گرمکن القایی بلبرینگ را بیشتر بشناسیم 
گرمکن بلبرینگ، به منظور کاهش خطر نصب نادرست بلبرینگ ها بر روی ماشین آلات، ساخته شد. از زمان تولید گرمکن بلبرینگ تا به امروز، پیشرفت ‌های زیادی در فناوری این محصول صورت گرفته است و همه ی شرکت های تولید کننده از جمله گرمکن بلبرینگ SKF ، به دنبال توسعه گرمکن‌ های القایی بلبرینگ ایمن ‌تر، کارآمد تر و کاربر پسندتر بوده اند. گرمایش القایی بلبرینگ مزایای زیادی نسبت به سایر روش های گرمایش بلبرینگ دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

به عنوان مثال، حمام روغن گاهی اوقات به عنوان هیتر بلبرینگ ها استفاده می شود. حمام های روغن اغلب برای رسیدن به دمای مورد نظر زمان زیادی نیاز دارند و کنترل دمای واقعی بلبرینگ را دشوار می کنند. مصرف انرژی حمام روغن نیز به طور قابل توجهی بیشتر از گرمکن بلبرینگ القایی است و همچنین در روش حمام روغن خطر آلودگی بلبرینگ به دلیل کثیف شدن روغن وجود دارد و می تواند منجر به خرابی زودرس بلبرینگ شود.

موارد مهم و کاربردی استفاده از گرمکن بلبرینگ

دست زدن به بلبرینگ های داغ، روغنی و لغزنده خطرات قابل توجهی را برای اپراتور نیز به همراه دارد و برای جلوگیری از صدمات احتمالی باید نکات ایمنی رعایت شود. گرمکن بلبرینگ القایی، روشی مدرن، کارآمد و ایمن برای گرم کردن بلبرینگ هاست. به همین دلیل است که خرید گرمکن القایی بلبرینگ نسبت به سایر روش ها منطقی تر است. اگر بخواهیم در عمل آن ها را شرح دهیم، به طور کلی هیتر القایی بلبرینگ SKF  به عنوان یکی از بهترین گرمکن های بلبرینگ و سایر برند های معتبر، سریع تر، تمیز تر، قابل کنترل تر و راحت تر از سایر روش های گرمایش است.

کاربرد گرمکن بلبرینگ القایی

گرمکن القایی بلبرینگ را می توان برای گرم کردن بسیاری از بلبرینگ ها و قطعات کار بزرگ و کوچک استفاده کرد. به طور کلی، گرمایش القایی بلبرینگ یک روش بدون تماس و ایمن برای گرم کردن دقیق مواد رسانای الکتریکی مانند بلبرینگ ها و سایر فلزات است. فرآیند گرمایش بلبرینگ ها خواص فیزیکی فلز را تغییر می ‌دهد و به مواد یا قطعه کار اجازه می ‌دهد تا فلزاتی مانند چرخ دنده ‌ها، شافت‌ ها و محور ها به آسانی به هم متصل شده و محکم شوند.

ایجاد گرمایش القایی توسط گرمکن القایی بلبرینگ

روش گرمایش القایی به وسیله گرمکن بلبرینگ القایی، به کاربران اجازه می دهد که بلبرینگ ها را به درستی روی شافت نصب کنند. این ابزار یک جریان الکتریکی نوسانی ایجاد می کند که باعث می شود بلبرینگ وقتی در میدان مغناطیسی دستگاه قرار می گیرد، گرم و منبسط شود. هنگامی که هیتر بلبرینگ القایی به دمای مناسب رسید، اپراتور بلبرینگ داغ را با دستکش ایمنی خارج کرده و روی شافت قرار می دهد. به مرور که دمای بلبرینگ کاهش می یابد و سرد می شود، بلبرینگ روی شافت منقبض شده و محکم می شود.

گرمکن بلبرینگ SKF

نصب و جداسازی با گرمکن بلبرینگ القایی

نصب و جداسازی بلبرینگ ها کاری بسیار دشوار است و نیاز به دقت بالایی دارد. در این شرایط مزیت خرید گرمکن القایی بلبرینگ را می توان درک کرد که علاوه بر دقت بالا در نصب، در زمان هم باعث صرفه جویی می شود. گرمکن بلبرینگ القایی برای پیش گرم کردن بلبرینگ ها تا دمای حدود 120 درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرند. دمای بالاتر برای بلبرینگ مضر است. پس از این می توانید به راحتی بلبرینگ ها را روی شافت نصب کنید که در طول خنک شدن، یک اتصال انقباضی قوی بین شافت و بلبرینگ به وجود می آید. بر هیچ کس پوشیده نیست که بلبرینگ ها طول عمر محدودی دارند و بنابراین باید هر از چند گاهی تعویض شوند. برای انجام این کار، آن ها باید جدا شوند و برای رسیدن به این هدف، فقط بلبرینگ باید گرم شود و نه خود شافت.

قبل از هیتر های القایی بلبرینگ هیچ راه حل خوبی برای این موضوع وجود نداشت. یک روش رایج، استفاده از مهره های جوش در قسمت بیرونی رینگ داخلی بلبرینگ به منظور وارد کردن گرما بود اما این کار اغلب نتیجه رضایت بخشی به همراه نداشت. گرمکن بلبرینگ القایی، جدا کردن بلبرینگ های کوچک و متوسط را آسان تر از همیشه می کند.

شما می توانید کویل های گرمکن بلبرینگ القایی را دور یاتاقان بپیچید و این به شما این امکان را می دهد که بدون گرم کردن شافت، بلبرینگ را خیلی سریع و با دقت زیاد گرم کنید و آن را از محل نصب جدا کنید. در استفاده از گرمکن القایی بلبرینگ توجه داشته باشید که دمای مورد نظر جداسازی بلبرینگ ها حدود 120 درجه سانتیگراد است.

گرمکن القایی بلبرینگ

چرا هیتر بلبرینگ القایی؟

اگر برای شما سوال است که فروش گرمکن بلبرینگ القایی به چه منظوری انجام میشود، گرمکن بلبرینگ به کاربران اجازه می دهد تا فرآیند نصب بلبرینگ ها بر روی شافت یا جدا کردن آن ها را دقیقاً کنترل کنند. مشاهده کردید که روش ‌های دیگر، مانند گرم کردن بلبرینگ در حمام روغن داغ، ایمنی و کنترل گرمکن بلبرینگ القایی را ارائه نمی‌دهند.

گرمکن القایی بلبرینگ راهی ایمن، تمیز و آسان برای قرار دادن بلبرینگ ها به صورت دقیق و سریع بر روی شافت محسوب می شود. این ابزار همچنین به تیم‌ های تعمیر و نگهداری اجازه می ‌دهد تا بلبرینگ ‌ها را بدون آسیب رساندن باز و بسته کنند. بسته به شرکت سازنده، گرمکن های بلبرینگ در اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک تولید می شوند. بنابراین در خرید گرمکن بلبرینگ القایی بسته به کاربرد یکی از این ابعاد انتخاب میگردد.

مزایای استفاده از گرمکن بلبرینگ

اکثر صنایع تولیدی از خرید گرمکن القایی بلبرینگ برای انجام فرآیند های تولید خاص، از جمله نصب یا جداسازی بلبرینگ ‌های شافت استفاده می‌کنند. استفاده از گرمکن بلبرینگ القایی جایگزین ایمن ‌تر و کارآمد تر برای سایر روش ‌های گرمایش بلبرینگ می باشد.

برخی از مزایای بی شمار گرمکن بلبرینگ به شرح زیر است:
• کاهش آسیب بلبرینگ
• مقرون به صرفه تر و کارآمد تر
• تمیز تر و ایمن تر برای استفاده
• کاهش آلودگی بلبرینگ
• کارکرد و راه اندازی آسان
• سهولت در نظارت و کنترل دما
• افزایش چرخه عمر بلبرینگ

کاربرد هیتر القایی بلبرینگ

آیا خرید گرمکن بلبرینگ القایی لازم است؟

طراحی نوآورانه گرمکن بلبرینگ  به ویژه گرمکن بلبرینگ SKF، مزایای قابل توجهی را، هم برای صاحبان و هم برای اپراتور ها ارائه می دهد که آن ها را به خرید هیتر بلبرینگ القایی ترغیب می کند؛ 

ویژگی های گرمکن القایی بلبرینگ
• الکترونیک قدرت پیشرفته، با کنترل دقیق جریان الکتریکی، به کنترل افزایش نرخ دما کمک می کند.
• تنظیم توان دو مرحله ای (50% / 100%)، بلبرینگ های کوچک را قادر می سازد تا ایمن و با مصرف برق کمتر گرم شوند.
• برای اجزای گرمایشی به غیر از بلبرینگ ها، گرمکن بلبرینگ به حالت مدت زمان گرمایش مجهز است.
• در بلبرینگ های بزرگ، گرمکن های بهینه شده برای قطعات کار جامد در دسترس هستند.
• حفاظت از گرمای بیش از حد حرارتی خطر آسیب به سیم پیچ القایی و الکترونیک را کاهش می دهد و قابلیت اطمینان و ایمنی را افزایش می دهد.
• مغناطیس زدایی خودکار خطر آلودگی زباله های آهنی را پس از گرم کردن کاهش می دهد.
• هیتر بلبرینگ در انواع مختلف ولتاژ موجود است تا با اکثر ولتاژ های کاری در سراسر جهان مطابقت داشته باشد.
• عرضه شده با دستکش های مقاوم در برابر حرارت برای بهبود ایمنی اپراتور.
همه ی این موارد باعث می شود که میزان خرید گرمکن بلبرینگ به خصوص گرمکن القایی بلبرینگ SKF در سطوح مختلف صنایع مهندسی افزایش پیدا کندو لیست قیمت بیرینگ گرمکن SKF گسترده تر از بقیه برند ها باشد.

خرید گرمکن بلبرینگ القایی

گرمکن بلبرینگ SKF

با توضیحاتی که در بخش های گذشته داده شد، شرکت بلبرینگ SKF یکی از شرکت هایی است که پس از درخشش در زمینه تولید بلبرینگ،  در زمینه ساخت انواع گرمکن بلبرینگ SKF نیز پا به عرصه صنعت گذاشته است. بلبرینگ گرمکن اس کا اف از آن دسته گرمکن های صنعتی می باشد که در مدل های مختلفی تولید می شود و مهم ترین آن ها گرمکن القایی بلبرینگ SKF است.

همانطور که می دانید نصب بلبرینگ در دستگاه ها از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که 16% از خرابی بلبرینگ ها به علت نصب نا مناسب است. گرمایش بلبرینگ های صنعتی به آسانی صورت نمی گیرد و به ابزارهای خاصی از جمله گرمکن القایی SKFنیاز است، گرمکن بلبرینگ SKF به راحتی قابل حمل بوده و سبک است و همچنین این امکان را برای کاربران فراهم کرده که بتوانند در هر مکان از آن استفاده کنند.

ویژگی های گرمکن القایی بلبرینگ SKF

گرمکن القایی بلبرینگ SKF دارای کنترل دما و زمان است و کاربران می توانند برنامه را به طور کامل کنترل کنند. گرمکن القایی SKF از طراحی منحصربه فردی برخوردار بوده و توسط ابزارآلات پیشرفته تولید شده است. از دیگر مزیت های این قطعه، کاهش هزینه های کلی و بالا رفتن ایمنی اپراتور ها می باشد.

این نکته را باید بدانید که گرم کردن بلبرینگ، نصب آن را آسان کرده و از خرابی آن جلوگیری می کند. گرمکن القایی بلبرینگ SKF در میان کاربران از محبوبیت زیادی برخوردار است و استفاده از آن در زمان مونتاژ نمودن برینگ ها، مانع از رسیدن آسیب به آن شده و عمر بلبرینگ را افزایش می دهد.

تجربه دیجی برینگ طی سال های فعالیت، ثابت کرده که گرمکن بلبرینگ SKF آزمون کیفیت و کارکرد را به خوبی پشت سر گذاشته و هم اکنون اکثر صنایعی که از بلبرینگ استفاده می کنند  بلبرینگ گرمکن اس کا اف را به بقیه برند ها ترجیح می دهند.

به سبب درخواست بالای بلبرینگ گرمکن اس کا اف و تنوع در مدل و اندازه های این محصول، ما در دیجی برینگ به عنوان نمایندگی فروش بلبرینگ گرمکن SKF، لیست قیمت بیرینگ گرمکن SKF را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهیم تا خرید گرمکن بلبرینگ SKF اصل را از طریق دیجی برینگ تجربه کنید.

خرید هیتر بلبرینگ SKF

فروش گرمکن القایی بلبرینگ

شرکت دیجی برینگ طی چندین سال تجربه در عرصه فروش انواع بلبرینگ ها و لوازم جانبی آن ها از قبیل فروش گرمکن القایی بلبرینگ، انواع گریس بلبرینگ skf و ... همیشه حسن نیت خود را به مشتریان گرامی ثابت کرده است.

در مورد نمایندگی فروش بلبرینگ گرمکن SKF این موضوع را باید دانست که تجارت این وسیله فقط از طریق فروشندگان و واردکنندگان معتبری همچون دیجی برینگ انجام می شود و شما می توانید با انتخاب برند مورد نظر خود و تماس با دیجی برینگ، نسبت به خرید گرمکن بلبرینگ SKF یا گرمکن های هر برند دیگری اقدام کنید. قابل ذکر است که فروش گرمکن بلبرینگ در دیجی برینگ با قیمت های مناسب تر نسبت به سطح بازار، انجام می شود. قیمت گرمکن القایی بلبرینگ بسته به نوع و ابعاد متفاوت است که از طریق ارتباط با کارشناسان ما، می توانید از قیمت دقیق هر نمونه مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *