتوانید یک بلبرینگ به صورت اصلی را انتخاب کرده و خریداری کنید، آن است که به علائم حک شده بر روی محصول دقت داشته باشید. در واقع این کار باعث می شود تا بتوانید متوجه شوید که شرکت تولید کننده اصلی، محصول را ساخته است یا خیر.

به این منظور شرکت های تولید کننده بلبرینگ، محصولات خود را به گونه ای می سازند که در نگاه اول و با توجه به فونت و روش حک کردن نام جنس، به اصلی بودن یا تقلبی بودن آن پی ببرید. تصاویر مربوط به محصولات اصلی در وب سایت دیجی برینگ برای شما قابل مشاهده می باشد.

کاتالوگ محصول را بررسی کنید

در قدم بعدی به شما توصیه می شود که به کاتالوگ مراجعه کنید که این امر دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در واقع هر شرکت در کاتالوگ محصولات خود شماره فنی و همچنین کد هایی را درج می کند که بر روی خود بلبرینگ نیز درج شده است و یکی از اصلی ترین شیوه های تشخیص بلبرینگ اصلی از بلبرینگ تقلبی به شمار می رود. پس حتما پس از خرید محصول، نسبت به باز کردن کاتالوگ و تطبیق کد های درج شده بر روی آن و بر روی خود برینگ اقدام کنید و بر این اساس نسبت به خرید محصولات اقدام کنید.

بلبرینگ ساخت کدام کشور است؟

از دیگر روش هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید بلبرینگ اصلی را از بلبرینگ فیک تشخیص دهید، کشور سازنده بلبرینگ می باشد. در واقع این کار باعث می شود تا بتوانید محصولاتی را انتخاب و خریداری کنید که بیشترین کارایی را داشته و به شما کمک می کند تا محصولات اصلی را انتخاب کنید. توجه به کشور سازنده هر محصول یکی از روش های اصلی است که در انتخاب محصولات اصلی در دسترس شما می باشد و بر این اساس شما می توانید بلبرینگ مورد نیاز خود را خریداری کنید.

روش تشخیص بلبرینگ اصل

خرید بلبرینگ اصلی با قیمت منطقی

ارزان بودن بیش از حد برخی از بلبرینگ های موجود در بازار، نشان دهنده غیر اصلی و تقلبی بودن محصولات به شمار می رود پس هنگام خرید به این نکته دقت داشته باشید و از خرید محصولاتی با قیمت های غیر متعارف خودداری کنید..
شرکت دیجی برینگ به عنوان وارد کننده انواع بلبرینگ محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه می کند و در دسترس خریداران خود قرار می دهد. شما می توانید پیش از خرید لیست قیمت انواع بلبرینگ را مشاهده کنید. همچنین کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *