best grease info box

مواد تشکیل دهنده:

  • روغن پایه
  • غلیظ کننده (سفت کننده)
  • افزودنی ها

انواع موجود در بازار:

  • جامد
  • ژلاتینی
تولید کنندگان بزرگ گریس ها:
  • SKF
  • TIMKEN

مجله ای درباره بهترین گریس برای بلبرینگ …

دیجی برینگ در این مجله قصد دارد تا درباره انتخاب بهترین گریس برای بلبرینگ مطالب مفیدی را در اختیار شما کاربران محترم قرار دهد؛پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و یا برای هرگونه اطلاعات درخصوص بهترین گریس مخصوص بلبرینگ و خرید این محصولات از برترین برندها  با شماره 02177684690 در تماس باشید و  همچنین برای اطلاعات تخصصی تر صفحه گریس بلبرینگ را مطالعه نمایید.

به دلیل نوع کاربری بلبرینگ ها با توجه به متریال های استفاده شده در ساخت آن ها، به مرور زمان، شرایط اصطکاک و در نتیجه افزایش حرارت در آن ها ایجاد می شود. این اتفاق به همراه سر و صدا های ناهنجار خواهد بود و به همین خاطر استفاده از بهترین گریس بلبرینگ به عنوان روان کننده می تواند موجبات کاربری بهتر بلبرینگ ها و افزایش طول عمر را برای آن ها به همراه داشته باشد. توجه نمایید که بهترین گریس و روان کننده ها مخصوص بلبرینگ نیز از انواع مختلفی برخوردار می باشند و این تنوع با نوع بلبرینگ و متریال استفاده شده در آن ارتباط مستقیم دارد؛ به این منظور باید در انتخاب بهترین گریس انواع بلبرینگ دقت نمایید تا روان کننده بتواند بیشترین اثر را هنگام استفاده از بلبرینگ، در خروجی کار به ارمغان آورد. برند های معتبری در زمینه تولید بهترین گریس برای بلبرینگ شرکت خود و حتی دیگر شرکت ها اقدام کرده اند؛ کمپانی هایی نظیر گریس SKF، گریس TIMKEN و … .

بهترین گریس بلبرینگ

بهترین گریس برای بلبرینگ ها کدام است؟ 

صنعت کاران زیادی این روزها بر اساس شرایط و کاربری های متفاوتی که وجود دارد، اقدام به استفاده از انواع بلبرینگ می ‌نمایند. با توجه به این که این روز ها روانکار ها و گریس های متنوعی تولید می شود، این فعالیت های صنعتی همواره با دغدغه هایی در رابطه با انتخاب بهترین گریس برای بلبرینگ مواجه هستند. محتوی محصول روانکار یا روان کننده متشکل است از انواع مواد افزودنی مخصوص به همراه روغن های غلیظ کننده که به نسبت های استاندارد توسط کارشناسان با هم ترکیب می شوند.

 این تولید کنندگان در نهایت این محصول را با برند های متفاوت در انواع مختلف، در شرایط مخلوطی ژلاتینی تولید و به بازار عرضه می نماید. به همین منظور می توان گفت کیفیت گریس ها بر اساس نوع کاربری که دارند، رابطه مستقیمی با مقدار و نوع مواد استفاده شده در روان کننده و مراحل تولید آن دارد. پس می‌توان گفت گریس ها نیز در انواع متفاوت و شرایط متفاوت در بازار موجود می باشند و آن ها را باید بر اساس نوع بلبرینگ و کاربری آن انتخاب نمود و بهترین گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا هم بر این اساس تعیین می گردد. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت بلبرینگ های با کیفیت بالا با دیجی برینگ تماس حاصل فرمایید.

 بهترین گریس برای بلبرینگ

عوامل موثر در فرسودگی بهترین گریس بلبرینگ

بهترین گریس بلبرینگ هم می تواند در معرض فرسودگی باشد. عواملی مانند نوع کاتالیزور ها، مقدار نور، میزان گرما و اکسیژن هوا، می توانند شرایط فرسودگی گریس ها را محیا سازند. این عوامل به واسطه اکسیداسیون، فرسودگی و کاهش عمر گریس بلبرینگ ها و البته فاسد شدن آن ها را ایجاد می نمایند. از دیگر مواردی که می تواند برای گریس فرسودگی ایجاد نماید، قرار دادن آن ها به مدت زمان زیاد در انبار است که سبب میشود تاریخ انقضای آن ها به پایان برسد و یا این که در شرایط افزایش دما از آن ها استفاده شود؛ به همین خاطر است که روغن موجود در گریس از آن جدا می شود. مقدار این روغن جدا شده به عواملی مانند میزان مساحت محفظه بلبرینگ، نوع روغن پایه، مقدار غلیظ کننده ای که در بهترین گریس برای بلبرینگ وجود دارد و البته به میزان اختلاط غلیظ کننده بستگی خواهد داشت، به همین خاطر هر چه میزان گرانروی روغن پایه بالا باشد و هر چه مقدار بیشتر از ماده غلیظ کننده استفاده شده باشد، می ‌تواند شرایط جدا سازی روغن از گریس را به حداقل برساند.

گریس مخصوص بلبرینگ دور بالا  و راه شناخت بهترین گریس بلبرینگ

در رابطه با روان کننده ها و روغن های صنعتی که در آن ها استفاده می شود، شباهت های زیادی وجود دارد. در این میان آنچه که موجبات تفاوت را در آن ها ایجاد می نماید، ماده سفت کننده ایست که در تهیه بهترین گریس بلبرینگ استفاده می شود و می تواند آن ها را به حالت ژلاتینی تبدیل نماید. گریس ها در طبقه بندی های متفاوتی وجود دارند، مانند بهترین گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا. به همین منظور گریس ها با توجه به نوع روغن پایه ای که در تهیه آن ها استفاده می گردد و یا نوع صابون های فلزی که برای تهیه گریس ها انتخاب می شود و البته نوع ماده سفت کننده ای که در ساخت آن ها به کار رفته است، طبقه بندی می شوند. یک نکته اساسی و مهم در شناخت و انتخاب بهترین گریس انواع بلبرینگ وجود دارد، آن هم این است که گریس ها از رایحه های متفاوتی برخوردار می باشند. این تنوع در رایحه های گریس بر اساس نوع ماده استفاده شده در آن هاست و توجه داشته باشید هر چه گریس از بوی نامطلوب تری برخوردار باشد، نشان از کیفیت پایین آن دارد. برای تعیین کیفیت بهترین گریس بلبرینگ از روی ظاهر و رنگ نمی شود تصمیم گیری درستی انجام داد اما در شرایط کلی گریس ها به حالت بی رنگ در بازار ارائه می ‌شوند، در غیر این صورت در سه حالت زرد، طلایی و یا قهوه ای رنگ در بازار وجود دارند. بهترین گریس برای بلبرینگ دور بالا، محصولی است که بهترین شرایط را با توجه به موارد گفته شده و همچنین بر اساس مشخصات انواع بلبرینگ دور بالا به ارمغان آورد.

بهترین گریس برای بلبرینگ دور بالا

مواد اصلی تشکیل دهنده گریس صابون و روغن معدنی می باشد به این صورت که ۷۰ درصد گریس را روغن معدنی تشکیل می دهد. دیگر ماده اصلی تشکیل دهنده گریس، صابون است که بر اساس کاربرد گریس در انواع مختلفی تولید می شوند. همچنین از مواد افزودنی برای تولید بهترین گریس برای بلبرینگ دور بالا و سایر بلبرینگ ها می توان نام برد که همین مواد افزودنی باعث مقاومت در برابر خوردگی، ساییدگی، افزایش خاصیت چسبندگی و … می شوند.

در کل سه مؤلفه مهم در ساخت بهترین گریس مخصوص بلبرینگ دوربالا وجود دارد که روان کننده را تشکیل می دهند و عبارتند از:

  • روغن پایه
  • سفت کننده
  • افزودنی ها

روغن پایه و مواد افزودنی اجزا اصلی تشکیل دهنده گریس می باشند که همین دو جز در کیفیت و کارایی بهترین گریس بلبرینگ تاثیر مهمی دارند. در صفحه گریس بلبرینگ دوربالا میتوانید اطلاعات تخصصی درخصوص گریس مناسب بلبرینگ دوربالا را بخوانید. 

بهترین گریس برای بلبرینگ دور بالا

انتخاب بهترین گریس انواع بلبرینگ  از دیجی برینگ

با توجه به اطلاعات گفته شده حتما تاکنون به عنوان یک صنعتگر اهمیت انتخاب بهترین گریس انواع بلبرینگ های مصرفی خود را درک کرده اید. ما در دیجی برینگ ضمن تامین بهترین انواع بلبرینگ های صنعتی مفتخریم که بهترین انواع گریس بلبرینگ برای بلبرینگ های با کیفیت خود را نیز در اختیار صنعتگران محترم ایرانی قرار دهیم و با ارائه قیمت و کیفیت مناسب از معتبر ترین برندهای بهترین گریس برای بلبرینگ دور بالا، قدمی در راستای چرخش روان چرخ های صنایع ایرانی برداریم. ارائه مشاوره به شما نیز افتخار ماست، با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *